Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Q10-koenzimet, E-vitamint és zöldtea-kivonatot tartalmaz, ezáltal hatékonyan revitalizálja, feszesíti és hidratálja a bőrt.

dreammiyss

2018. február 11.

Egyszerűen imádom a skinlite maszkjait. Az első a skinlite maszk amit próbáltam, az age defying collagen maszk volt és az eddigi legjobb fátyolmaszk, amihez sikerült hozzájutnom. Amint ma megláttam a székelyudvarhelyi dm-ben vettem is le a polcról, egy ideje vadászok rá, ugyanis Kolozsváron, ahol az ilyesfajta dolgaimat szoktam beszerezni nem volt belőle. Hihetetlenül friss érzetet nyújtott az arcomnak, emellett az egész nap hámló orrocskámat is helyre pattintotta. Meg vagyok vele elégedve. Nagyon jó maszk.

Update:
Nos...mégsem annyira szerencsés a helyzetem, mint ahogy azelőtt leírtam. Sajnos a hámlást csak reggelig tűntette el, másnap szintén káosz volt az orromon. Szerintem egy jó hidratáló maszknak kötelessége tényleg hidratálni... Az arcom többi részével nem volt gond, a viselete kellemes volt, sőt, utána a szérumot még belemasszíroztam a bőrömbe. Sajnálom, hogy nem segített. Szerettem volna, ha beválik. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Update:

Bibi

2016. augusztus 14.

Sziasztok ! Lenne egy kerdesem. Feltoltottem egy csomo Skinlite maszkot, de csak 1 jelent meg kozuluk, a tobbi torolve lett. Nem volt jo a feltoltes?

Tokeletes maszk, feltolti a bort, simitja a rancokat, minimum ket hasznalatra is eleg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.