Egyéb

Ár:   151 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2018. február 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az esetelő puha, töredező köröm keményítésére szolgál. Használata során a zsírtalanított körmöt áttöröljük és száradni hagyjuk. Szükség szerint, de legalább heti két alkalommal használjuk. A keményített köröm lakkozható.

tarzanesjane

2015. október 26.

Nemrég kaptam, eddig egyszer használtam, nem tudom, hogy ettől, vagy az előzőleg végigvitt essence ultra strong kúrától, de most viszonylag szépek a körmeim.. :) bár nekem ez a dörzsöljük el a körmünkön, ez elég macera, folyik sok helyen a "flakon" és sok elmegy belőle pocsékolás címen..megoldhatták volna okosabban is.. lehet, hogy egy fültisztító pamaccsal könnyebb lesz vele dolgozni..
mindenesetre a jó összetevők miatt és az eddigi hatások alapján azért most kap egy hármast tőlem (sajnos ez a kényelmetlen használat miatt lett igy lepontozva)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Lyah

2013. október 29.

Na most már alig várom, hogy megjöjjön a megrendelésem, mert ez is benne lesz! Én a bioszállítótól rendeltem, de jó tudni, hogy a Herbaházban lehet kapni. Már rettentő kíváncsi vagyok, hatásosan részt tud-e majd venni a gyorsabb körömnövesztési projektemben.

Update: no megjött. Pozitívum, hogy nagyobb a flakon, mint gondoltam, negatívum, hogy bár nincs tele szerintem, valahogy mégis szivárog belőle a cucc. Nem tudom, hogyan, hol jött ki belőle, de inkább áttettem egy üvegbe, pipettás csavaros tetővel, amivel egyébként azt az egy cseppet is könnyebb rátenni a körömre. A hosszútávú hatást még nem tudom, de azt nem értem, hogyan lehetne ez száradás után lakkozható felület, mivel nekem ragad kicsit, és érezhetően hagy rajta valami réteget. Persze most nem is akarom belakkozni, ezért ez nem feltétlenül negatívum, meg aztán kis idő elteltével le is lehet mosni, és aztán lakkozni. Remélem, beválik :) A flakon -1 csillag, a továbbiakig megelőlegezem a 4 csillagot.

Update2: felturbózta a körömnövesztő projektet! Megérdemli az 5 csillagot, teljes mértékben!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

masnis

2013. október 17.

Unokatesóm megérzéseire hagyatkozva hazajött velünk a Herbaházból, nem bántam meg! Még a vizsgaidőszakban történt, hogy kétségbeesésemet a lábkörmeim lakkozásában vezettem le, és így utólag visszagondolva nem szabadott volna, maximum egyszer csillámosra kifestenem. Az imádott essence circus confettimet minden lakkra felkentem, amivel csak jól mutatott, és gondolom az általánosan legyengült szervezetemből adódóan a körmeim sem voltak a legjobb állapotban. Az eredmény egy sikerrel zárt év és grátisz lemezesen törő lábkörmök lettek. Állandóan sötétebb, intenzívebb színekkel kentem, csak hogy ne látsszon, és szurkoltam, hogy nőjön már le az a ronda nagy folt stb.
Áttörés: ez a kis csoda: igen, magától is lenőtte a körmöm a gyenge részt, de most már tudom, hogy nem kell ide eljussak megint. Heti egyszer, lakklemosás után amikor eszembe jut, használom, csillámos lakkok előtt pedig kifejezetten. Csodás az ára, a hatása és ráadásul magyar termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

mrs.imperator

2013. október 6.

Nagyon jó termék, 180 ft körüli ára van, de ez ne csapjon be senkit, nem azért ilyen olcsó mert annyit is ér. Első használat után is érezhető hogy rugalmassá, egészségessé teszi és táplálja a körmöket, elegendő heti 2 használat is. Az ecsetelő fejet megoldhatták volna praktikusabban is, de nem vészes, kicsit kinyitva pár cseppet a körmökre téve elmasszírozom , pár mp alatt felszívódik. Sokáig elég és tartós használat mellett búcsút inthetünk a betört, gyenge, szépen megnőni nem tudó körmöknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 6.

Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid