Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: incifinc, Módosítva: 2018. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Eredeti afrikai fekete szappan - shea vajjal és kakaóvajjal gazdagított, extra nagy szépségszappan

Az arcbőr ápolására, kézre és az egész testre alkalmazható. Hámlasztó, mélytisztító és gyógyító tulajdonságaival gyengéden, mégis hatékonyan gondoskodik a bőr ragyogásáról. Kellemes, telt illata pedig az egész napos frissesség és jólápoltság érzését biztosítja.

Diuska85

2020. szeptember 21.

Nagyon szépen tisztítja és rendbe tette az aknéra hajlamos bőrömet, ugyan minimálisan szárít, de úgyis használok utána hidratálót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Noncsi0126

2019. november 12.

Érzékeny bőrű vagyok, de ez a szappan nem okozott gondot. Alapvetőleg nem szeretem a szappanokat ,viszont ez nem szárította ki,inkább hidratálta is, nagyon jól tisztít, tényleg még a sminket is lemosta. Az illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Odri

2019. július 2.

Hú, hát ez nagyon klassz! Mondom ezt úgy, hogy erősen gyógynövényes, kicsit égett szaga van, és mint illatfüggő, kicsit nehezen szoktam meg. De ebben a nyári melegben úgy érzem, ettől leszek igazán tiszta. Csikorgóan tiszta. A zabkása kellemesen radíroz. Én az arcomat is meg szoktam mosni vele, friss lesz után a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

lillabilla

2019. június 16.

Nagyon szeretem, mert csökkenti az arcom zsírosságát és sminklemosásra is alkalmas. Egy nap kétszer használom, reggeli és esti arcmosásra és nekem szebb tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.