Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Testápolás

Önbarnító hab a gyors barnulásért. Már 1-3 órán belül elérhető vele a kívánt hatás.

• egészséges napbarnított megjelenést kölcsönöz a bőrnek
  • intenzív napbarnított hatást biztosít
  • könnyen szétkenhető és kiválóan felszívódik
  • nem hagy foltokat
  • hosszan tartó hatás

lauranne

2019. szeptember 26.

Jó kis termék. Az én hófehérke bőrömet nagyon szépen befogja, mindenki kérdezi, mit csinálok, hogy ilyen barna vagyok :D A szaga tipikus önbarnító szag, én hozzászoktam már. Gyorsan szárad, nem hagy nyomot az ágyneműn és ruhán. Zuhanyzás után, és persze minden este a testápolózás (plusz tipp: önbarnítós testápoló) és sokkal tartósabb a színe. Nem mindig kopik egyenletesen de ez az én hibám is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Kassziopeia

2019. május 18.

Idén megfogadtam, többet nem járok szoláriumba. Barna viszont szeretek lenni ezért kellet valami alternatíva. Semmi esetre sem akartam önbarnítós testápolót. Amiket próbáltam mind sárgás volt vagy foltosan kopott. Nem érik meg azt a sok macerát ami velük jár. Mielőtt megrendeltem volna megnéztem jó pár videót mindenféle barnítóról. Egyikben összehasonlították a St. Tropezzel. Neki alig észrevehetően rózsaszínesebb beütése van mint a Tropeznek, az inkább barnásabb. Tényleg csak alig észrevehetően. Az én bőröm is sápadt, enyhén rózsaszínes, úgyhogy őt rendeltem meg és úristen de jól tettem! :D Sec perc alatt megszáradt, nem ragadt és büdös sem volt. Nem kellemetlen benne 3 órán keresztül létezni mert nem érzi az ember, hogy a bőrén van. Az sem baj ha kicsit csíkos marad. Zuhanyzás után úgy is nagyon szép egységes az eredmény. A ruháimat és az ágyneműt nem fogta be, ellenben vigyázni kell nehogy felkenés után egyből víz érje, mert akkor bizony elmászik a helyéről és foltos lesz. Azt olvastam még róla, hogy 10-15 használatra elegendő van a flakonban, ami a teljes test barnítására vonatkozik. Én egyelőre csak a lábaimra használtam és nem vettem észre, hogy fogyott volna belőle. A kopása is egységes és jó pár napig nem kezd halványulni. Ez tényleg egy csoda! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

kalreni

2019. március 31.

Ez az első "komolyabb" önbarnító, amit eddig használtam, de azt hiszem megtaláltam az igazit. Alapos előkészületek után kentem fel és ahogy ígéri, gyorsan szárad, nem hagyott egyáltalán foltot semmimen, pedig fent hagytam egész éjszakára. Reggel mikor lemostam, egy egészséges barna szinem lett, amit eddig nem sikerült elérnem akármilyen módszerrel(értd: nap, illetve szoli, pedig ott is krémeztem). Most már azt hiszem 8 vagy 9 napos, de még mindig látszik egy kicsit és ahogy kopott, egyáltalán nem foltosodott. Szóval Nekem, aki nyár végén is úgy néz ki (pláne a lábam), mint aki a pincébe napozott, telitalálat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

AndreaU

2019. március 11.

Az eddigi legjobb önbarnitó, amit valaha használtam. Évek óta próbálkozom mivel fehér a bőröm, de nagyon soktól foltos, sárga lettem vagy nem kellemes illatú.
Kesztyűvel viszem fel a krémet. Nem leszek foltos és valóban napbarnított színem lesz. Számomra ez egy csoda krém. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

MormiOrsi

2018. július 28.

Az első komolyabb önbarnítóm, amit már kesztyűvel kell felvinni, szóval nem egy színezett testápoló (biztosan megvan rá a szakkifejezés csak én nem ismerem :) A hozzá való kesztyűt vásároltam meg, ami azért sokkal használhatóbb lenne, ha úgy nézne ki, mint egy egyujjas kesztyű, így azért könnyen ki tud csúszni az ember keze felvitelkor, de ezt leszámítva rém egyszerű használni, szép, nem sárga színt ad és nem leszek foltos tőle (persze előtte radíroztam és testápolóztam a szárazabb részeket). Tehát van rá esély, hogy újraveszem. Hogy meddig tart ki a szín, azt még nem teszteltem (tegnap kentem fel először).
Ami miatt mégis csak 4 csillag: az INCI-je nem túl szép, illetve én egy kicsit sötétebb színre számítottam végeredménynek. Nem aludtam benne, de elvileg ennek az a lényege, hogy 3 óra alatt kialakíthatjuk a kívánt színt. Én kb 4 óráig hagytam fenn és így sem lettem "dark" barna, inkább olyan, mint aki heti 2x7 percet szolizik. Szóval én még átmentem zuhanyzás után rajta egy Dove önbarnítós testápolóval, hogy fokozzam a barnaságot (pedig nem voltam sosem egy szoli babe, akinek nagyok az igényei). Szóval a Dove-tól még egy kicsit mélyebb lett a színem, de én "dark" alatt sötétebbre számítottam. Ettől függetlenül tetszik a végeredmény és határozottan barnább vagyok, mint az alapszínem. Illetve azért többet tud, mint egy színezett testápoló.
Kopással kapcsolatban még jövök majd updatelni, a héten az is kiderül :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Kopással kapcsolatban még jövök majd updatelni, a héten az is kiderül :)!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, PEG-40