Egyéb

Ár:   ฿139, ฿280 és ฿590   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g, 10 g és 30 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Thaiföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 2.

Ár:   ฿139, ฿280 és ฿590

• Nem tesztelték állatokon

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. január 2.

Thaiföldi kirándulásaim során találkoztam én is ezzel a termékkel, amit az egyik legnépszerűbb élelmiszerlánc is forgalmaz, így könnyen hozzáférhető. A cég több, mint 70 éves, és ez a legismertebb terméke a helyi és a külföldi vásárlók körében, ezért gondoltam, jó választás lehet. Amit @Asianlover is leírt, csak megerősíteni tudom, kitűnő púder, tetszetős kivitelben, baráti áron. A Thaiföldre látogató KM-eseknek jó szívvel ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 2.

Asianlover

2018. december 30.

Pàr èvvel ezelőtt, talàn 2016 telèn pròbàltam ki először ezt a mattìtò pùdert, miutàn tele voltak vele plakàtolva az utcàk, ès gondoltam, itt az ideje, hogy kipròbàljak valami helyi termèket :)
Az eredmèny: varàzslatos. Bìztam benne, hogy valami jò fog törtènni, mivel az àpolt thai nőkre eleve jellemző, hogy a meleg ès eszmèletlen pàràs levegő ellenère is gyönyörű, matt, porcelànbőrű sminkekben màszkàlnak. (Picit off topic, a magas, biztos fedès itt egyrèszt az időjàràs miatt elvàràs, màsrészt sajnos valmely okból iszonyú elterjedt a csúnya aknè, amit szintèn ezzel próbàlnak palàstolni.)
Könnyű pùder, ami feltölti a pórusokat, ès atombiztosan mattít, egyben baba puha èrzetet biztosìt. Irritàciòt egyàltalàn nem okoz.
Kenterbe veri a Clinique kompakt pùdermet vagy akàr a Becca Hydra-Mistet. Mindezt elèg kedvező àron (most 9 Ft a thai baht), 10 g kb. 2.500 Ft.
Csak ajànlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Csak ajànlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.