Egyéb

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Lillus, az összetevőket feltöltötte: Viktoria_fks, Módosítva: 2023. június 26.

Kategória:   Testápolás

2023-ban megújult összetétel!

• azonnali barnító hatással
  • hosszantartó napsütötte szín
  • hidratálja a bőrt
  • a légies, habos textúra könnyen kenhető
  • gyorsan megszárad és nem hagy csíkokat maga után
  • arcra és testre is alkalmazható

2 árnyalatban kapható

erocii

2024. május 16.

Legjobb! Barátnőm ajánlására vettem meg, milyen jól tettem! Nem lesz foltos, kellemes az illata, egyenletesen kopik. Arcra is működik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

nana1105

2024. április 4.

Nagyon alapos radírozás és a száraz részek extra előhidratálása kell hozzá és direkt barnító kesztyű.
Attól mert felkeléskor foltosnak tűnik még nem feltétlenül lesz foltos lemosás után. A színe egész rendben van.
Nem rossz, de nem marad annyira erős színe mint gondolja az ember. Bár az is igaz hogy én extra fehér vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

Viktoria_fks

2023. július 3.

Update. Csak úgy repült a kukába... 2 nap után ugyanolyan hullafehér lettem.

Medium árnyalatot vettem meg, mert nagyon fehér vagyok.
Meglepően tapasztaltam, hogy jó nagy kiszerelésű. Az illata mesés, könnyű használni, a hab szépen kijön a tubusból. Kesztyű mindenképpen kell, különben az egész tenyered barna lesz. Bőrradírozás és szőrtelenítés 24 órával előtte ajánlatos. Én is így tettem. Este, fürdés után kentem be magam mindenhol. Nagyon egyszerűen ment, azt hittem, hogy a fele biztos el is fog fogyni, de nem így lett.
Gyorsan végeztem vele, mert nagyon gyorsan beszívódik. Látni is látni lehet, hogy hol tartasz mert már felkenést követően látszik a bőrön. Én kb. egy fél óráig még nem öltöztem fel, nem akartam, hogy a ruha "felszívja". Ahogy teltek az órák, úgy barnult be mindenem. Ekkor már viszont elég büdös lett a bőröm. Én aznap nem zuhanyoztattam le, megvártam a reggelt. Nem tudtam eldönteni, hogy ez barna vagy sárga? Fura szín lett. Mentem is zuhanyozni, de csak vízzel, semmi mást nem alkalmaztam. Látni is lehetett a vízen, hogy a maradék jön le a bőrömről. Törölközővel is csak épp hogy felitattam a bőröm.
Az eredmény pedig nem olyan amilyenre számítottam. Sajnos a lábfejem/bokám foltos lett. Csuklóm és könyökhajlat úgyszintén. Pedig itt különösen figyeltem a bőrradírozásra majd az eldolgozásra. (jól belemasszíroztam körkörösen) A többi részen nem vettem észre, a legszebb eredmény a hasamon látszik. Sajnos nem lettem olyan barna amilyent szerettem volna,de nyilván ilyenkor a dark változat a megoldás. 1-2 árnyalattal lettem barnább.
1 hét után újra fogom kenni magam, illetve megvettem még a gyors barnulást ígérő változatot is, lehet majd azzal fogok kisérletezni.
Mindenképpen azt mondom, hogy nem rossz termék, voltam én már sárga is önbarnítótól, és ez messze van még onnan. Nyilván itt is kell egy tapasztalat, rutin, minél többször alkalmazod, annál jobban belejössz a technikájába. Én még próbálkozom vele. Egyenlőre nem lett az imádom kategória, de adok neki még esélyt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 3.

Update. Csak úgy repült a kukába... 2 nap után ugyanolyan hullafehér lettem.

Medium árnyalatot vettem meg, mert nagyon fehér vagyok.

lululemon12

2023. június 29.

Medium árnyalatot vettem, Müllerben akciósan (hálisten). Latex gumikesztyűvel vittem fel, gyorsan megszáradt, de még így is sikerült összefognia a lepedőt. 9 órát volt rajtam éjszaka, de sajnos reggel lemosás utánl undorító sárgás színe volt rajtam. Illetve arcra a permetét használván teljesen eltért a nyakam és az arcom színe :( . Testradír használatával is foltosan kopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 29.

livia0

2023. április 6.

Nagyon könnyű a saját kesztyűjével eloszlatni, más barnítóval mire végigkentem magam legalább fél óra volt.
Sokat könnyít, hogy hab és gyorsan szárad. 4-5 óra van előírva, de én 1 óráig hagytam fent és így is maradt színe, viszont ahol 2x mentem át, ott nem nagyon fogott be, ahol 1x mentem át ott jóval sötétebb lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 6.

Fairy0124

2022. július 14.

Nekem teljesen mások az összetevők, mint ami itt szerepel. Mindenesetre szép barna színt ad felkenés után, kesztyűvel kenem el, nem lett a második használatkor csíkos a végeredmény. Egy hétig szép egyenletesen kopik, utána kell újra bekenni, színe nem sárga, hanem tényleg barna. Illata elfogadható. Nekem idén nyárra nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

nicole74

2022. július 8.

Több éve veszem már, mert nagyon jónak tartottam, de sajnos amit az idén vettem, már nem olyan minőségű.
Nem nagyon fogja be a bőrt, pedig egész éjjel rajta hagytam, a zuhanyzással meg kb. az egész le is jön. :(
Tuti, valamit változtattak, pedig a Dark változat van meg. Sajnálom, mert jó volt, de most már nem is fogom így újravenni, mert felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 8.

wendy99

2022. április 12.

A legtöbb drogériában kapható önbarnítókkal sosem voltam megelégedve, ezért rendeltem. Tetszik hogy nem zsíros, olajos krém állaga van, hanem egy könnyű hab ami nagyon gyorsan szárad, nem kell órákat várnom mint az önbarnító testápolókkal. Sajnos a dark árnyalatot rendeltem, ami az én világos bőrömnek tényleg nagyon sötét, tehát ha nem sikerül teljesen jól eloszlatni akkor nagy a kontraszt, de ennek ellenére meg vagyok elégedve, legközelebb a médium árnyalatot fogom rendelni. Nem ragacsos, nem büdös mint sok egyéb önbarnító, kesztyűt ajánlott használni a felvitelhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

Liliana0126

2021. augusztus 6.

Nekem borzaszto nagy csalodas! Rendszeresen hasznalok onbarnito kremeket, mindig foltmentesen meguszom. Gondoltam beujitok. Lehetetlen eloszlatni egyenletesen...nem tudom a tobbiek, hogy birkoztak meg vele... azonnal letusoltam magamrol ijedtemben...
Sajnalom nem nyert..iszonyu gyorsan szarad..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Sajnalom nem nyert..iszonyu gyorsan szarad..

zita98

2021. július 2.

Medium árnyalatban szereztem be, próbáltam előtte másfajta önbarnítókat, azokat első alkalom után legszívesebben kidobtam volna.
Ez a fajta viszont nekem nagyon bejött! Tetszik ez a habos állag, könnyű a felvitele, először sajnos kicsit foltos lettem mert nem sokra rá elaludtam..
( Pedig próbáltam nagyon vigyázni,hogy ne izzadjam le, hát ez az én hibám!)
De másodjára sokkal jobb volt a végeredmény. Hátnál nekem kellett segítség hozzá, de máshol hamar megvan.
Plusz pont,hogy arcbőrömet nem bántotta és nem lettem tőle abnormálisan barna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

( Pedig próbáltam nagyon vigyázni,hogy ne izzadjam le, hát ez az én hibám!)
Plusz pont,hogy arcbőrömet nem bántotta és nem lettem tőle abnormálisan barna.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.