Kleanthous

Ár:   18 800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: boapapi, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   18 800 Ft
Kategória:   Samponok

A dús, erős hajat az egészséges fejbőrnek és a hajgyökerek elégséges tápanyagellátásának köszönhetjük. A SILIA sampon a cell supporting molekuláknak a fejbőr igényeire szabott keverékét tartalmazza. Támogatja a hajgyökerek működését és előmozdítja a hajnövekedést. Ajánlott hajhullás, töredezett vagy vékonyszálú haj, korpa és fejbőrviszketés esetén.

Alkalmazási területek:

• megelőzésként és már fennálló hajhullásra
  • változókori hajhullás esetén
  • az új hajnövekedés ösztönzésére (ha a hajgyökerek még megvannak, akkor hajnövesztő)
  • túl finom és erőtlen haj esetén
  • kemikáliákkal kezelt hajnál, hajtöredezésnél
  • korpa és fejbőr viszketés esetén
  • hajvolumen-növelés érdekében

timeasuri

2020. október 14.

Sok barátnőm használta ezt a sampont, de én sokáig nem próbáltam ki... Száraz, göndör, dús hajam van ( volt :-) ), ami az évek folyamán fokozatosan ritkult. Gondoltam, hogy a 40-es éveim közepén kipróbálom ( mi bajom lehet belőle... ) . A legjobb döntés volt! Kb. a tizedik mosás után elkezdtek kis pihe hajszálak nőni, a hajam lágyabb lett és fényesebb is. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 14.

Angel13

2018. július 16.

Kellemes az illata és jó tartást ad a hajnak, talán ettől tűnik dúsabbnak. Nem tudom.
Az biztos, hogy nem csodaszer, de gyorsabban nő a haj. Az ára nagyon húzos, én 15-ért vettem fodrásztól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 16.

TelAviv

2016. január 9.

Nos. Én egy hónapja használom. A frontvonalam eltűnt. Kihullott a hajam. Még a babahajak is amik kezdtek visszanőni. A fejemen az első 3 hétben frontvonalnál, elöntötte a pattanas. Remelem ez csak a meregtelenites hatasa, mert valahogy tavoznia kell a felhalmozodott salakanyagnak. Legalabbis ebben bizom. Volt valakinek hasonlo tapasztalata? Egy honap mulva Updatelek....

Update: szavakba nem tudom önteni mennyire egy nagy rakás sz*r a termék. Nemhogy segített volna, hanem szabalyosan megkopaszitott. Idaig hullott a hajam de nem volt feltuno. Amiota hasznalom nincs hajam szinte. 2 honap alatt
40%-a elment a hajamnak. Ezt a Ceget be kellene perelni!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

40%-a elment a hajamnak. Ezt a Ceget be kellene perelni!!!!

Scara

2015. május 12.

Nincs különösebb problémám, nem hajhullás miatt vettem. Úgy gondoltam így tavasszal egy kis terápia nem árt a vékony szálú hajamnak, hogy magához térjen.
Nagyon finom az illata és szuper tartást ad a hajnak, viszont az én fejbőröm annyira viszketett tőle (a leírás szerint ez normális), hogy csak 2 hétig tudtam használni (naponta kell vele hajat mosni 3 hétig az ideális eredményért).
Lehet később még teszek vele egy próbát, de akár tovább is adhatok rajta, ha van rá jelentkező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

boapapi

2014. december 16.

3 hete hasznalom eddig maximalis csillagot adok, bar az ara eleg huzos es nezehez beszerezheto...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.