Taylor Swift

Ár:   8230 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: soos.gina93, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Erdei gyümölcsök és virágok keveréke, amit maracuja, fehér pézsma és vanília bolondít meg.

Ginatural

2018. január 10.

Vakon külföldről kaptam meg legelőször szinte rögtön amikor megjelent és azóta már 3 szor újtavettem az enchanteddel együtt. Nyerő pátos mindkettő. Ez inkább tavaszi nyári illat az enchanted pedig hidegebb évszakokra. Ebben is remekül érződnek a bogyós jegyek. Kellemesen erős 8 órát is kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

slytherclaw

2016. november 4.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, azt hiszem, ez a kedvencem Taylor parfümjei közül. Kifújáskor meleg, virágos illata van, aztán vaníliássá változik később. Még este is szoktam érezni magamon és sokan mondták már, hogy milyen finom illat van körülöttem. Az üvegét külön nagyon szeretem, a reggeli napsütésben gyönyörűen csillog mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

pomme

2016. október 26.

Az Enchanted iránti lelkesedésből vettem ezt a Taylor-ral együtt, de ez meg egy az egyben Avon Secret Fantasy Midnight, ami hát nem rossz, erdeigyümis kis parfüm valami furcsa mellékszaggal, ugyanezt érzem a Wonderstruckban is. 95%-ban ugyanaz, igaz, itt legalább az Avon másolt, és nem Taylor, mint a Burberry-Taylor párosnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

petra04

2016. augusztus 27.

Én imádom! Sajnos mivel nem lehet kapni az üzletekben így anélkül rendeltem meg, hogy tudtam volna milyen az illata. Nem csalódtam! Nagyon tartós az illata. Ráadásul az üvege is gyönyörű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

_-Mia-_

2016. július 10.

Ne mondjátok el senkinek, de majd' 30 éves fejjel is szívesen viselem. Finom, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

klau810614

2015. október 31.

Kifújáskor rajtam egy az egyben citromos tea illatú,mondom ez nem az én illatom szörnyű...DE fél óra múlva szagolgatom hogy minek van ilyen isteni édes illata hát ennek a parfümnek!Vera Wang Pink Princess az illata (úgy fél óra után) egy az egyben úgyhogy mégiscsak szerelem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

Tessa

2015. szeptember 25.

Lassan 10 éve, hogy imádom Taylor Swiftet. Ő volt az első számú komoly, zenei kedvencem és ha jobban belegondolok még mindig ő, pedig már sokat változott ő is és a zenéje is, de még mindig napjaink egyik legjobbjának számít. Ajándékba kaptam egyszer ezt az illatot és hamar elhasználtam, mert imádtam. A vanília érződik rajta a legjobban és a gyümölcsösség. Finom és nőies. Viselni is kellemes, mivel nem túl erős. Sajnos nem túl tartós és úgy gondolom, hogy inkább tinilányoknak való vagy 18-20 év közötti lányoknak. Ezek a sztárok által reklámozott illatok egyébként sem túl tartósak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

krémparádé

2015. augusztus 31.

Pici, 15 ml-es kiszerelésben vettem meg, szeretem az édes illatokat, főleg ha van bennük egy kis fanyar gyümölcsös beütés, és ez pont ilyen. Kifújáskor borzasztó émelyítő, kaotikus és mű jellege van, már majdnem keseregtem is miatta, de alig kell hozzá fél perc és a legfinomabb gyümölcsös tea illata bontakozik ki rajtam, egy karika citrommal é jó pár kanál cukorral ízesítve. Fűszeres is, édes is, gyümölcsös is, varázslatos illat, ami közepesen hűvös időben működik a legjobban. Tartóssága kitűnő, pár fújással is órákon át tartja magát és érezhetően körbeleng.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Puga-chan

2015. április 5.

Külföldön volt szerencsém kipróbálni. Nagyon kíváncsi voltam már rá, mert sok a pozitív vélemény a parfümről... Viszont nekem egyáltalán nem jött be. :S Engem egy NAGYON édes limonádéra emlékeztet, amelyben van egy kis csavar, amitől nagyon szirupos és mű hatást kelt, szó szerint a rosszullét kerülgetett tőle. Lehet, hogy velem van a baj, vagy egyszerűen csak a teszter volt romlott, nem tudom, de biztos, hogy nem fújnám magamra. Egyetlen plusz pont az üvege.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

Missmiu

2014. december 29.

Egy magazin illatosított oldalán jött szembe velem először ez a parfüm és azonnal beleszerettem. Akcióban vettem tavaly karácsonykor: 30 ml + krém + mini parfüm! Nagyon csajos, virágos-gyümölcsös illat, egyszerűen imádnivaló és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.