Egyéb

Ár:   €29.90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csibe, Módosítva: 2021. október 26.

Ár:   €29.90
Kiszerelés:   3,5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szempillanövesztő szérum forradalmi komplexszel:

• a természetes szempillanövekedés aktivizalása
  • érezhetöen dúsabb pillák
  • a meglévő szempillák ápolása és erősítése
  • a pillák szemmel látható sűrűsödése

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Miane007

2024. május 13.

Szkeptikus voltam, de az én gyenge, rövidke pilláimmal csodát tett. Lassan két hónap használat után a szempilláim hosszabbak, erősebbek. Egyelőre sűrűbbnek nem látom őket, de szemmel látható az eredmény. Elégedett vagyok.

Nem tudom, Magyarországon hol lehet beszerezni, én Németországban élek és itt a rOSSMANN üzletekben kapható. Ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

Kittx44

2023. április 16.

En elöször nem hittem ezekben a szerumokban, de megkérdeztem egy hónapok óta nem látott kolléganömet, hogy műszempillát csinaltatott e.
Mondta nem hanem ezt a szérumot hasznalja kb 2-3 hónapja minden nap, ezért én is elkezdtem.

Tényleg csodát művelt, kellett hozzá valóban türelem nálam 3 hónap legalább, de megérte.
Nem volt semmi mellékhatasa nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 16.

Nem volt semmi mellékhatasa nálam.

Antioxidánsok: Arginine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Arginine
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Lásd Tripeptide-32

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.