Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Testápolás

Önbarnító hab a gyors barnulásért. Már 1-3 órán belül elérhető vele a kívánt hatás.

• egészséges napbarnított megjelenést kölcsönöz a bőrnek
  • intenzív napbarnított hatást biztosít
  • könnyen szétkenhető és kiválóan felszívódik
  • nem hagy foltokat
  • hosszan tartó hatás

Ár: 2500.-/db, kettő együtt 4500.- , Eladó: AgiaNapa
Állapot: bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: banki átutalás, posta, személyes átvétel (Pécs)

nikiy12

2020. július 6.

A hatása teljesen hihetetlen gyönyörű napbarnított bőrt ad. Sajnos az összetevők tényleg iszonyatosak 2x3x használtam a nem túl érzékeny bőrőm teljesen kiszáradt hiána hidratáltam testápolóval , és tele lett ekcémával :( nem ajánlom nagyon nehezen jöttek helyre az ekcéma foltok a nyakamon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Biene

2020. június 20.

Tavaly nyáron használtam.Fehér bőröm van,napon csak leégek,ezért évekig kínlódtam a szolival,hogy barna lehessek.Nem érte meg,mert a bőrömön rengeteg szeplő,pigment pötty jelent meg,ráadásul ez a terhesség alatt is lejátszódott.Ezért gondoltam,hogy kipróbálom az önbarnító habot.Ezt választottam a kedvező ára miatt(először a loving tannel szemezgettem,de az jóval drágább).Vettem hozzá egy kesztyűt és pár videó megnézése,valamint előkészülés(radírozás,krémezés a szárazabb részeken)felkentem.Hátamra drága férjem vitte fel 😁 Kora este kentem magamra(erős illata van)és 3 óra múlva lemostam vízzel.Fel a pizsama,alvás.Reggelre eltűnt a szag,nem fogott össze semmit.NEM sárga,hanem szép,napbarnított színt ad!De azért vigyázni kell,mennyit kenünk magunkra,mert ha megszalad,könnyen besárgul az a rész!
6 napig bírta rajtam vállalhatóan,pedig nagyon meleg volt.Arcra nem ajánlom,mert nekem megült a pórusokban és kiábrándító lett a végeredmény.Egyetlen,de komoly negatívuma,hogy rákkeltő anyagot tartalmaz,emiatt többször nem is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Kati579

2020. június 5.

Kell egy kis rutin a felvitelhez és az sem árt ha van egy barát vagy barátnő aki vállalja a hátad 😄 nekem összességében nagyon bejött.
A hab könnyen felvihető kesztyűvel, nem foltos, ha a felvitelnél marad egy-egy sötétebb folt még nem feltétlen lesz foltos a végeredmény. Szép olívás tónusú, rajtam egyáltalán nem narancssárga. Téli alapszínre kenve is természetes hatást kelt.
Wellness hétvége előtt nem javaslom az ezzel való bajlódást mert kb fél nap fürdés után leázik. Ez amúgy lehet egyértelmű lenne, én nem gondoltam bele. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

blondie95

2020. június 3.

Szó szerint szinte azt tudom írni mint pár lommenttel alattam a másik 3 csillis vélemény. Igen vegyesek az érzelmeim, hol utálom és átkozom, hol imádom. Megpróbálom összefoglalni kezdeném a negatívumokkal, ugyan tudom nagy most körülötte a hype.
- Borzasztó nehéz és pepecselős felvinni, főleg lábfej, boka, térd hajlat felkar, csukló, kézfej, arc, mell hát úgy nagyjából mindenhova. Ha fontos eseményre megyek van, hogy a felét leizzadom koncentrálásomba :D TIPP: vékonyan vidd fel, úgy nagy gáz nem lesz, viszont ütős szín se
-Ha előtte borotválom pl. a lábam, márpedig borotválom, beleül a pórusokba, és olyan mintha full mitesszer lenne az egész, ugyanez vonatkozik minden borotválandó területre.
- Sajnos tévedés, legalábbis nálam, hogy kiváltja a szolit. Szolis bőrön eleve nem olyan sárgás, kiegészítésnek jó, de próbáltam rákenni a full lekopott fehér alapszínemre, kabaré
-Bárhova lecsöppen kuka
-Az első zuhiig jó a szín, aztán eltávozik, második zuhany után mintha sose lett volna. Ugyan én este kenem fel, radírozott bőrre, és csak másnap este mosom le. de az nagyon nagyon fontos h az első jósok órában ne érje víz, mert foltos.
-Száraz bőrön atom foltosan kopik, nagyjából mintha pikkelyes lennél
-Notinon kesztyűvel azért húzós volt az ára, én többet vártam

Legnagyobb előnye viszont pont az, hogy ha egy alkalomra vagy akárhova szeretnél tényleg erősebb színt, akár rétegezéssel is de pár órán belül eléred. persze tökéletes nem lesz, de a ruha ápol és eltakar :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

-Bárhova lecsöppen kuka
-Száraz bőrön atom foltosan kopik, nagyjából mintha pikkelyes lennél
-Notinon kesztyűvel azért húzós volt az ára, én többet vártam

BeataK

2020. június 3.

Ez a legelső önbarnítóm, sok tapasztalatom nem volt az önbarnításban -utoljára kb 10 éve használhattam valami irtó büdös krémet- így előtte alaposan körbejártam a témát, hogy mit érdemes kipróbálni. A YouTubeos és az itteni vélemények alapján vettem meg ezt és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem kényelmetlen viselni abban a 2-3 órában sem, nem fogja meg a ruhákat, gyorsan szárad, nem sárgás vagy természetellenes a színe. Alaposan alá kell hidratálni és radírozni, meg egy jó kesztyűt venni hozzá és akkor kezdőként is szinte lehetetlen bármit elrontani. (Érdemes 1-2 YouTube tutorialt megnézni, mert tök jó tippek vannak a természetesebb hatás eléréséhez és a hát bekenéséhez is.)
A szaga sem vészes és ahogy olvastam, más önbarnítókhoz képest ennek még szinte jó illata is van. A szoláriumhoz képest nyilván gyorsabban kopik, de olyan 5-7 naponta nekem bőven elég használni.
Ár/ érték arányban is tökéletes, nekem újravevős, megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Ár/ érték arányban is tökéletes, nekem újravevős, megy az 5 csillag.

Monicapandaa

2020. május 29.

Nem ma kezdtem az önbarnítózást, hiszen sajnos fal fehér bőrrel jöttem a világra. Mondhatni már az életem része ez a folyamat, így volt lehetőségem bőven tesztelni termékeket jó és rossz tapasztalatot begyűjtve ezzel.
Azt kell mondjam, hogy ez az egyik legjobb barnító amit valaha használtam! De ahhoz hogy más is így érezzen ezzel a habbal kapcsolatban nem árt be tartani pár “szabályt”. Bőr radírozas után alkalmazandó, könyököt kérdet sarkakat érdemes betestápolózni (én a dove önbarnítós testápolójával kenem be ezeket a részeket) felrázandó!, aztán jöhet a felkenés amit kizárólag kesztyűvel végzek, nem a márka kesztyűjét mert az nagyon gagyi könnyen szakad és kb 2 használat után kuka. Érdemes rendelni egy jobb minőségűt!(lehet ecsettel is kenni de az 2 emberes melo) a csomagoláson is említett körkörös mozdulatokkal. Szépen fed és jól látni ahol nem kente el az ember rendesen oda meg egy kis fújás a habból és újra kell kenni. Illata isteni (nem az a tipik barnítós égett bőr szag) nem sárgít, hanem gyönyörű bronz barna szint ad a bőrnek.
Igaz a dobozán az van hogy 1-2-3 óra múlva lehet le zuhanyozni az elérni kívánt barnaságtól függően, de én általában egész éjszakára magamon hagyom mivel az egyetlen és talán legnagyobb hátránya hogy nagyon könnyen kopik zuhanyzáskor. Szerencsére az ágyneműt nem fogja meg, és reggeli zuhany után már meg is van a kívánt színem. Minden alkalommal ha használom van valaki aki rá csodálkozik a szép “napbarnított” színemre! Heti egyszer használom csak, de mellette még 2-3 másik barnító krémet és sprét is használok. Végtelenszer újravevős termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

BPetra22

2020. május 29.

Ez az első önbarnító amit használtam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Én egész este magamon hagytam, nem fogta meg az ágyneműt, és nagyon szép, egyenletes barnaságot ad. Az első fürdés alkalmával rengeteget veszít színéből, de így is nagyon szép a végeredmény. Ár-érték arányban tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Szanszi

2020. május 22.

Egész testre nem mertem elsőre kipróbálni, nehogy másnap sokkot kapjanak a kollégák az irodában... Este a lábaimat kentem be vele(előtte radírozás illetve egy könnyű testápolóval bekentem a szárazabb részeket.), nagyon szépen el lehet dolgozni, gyorsan szárad, nem is érzem hogy van rajtam valami. Egy törölközőn aludtam, éppen csak egy kicsit fogta be. Reggel azért elég brutál csoki színem volt de amikor lemostam akkor sokat halványodott, egy szép, egyenletes barna szín fogadott. Nagyon tetszik! Ki fogom próbálni egész testen is.
Egy tippet lestem el a YouTube-ról: miután bekened vele magadat a testhajlatokat illetve a comb belső felét befújod egy kis izzadásgátló dezodorral. Nem lesz foltos és csikós! :)
Nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Nagyon elégedett vagyok!

Kommentelo

2020. május 21.

Az az igazság hogy vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
Részben elégedett vagyok, részben nem, mégpedig azért mert, amit ígér nem hozza maximálisan. (Viszont nehéz is olyan terméket találni ami igen).
Mikor felkenem az applikáló kesztyűjével együtt, gyorsan szárad valóban, egyenletesen csak körkörösen lehet elkenni, de ami engem borzasztóan elszomorított az az hogy elvileg 3 óra hossza múlva jönne a "Dark" szín és a csak langyos vizes tusolás után 6-8 órára rá a szín, na most ez egyáltalán nem igaz SŐŐŐŐT szó szerint kifakulok utána....-.-
Sok önbarnítót próbáltam már, amik büdösek voltak a DHA miatt, de ez nem az, viszont nem hozza amit ígér.
Nem veszem újra.
A szaga és az egyenletes kopása miatt 3 csillag.
Maradok a szolinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Az az igazság hogy vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
Nem veszem újra.
A szaga és az egyenletes kopása miatt 3 csillag.
Maradok a szolinál.

ZsofiaLoren

2020. május 20.

Nekem nagyon beváltak az önbarnító habok. Ezt a márkát most próbáltam először és meg vagyok elégedve. Kesztyű használata szerintem kötelező, mert egyrészt így könnyebb szépen eldolgozni, másrészt a kezet eléggé befogja nélküle. Az eredmény szép napsütötte barna szín, nem sötét inkább közepes, de nagyon természetes. Én leradírozom a testem használat előtt, úgy egységesebb eredményt kapok. Ami sokszor problémát okozott nekem korábban az önbaríntóknál, hogy a bőröm nem tolerálta a legtöbbet, de itt nem jelentkezett semmilyen irritáció, sőt hidratáltnak éreztem lemosás után is a bőrömet. Foltot nekem ruhán nem hagyott, ezt a hab önbarítóknál nem is tapasztaltam korábban sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, PEG-40