Egyéb

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillus, Módosítva: 2020. április 16.

Kategória:   Testápolás

• azonnali barnító hatással
  • hosszantartó napsütötte szín
  • hidratálja a bőrt
  • a légies, habos textúra könnyen kenhető
  • gyorsan megszárad és nem hagy csíkokat maga után
  • arcra és testre is alkalmazható

2 árnyalatban kapható

St. Moriz Instant Self Tanning Mousse dark
Ár: 1600 , Eladó: szidi
Állapot: Arcon volt próbálva, de nekem túl sötét , Helyszín: Miskolc , fizetés: Személyes átvétel és posta is megoldható

Nicol555

2020. szeptember 14.

Most probaltam ki eloszor !nekem nagyon tetszik illata is kellemes olyan szappan illatra hasonlítanám az illatát nekem nagyon világos Feher borom van Es ez a szin nagyon jó illik hozzám még szerencse hogy nem sotetebet vettem meg belole ...gyorsan szárad ami nekem szintén tetszik benne szépen el tudtam dolgozni IMÁDOM !!!amit eddig használtam az egy 11ezer forintos barnitó volt Es ez sokkal jobb a 3000ft os 😂😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

KlaudiaZs

2020. augusztus 28.

Azért vettem meg a sötétebbet, hogy ahol nem érte a nap a bőrömet, ahol látványosan fehérebb voltam (póló alatt, has, rövidnadrág vonala) azt hozzábarnítsam a többi részemhez pár nap erejéig, mivel lementünk a Balatonra és utálok ilyen "színesen" fürdőruhát felvenni. Amire nekem kellett, arra bevált, többször próbálkoztam a strandolás előtt, hogy ne akkor derüljön ki, hogy szörnyű, de nem volt gond, vettem kesztyűt hozzá és azzal csak oda vittem fel a habot, ahol világosabb a bőröm, és nem volt így se egyenetlen, tényleg egybesimult a már barna bőrömmel, nem voltak éles határok, meg is lepődtem. Egy rétegben volt igazán szép, természetes, olivás barna színe, két rétegben már foltos lett az eredmény, ráadásul narancsosabb beütésű. Rajtam nagyon sokáig bírta, az egy réteg valahogy tovább, mint a kettő, és előbbi szebben is kopott, a két réteges verzió már nagyon ronda volt a vége fele. Az biztos, hogy az összetevők miatt és a foltos kopás, meg a felkenéssel járó macera miatt nem használnám rendszeresen, de nekem nem is erre kellett. A szaga önbarnító szag, de kibírható, a hatóidő utáni zuhanyzással valóban sok szín lemosódik, de rajtam így is sok maradt. Viszont úgy vettem észre szárítja a bőröm, főleg mikor két réteget vittem fel. Számomra ilyen sos javítgatásra nagyon jó, ezért 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

sandornoemi5

2020. június 8.

Nem lenne ez egy rossz önbarnító,de ! Számomra felháborító az összetevők listája! Borzalmasan egészségtelen az ami az összetevőket illeti. (Formadelhidet bocsájt ki a tartósítószer amit tartalmaz). Feltenném a kérdést, hogy lehet rá írni, hogy bőrgyógyászatilag tesztelt? Mindenkinek ajánlom hogy tudatosan vásároljon kozmetikai termékeket. A színe egyébként rendben lenne bár kissé sárgás és hiába hab szerintem eléggé híg. A felvitel könnyű. Fürdésnél nagy százaléka szépen le jön.Ami marad ezután az max 3 napig látszik. Azért azt nem mondanám,hogy nemtud foltosan kopni.
Úgy döntöttem megválok tőle. Lecseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Úgy döntöttem megválok tőle. Lecseréltem.

VM13

2020. május 22.

Könnyű felvinni és akkor sincs baj ha egy kicsit foltosan sikerült felkenni mert 'száradás' után egyáltalán nem fog látszani az egyenetlenség. Gyönyörű sötétbarna színt ad és nem kopik, hanem fakul.
Sajnos az összetevők listája nagyon ijesztő és a cég még mindig végez brutális állatkísérleteket. :(
Nekem az arcomat borzasztóan kiszárította. Nincs arányban a pro és kontra pedig ígéretes cucc lenne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Kommentelo

2020. május 21.

Mediumot vettem a dark helyett illetve a FAST TANNING-ét.
Sajnos egyáltalán nem tartós.
A FAST TANNING-jénél leírtam részletesebben. Ez is ugyanaz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Mediumot vettem a dark helyett illetve a FAST TANNING-ét.
Sajnos egyáltalán nem tartós.
A FAST TANNING-jénél leírtam részletesebben. Ez is ugyanaz.

Majida

2020. május 10.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban de igazából ez az egyik legjobb barnító amit használtam eddig...Ha valakinek nem annyira fehér a bőre,vagy esetleg szolizik akkor mindenképpen a dark színt ajánlom...igazából könnyen felkenhető az applikátorával,az illata szokásos barnító krémé...foltos nem lettem tőle de egy kicsit látom a sárgásodást,nem durván de látszik...Ami nem tetszik benne viszont hogy foltokban kopik le rólam igy látszik ahol fehérebb a kezem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

blancanieves

2020. április 16.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel!
Akik nem hófehér bőrűek alapból, válasszák a dark színt. Előtte mindenképpen kell a bőrt radírozni, hidratálni, a felvitelhez kell kesztyű! Én kb 4 órát hagytam fent, utána tusfürdő nélkül, langyos vízzel mostam le, az igazi barnaság másnap reggelre jött ki. Nagyon természetes, foltmentes, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel!

Nyuszuli

2020. február 16.

Először próbáltam önbarnitót, az itteni tapasztalatok alapján választottam ezt. A médiumot vettem. Felvinni a saját applikátorával egyszerű volt, én nem éreztem úgy, hogy gyorsan száradna. A végeredmény egységes és szép szín lett, talán lehetne sötétebb, legközelebb a darkot veszem... ami sajnos zavar, a kézfejem nem túl szép, a hideg miatt ki van száradva és sötétek a száraz részek...
Az arcomon még picit szokatlan, nagyon enyhén látom a sárgás beütést, de teljesen vállalható.. kíváncsi vagyok hogy kopik,a szaga egyáltalán érezhető.
Előtte radíroztam, legközelebb hidratálok is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Előtte radíroztam, legközelebb hidratálok is..

Vjudit10

2019. november 22.

Egész jó, hab állagú önbarnító, mellette még a Sheporat önbarnítóját illetve a Soltan szeretem.

Azonnal beszívódik, nagyon gyorsan kell elkenni a testemen. A többi önbarnítóhoz képest az illata is megfelelő, sőt plusz pont, hogy felkenés után nem érzem.
Van egy enyhe narancssárga színem, de ez csak természetes fényben észrevehető.
Kesztyű nélkül ne próbáljuk felvinni, nagyon csúnyán befogta a kezem, nem tudom lemosni - leradírozni.
Összességében viszont jó, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Van egy enyhe narancssárga színem, de ez csak természetes fényben észrevehető.
Összességében viszont jó, újraveszem.

SMH

2019. június 25.

Ez a legjobb önbarnító, amit valaha haaznaltam! Szép természetes színt eredményez, nem grill csirke sárgát mint általában az önbarnítók. Szépen kopik, nem büdös, az első használat után látható az eredmény. A felvételnél oda kell figyelni hogy egyenletes legyen, és kötelező kesztyűt használni utána, meg kezet mosni és befogja a lepedőt, pizsamát, de aki nem szeret napozni, vagy télen is szeretne szép tengerparti színt, annak szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.