Thierry Mugler

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illat: füge, kaviár, fügefa

Thierry Mugler Womanity EDP - fújósok
Ár: 1400Ft / 2000Ft / 3350Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
klilii

2020. január 26.

kb 5 éve használom ezt az illatot, első tesztelésnél elég érdekes illata volt, de ahogy kijöttek a szívjegyek egyszerűen imádom ! nagyon-nagyon tartós az illat a ruha amíg nincs kimosva érezni lehet rajta. Tudni kell viselni ennyi a véleményem róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

khaleesiM

2019. december 31.

Meg kell mondjam az itteni vélemények böngészgetése után jóval sokkolóbb illatra számítottam. 😅 Engem nem botránkoztatott meg, sőőőt: tulajdonképpen nagyon is tetszik. Erősen gondolkozom egy üvegcse beszerzésén, mert elsőre csak egy 5 ml-es mintát mertem rendelni. