Egyéb

Ár:   1760 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mystang96, az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kellemes ízű, jól habosodó fogkrém, természetes hatóanyagokkal. Fluorid mentes és nincs benne sodium lauryl szulfát sem.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. február 10.

Kíváncsiságból vettem, de nem lesz a kedvencem! Különösebben jó hatást nem tapasztalok, és csak gyenge közepes a frissítő hatása. Az ízével nekem nem az a bajom, hogy kicsit fura - valószínűleg az olajfa levél kivonata miatt - , hanem hogy hamar elmúlik. A fogkefét is beszínezi az olíva miatt. Az ára pedig még ebben a kategóriába is magas, főként, mert nem egy csoda! Én ugyanis egy bioboltban vettem 1760 forintért!!
Ráadásul olvassátok el, mit írnak itt a benne lévő Eugenolról és Limonene-ről! Na, gratulálok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 10.

tenyitomi

2014. augusztus 14.

A Vital változatot használom/van még a Basic/nekem ez a 7. helyen levő alkohol nem igazán szimpi,eléggé érezni,+ a szárító hatását is,szinte nyálmentessé teszi a pofit,ezért én csak reggel használom.Amúgy jól tisztít,az íze sem rossz,mindent egybevetve ezért a pénzért 1350/75ml nálam nem a csúcskategória de az elég jót megüti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

wikke

2012. július 2.

Meg vagyok vele elégedve. Bár az íze elég érdekes, de a fogaim szebbek és egészségesebbek lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.