Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Testápolás

Önbarnító hab a gyors barnulásért. Már 1-3 órán belül elérhető vele a kívánt hatás.

• egészséges napbarnított megjelenést kölcsönöz a bőrnek
  • intenzív napbarnított hatást biztosít
  • könnyen szétkenhető és kiválóan felszívódik
  • nem hagy foltokat
  • hosszan tartó hatás

Ár: 2990 Ft , Eladó: rexi19
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, posta

Jorsolya84

2021. május 16.

Tejfehér bőrrel áldott meg a sors, így volt időm sokféle onbarnitot tesztelni.
Egy másik oldalon található pozitív vélemények miatt vettem meg.
Nagyon egyszerű használni, nem lettem foltos (bár én még sose lettem foltos egy keszitmenytol sem) a szín csodaszép 3ora elteltével, majd lemostam és szó szerint az egész szín eltűnt a lefojoba. Semmi sem maradt rajtam. Ez így penzkidobas volt sajnos.
Kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 16.

Tejfehér bőrrel áldott meg a sors, így volt időm sokféle onbarnitot tesztelni.
Egy másik oldalon található pozitív vélemények miatt vettem meg.
Kár érte.

patzeltkamilla

2021. május 13.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Imádom azt a színt, amit ad, az állagát is, és, hogy valóban pikk-pakk napbarnított lesz tőle a bőröm. Kesztyűvel eloszlatva, radírozás után gyönyörű szép, egyenletes összhatása van. Viszont amennyire jók ezek a tulajdonságok, annyira rossz, hogy bruttttálisan szárít. Az alapból érzékeny, száraz bőrömet naponta többször kellett utánahidratálnom, annyira kiszáradt. 😞 és ez még a jobbik eset, valakinél ekcémát okoz. Az összetevők meg hát.. nem túl jók. Összességében, ha nem túl érzékeny, száraz a bőröd, akkor megéri kipróbálni. De ha az, akkor lehet, hogy ezt nem Neked találták ki. + 1 tipp: az arcodra szerintem semmiképp ne kend!! Az egy “másfajta” bőrfelület, érzékenyebben reagálhat rá, akár allergiásan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

kviki7

2021. március 13.

Nekem nagyon nem vált be! Lehet h azért volt csalódás, mert túl sokat vártam tőle több ajánlás alapján is. Ami pozitívum volt számomra, hogy az eddig általam használt önbarnítókkal ellentétben, nem voltam tőle narancssárga. A szaga sem volt elviselhetetlen, de sajnos hiába zuhanyoztam, elég sokáig éreztem azt a tipikus önbarbító szagot, amit én személy szerint borzasztóan utálok. A tartóssága rajtam kb 2-3 nap volt, utána elkezdett kopni. Sajnos ez volt ami a legnagyobb csalódást okozta, mert olyan szinten foltosan kopott le rólam, hogy az valami borzalom volt. 1x használtam, de többet nem fogom, főleg hogy az összetevőket látva még inkább negatív ez a termék nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

sz.antonia

2020. november 18.

Mivel rengeteg az anyajegyem így a szolit sajnos el kell felejtenem. Fújás elég drága és nem tart sokáig... Barátnőm ajánlotta ezt a csodaszert és nagyon meg vagyok elégedve vele! Isteni az illata, gyorsan szárad így érdemes sietni a felvitellel. Pár helyen csíkos és foltos lettem, de az én hibámból, nem vagyok rutinos önbarnító használó. 😄 Kesztyű és előtte lévő nap radírozás mindenképpen elengedhetetlen! Újravevős ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

nikiy12

2020. július 6.

A hatása teljesen hihetetlen gyönyörű napbarnított bőrt ad. Sajnos az összetevők tényleg iszonyatosak 2x3x használtam a nem túl érzékeny bőrőm teljesen kiszáradt hiána hidratáltam testápolóval , és tele lett ekcémával :( nem ajánlom nagyon nehezen jöttek helyre az ekcéma foltok a nyakamon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Biene

2020. június 20.

Tavaly nyáron használtam.Fehér bőröm van,napon csak leégek,ezért évekig kínlódtam a szolival,hogy barna lehessek.Nem érte meg,mert a bőrömön rengeteg szeplő,pigment pötty jelent meg,ráadásul ez a terhesség alatt is lejátszódott.Ezért gondoltam,hogy kipróbálom az önbarnító habot.Ezt választottam a kedvező ára miatt(először a loving tannel szemezgettem,de az jóval drágább).Vettem hozzá egy kesztyűt és pár videó megnézése,valamint előkészülés(radírozás,krémezés a szárazabb részeken)felkentem.Hátamra drága férjem vitte fel 😁 Kora este kentem magamra(erős illata van)és 3 óra múlva lemostam vízzel.Fel a pizsama,alvás.Reggelre eltűnt a szag,nem fogott össze semmit.NEM sárga,hanem szép,napbarnított színt ad!De azért vigyázni kell,mennyit kenünk magunkra,mert ha megszalad,könnyen besárgul az a rész!
6 napig bírta rajtam vállalhatóan,pedig nagyon meleg volt.Arcra nem ajánlom,mert nekem megült a pórusokban és kiábrándító lett a végeredmény.Egyetlen,de komoly negatívuma,hogy rákkeltő anyagot tartalmaz,emiatt többször nem is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Kati579

2020. június 5.

