Egyéb

Ár:   870 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ninna, az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2015. június 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

RDTIMI

2018. június 2.

Nagyon szeretem ezt a hajfestéket, nagyon jó az ára és szépek a színei. Egy tubust elhasználok egyszerre, mert hosszú hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

vador

2017. január 24.

Kifejezetten szépek a természetes színei, bár érdemes azzal számolni, hogy a barnái sötétebbek lesznek, mint a palettán. Én ezt belekalkulálva tökre meg voltam elégedve az 5-ös árnyalatával, szín, tartósság, kíméletesség terén egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

edo328

2016. július 29.

Régen a fodrászom ezzel festette a hajam, 1x én is vettem. utána néha vettem drogériásat, de más professzionális termékeket is használtam( Igora Royal, l'oreal Diarichesse, Wella, Londa) igazából egyikkel sem voltam elégedett az árukhoz képest. Így szerintem vissza fogok térni ehhez, mert ár-érték arányban nagyon jó. Feketéből barna projekt során kopott, de lehet a szőkítés miatt dobta le a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

SLetti

2016. március 26.

2eset használtam,nekem nagyon durván kopik! Szárított is. Nem venném újra. Az egyetlen jó hogy oxival együtt 1100 Ft-ért 200 ml festéket kaptam.. Bőven elég volt még a nagymamámnak is be tudtuk kenni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Zatanii

2016. január 26.

Ehm. 4.5-ös, "mahagóni barna" árnyalat jelenleg csudálatos lila (szinte fekete) árnyalatban tündököl a fejemen. Pont ezt a színt nem szerettem volna. Fodrász festette, el tudom képzelni,hogy rossz arányban keverte ki és/vagy túl sokáig hagytuk fent, de ettől függetlenül rohadtul nem vagyok vele megelégedve. Megpróbálom C-vitamin porral levakarni, remélem sikerülni fog.

Update: Sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Update: Sikerült.

Lyndolin

2015. július 15.

Fodrászom ajánlotta, a 9001-es silvert keverem felesbe valamilyen 11-essel, és gyönyörű ezüstösen csillogó szőkét csinál (elég a 9%-os oxigenta). A hajam nem hullik tőle, szép fényes lesz, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

halakviz

2014. augusztus 30.

én is csak dícsérni tudom , tartós a vörös színem és nem roncsolja jobban a hajamat a flancos társaihoz képest

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 30.

k.regi.90

2014. augusztus 11.

Ma voltam fodrásznál, és ezzel kértem, hogy fesse be. Gyönyörű szép vörös színt kaptam, a szőkés végű ombrémat gond nélkül befogta, a hosszú és dús hajamra elég volt 1 db 100ml-es tubus+színélénkítő+oxi. Ár érték arányban messze a legjobb eddig, amit próbáltam. Pihe-puha tőle a hajam, nem tette szálkássá, az illata sem olyan vészesen ammóniás. A Syoss és társai elbújhatnak mögötte. :) Megtaláltam a hajfestékemet. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

manulka

2013. október 25.

Kis kitérőkkel (Kallos, Stella Herbaizé) visszatérek ehhez. 8.1-eset használok, nagyon szép színe lesz. Ősz hajat nem fogja be nagyon, igaz, a többi festék se, és ugyanolyan büdi is. A gyártója ugyanaz mint a Kallos által forgalmazott festékeknek, egy olasz cég, hsa cosmetics, és a címke szerint a Kallos is forgalmazza itthon. Kicsit macerás, hogy nem 1-1 arányban, hanem 1:1,5 arányban kell használni. 1 tubus 100 ml, kb. 800 Ft., két festésre beosztom. Úgy vettem ilyen hajfestéket, hogy évekkel ezelőtt két saját hajradírozás után elmentem végre fodrászhoz, hogy rendbe tegye a színét, (hogy nekem már csak a tövét kelljen otthon festegetni:)) és ő használt ilyen márkát. Szép színei vannak. Nekem festés után egy hangyányit sötétebb, mint a várt szín, de nem kell megijedni, első mosás után beáll a színe és nem nagyon fakul, legalábbis nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

Gina

2013. július 23.

Már többféle színnel festettem a hajam, de egyik sem okozott még csalódást!!! Lehet variálni bátran az árnyalatokkal, nekem most 7.13 a töve és 8.13 a vége :) Mindenki kérdezi, hogy mivel van festve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.