Taylor Swift

Ár:   8060 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: szkata2, Módosítva: 2014. július 9.

Erdei gyümölcsök és virágok keveréke, amit maracuja, fehér pézsma és vanília bolondít meg.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

wallflower87

2020. november 5.

Nekem egy kis 15 milis kiszerelésben van, rövidebb utazásokra szoktam magammal vinni, arra tökéletes és hát valami hipercuki ez az icipici holografikusan irizáló üvegcse, kicsit olyan mint egy karácsonyfadísz, vagy valami elvarázsolt bogyócska :))
Az illattól első próbánál nem dobtam hátast, mert eleinte csupán egy tömény cukorfelhőnek tűnik, de aztán szép lassan előbújik belőle a krémes, fűszeres vanília, a bogyós gyümis jegyek, végül pedig egy erősen pézsmás-fás alapillatba megy át. A vaníliás-fűszeres illatjegyek miatt kicsit a Hypnotic Poisonra emlékeztet az összhatás, vagy inkább annak egy fiatalosabb verziója. A leszáradása pedig picit Versace Crystal Noir utánérzet, nem mellesleg rajtam hihetetlenül tartós, a bőrömön is sokáig érzem, de hajon még másnap is megmarad az illat. Mivel nagyon intenzív és édes, érdemes odafigyelni a mennyiségre, mert könnyen émelyítővé válhat, tényleg nem kell belőle sok.
Alapvetően fiatalos illat, mégsem gondolom, hogy csak tinikhez illik, azoknak nagy eséllyel tetszeni fog, akik szeretik a cuki, csajos, gourmand vonalat. Én nagyon megszerettem :)
Upd: levontam 2 pontot mert sajnos hajlamos émelyítővé válni..kár érte, szerintem sokkal jobb illat lenne ha nem túlták volna ennyire túl ezt a szirupos édességet..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

BoNIkolett

2020. február 1.

Az egyik kedvencem!!! Amerikából kaptam azóta már 3x rendeltem sajnos nem mindig lehet kapni. Aki megérzi rajtam ezt az illatot az nem felejt el 😊😉 nagyon tarttós, gerjesztő illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

noemi1990

2019. július 12.

Vakon rendeltem, ma jött meg a postán, de sajnos nem az én illatom, nekem ez már komolytalan illat. Úgyhogy feltettem eladásra 15 ml-t!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

pomme

2019. április 4.

Vakon vásároltam, fragranticán olvastam, hogy bogyós gyümölcsös illat, és mivel kemény 15 euróért dobálták az 50 milliset, nem hagyhattam ott. :) Egész tartós illat, sok erdei gyümölccsel és édességgel, de nem megy át a cukrosgiccs kategóriába, ami mostanában olyan menő. Gyümölcsös illathoz képest meglepően felnőttes és határozott illat, nem az Escada vonalat viszi (bár én azt is szeretem). Egyedüli bajom vele, hogy néha szappanos szaga van rajtam, amit nagyon nem szeretek, olyankor elrontja az egész napom, mert mint tudjuk, a nekünk nem tetsző illatok sokkal tovább megmaradnak :D Kár, hogy csak ezt árulják ilyen olcsón, szívesen megvenném a többit is, jónak tűntek.

Update: +1 csillag, valahogy sikerült megtalálnunk a közös nevezőt ezzel a parfümmel. Lehet, hogy a melegebb idő miatt, de már nem szappanos, inkább cseresznyés-sütis édes és mély illat, ami egy óra után valahogy kókuszos és friss lesz rajtam, de nem a gejl naptejes kókusz, hanem inkább a vizes, friss kókuszvíz(tej) egy lehelletnyi cseresznyével. A cukrosság is eltűnik. Imádom! :D Nem értem, hogy lehet ennyire kaméleon ez az illat, hogy az édes-mély-cseresznyés sütis-erdeigyümisből egy picit édes-friss-kókusztejes csoda lesz. Remélem visszahozzák a 15 eurós akciót, biztosan veszek még egyet, mert így akár nyáron is hordható: reggel meleg és bújós (nemakarokfelkelnihiszti), segít átlendíteni a reggeli sokkon, aztán napközben már jöhet aminek jönnie kell, pozitív életszemlélet-szaggal minden egyszerűbb :D A kék Wonderstruckot sajnos nem ismerem, de elgondolkoztam a vakon vásárláson (ha nem jó ötlet, azért szóljatok).

Update2: hatalmas szerelem lett ez a parfüm, pedig először nagyon nem voltunk egy hullámhosszon. Nagyon örülök, hogy megvettem, ennyi pénzért ingyen volt. A sima Wonderstruck viszont egy sima Avon-illat, az nem éri meg :/

Up3: Most már kicsit túl édesnek találom a Wonderstruck Enchanted-et(ot?), de még a 30. szülinapomon ezt viseltem. :) Így 2 évvel később már nem ezt választanám emlékezetes estékre, de még mindig szeretem :) <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Nikolett085

2019. március 22.

Ez az egyik szerelem illat. Amerikából kaptam egyből bele szetettem . Aki előtt csak elmentem mindeni tudni akarta milyen parfümöt használom. Itthon Notinból lehet rendelni de egy ideje már onnan sem úgy hogy spórolok vele nekem ez a nyári illatom édes, igazi szexi illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Anna84

2018. október 30.

Nagyon szeretem ezt az illatot, itteni vélemények hatására próbáltam ki kb 2 éve. Nekem egyértelmű, hogy a hűvösebb, színgazdag őszi időszak illata. Ősszel csak ezt szeretem viselni. Szerencsére annak idején, mikor még lehetett kapni, beszereztem egy tartalék üveggel, amit csak most bontottam fel. Nem sokáig fog tartani a 15 ml, és mivel sehol sem találok ilyen parfümöt, talán találok helyette olyat, ami hasonló ehhez-mielőtt elfújkálom. Tippeket megköszönném:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Szeszi009

2018. március 26.

Régóta vágytam rá, elég nehezen találtunk egymásra , mert alig lehet belföldön kapni.Négy csillagot azért kap, mert egyszerű parfüm.Ettől függetlenül nőies ,tartós , vaníliás illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Slushy

2018. március 13.

Vak rendelés volt. Csak az itteni véleményekre hagyatkozva rendeltem meg a Notinoról és nem bántam meg :) Finom gyümölcsös illat, amiben van valami krémes illat is. Nagyon kellemes és tartós! 6 órája fújtam a jobb csuklómra és még mindig érződik :)
Hétköznapokra sem túl sok ezért bátran lehet mindennap használni.

Update: Sajnos már nem érzem olyan tartósnak az illatot :( ettől függetlenül még mindig finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Hétköznapokra sem túl sok ezért bátran lehet mindennap használni.

SSSAAA

2018. február 10.

Gyönyörű, irizáló üvegben finom bogyós, krémes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Gyönyörű, irizáló üvegben finom bogyós, krémes illat.

Ginatural

2018. január 23.

Nagyon nőies édes, gyümölcsös illat. A bazsarózsa szerintem nagyon érződik és a bogyós jegyek is megspékelve a pikáns borssal. Nagyon finom, de nem forróságba való illat az biztos. Én imádom 6 órát általában érzem a bőrömön is de ruhán sokkal tovább tart.

Ha a "sima" Wonderstuck-al összehasonlítom, akkor ez édesebb, de pikánsabb is. Számomra ez áll a toppon a kettő közül, de a simát is nagyon szeretem, talán az hétköznapibb. Igen!!! ez a jó szó a "sima" wonderstruck-ra ( lilás kékes párjára), hogy az hétköznapibb! Mindkettő szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.