Kell egy kis rutin a felvitelhez és az sem árt ha van egy barát vagy barátnő aki vállalja a hátad 😄 nekem összességében nagyon bejött.
A hab könnyen felvihető kesztyűvel, nem foltos, ha a felvitelnél marad egy-egy sötétebb folt még nem feltétlen lesz foltos a végeredmény. Szép olívás tónusú, rajtam egyáltalán nem narancssárga. Téli alapszínre kenve is természetes hatást kelt.
Wellness hétvége előtt nem javaslom az ezzel való bajlódást mert kb fél nap fürdés után leázik. Ez amúgy lehet egyértelmű lenne, én nem gondoltam bele. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

BeataK

2020. június 3.

Ez a legelső önbarnítóm, sok tapasztalatom nem volt az önbarnításban -utoljára kb 10 éve használhattam valami irtó büdös krémet- így előtte alaposan körbejártam a témát, hogy mit érdemes kipróbálni. A YouTubeos és az itteni vélemények alapján vettem meg ezt és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem kényelmetlen viselni abban a 2-3 órában sem, nem fogja meg a ruhákat, gyorsan szárad, nem sárgás vagy természetellenes a színe. Alaposan alá kell hidratálni és radírozni, meg egy jó kesztyűt venni hozzá és akkor kezdőként is szinte lehetetlen bármit elrontani. (Érdemes 1-2 YouTube tutorialt megnézni, mert tök jó tippek vannak a természetesebb hatás eléréséhez és a hát bekenéséhez is.)
A szaga sem vészes és ahogy olvastam, más önbarnítókhoz képest ennek még szinte jó illata is van. A szoláriumhoz képest nyilván gyorsabban kopik, de olyan 5-7 naponta nekem bőven elég használni.
Ár/ érték arányban is tökéletes, nekem újravevős, megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Ár/ érték arányban is tökéletes, nekem újravevős, megy az 5 csillag.

Monicapandaa

2020. május 29.

Nem ma kezdtem az önbarnítózást, hiszen sajnos fal fehér bőrrel jöttem a világra. Mondhatni már az életem része ez a folyamat, így volt lehetőségem bőven tesztelni termékeket jó és rossz tapasztalatot begyűjtve ezzel.
Azt kell mondjam, hogy ez az egyik legjobb barnító amit valaha használtam! De ahhoz hogy más is így érezzen ezzel a habbal kapcsolatban nem árt be tartani pár “szabályt”. Bőr radírozas után alkalmazandó, könyököt kérdet sarkakat érdemes betestápolózni (én a dove önbarnítós testápolójával kenem be ezeket a részeket) felrázandó!, aztán jöhet a felkenés amit kizárólag kesztyűvel végzek, nem a márka kesztyűjét mert az nagyon gagyi könnyen szakad és kb 2 használat után kuka. Érdemes rendelni egy jobb minőségűt!(lehet ecsettel is kenni de az 2 emberes melo) a csomagoláson is említett körkörös mozdulatokkal. Szépen fed és jól látni ahol nem kente el az ember rendesen oda meg egy kis fújás a habból és újra kell kenni. Illata isteni (nem az a tipik barnítós égett bőr szag) nem sárgít, hanem gyönyörű bronz barna szint ad a bőrnek.
Igaz a dobozán az van hogy 1-2-3 óra múlva lehet le zuhanyozni az elérni kívánt barnaságtól függően, de én általában egész éjszakára magamon hagyom mivel az egyetlen és talán legnagyobb hátránya hogy nagyon könnyen kopik zuhanyzáskor. Szerencsére az ágyneműt nem fogja meg, és reggeli zuhany után már meg is van a kívánt színem. Minden alkalommal ha használom van valaki aki rá csodálkozik a szép “napbarnított” színemre! Heti egyszer használom csak, de mellette még 2-3 másik barnító krémet és sprét is használok. Végtelenszer újravevős termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

BPetra22

2020. május 29.

Ez az első önbarnító amit használtam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Én egész este magamon hagytam, nem fogta meg az ágyneműt, és nagyon szép, egyenletes barnaságot ad. Az első fürdés alkalmával rengeteget veszít színéből, de így is nagyon szép a végeredmény. Ár-érték arányban tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, PEG-40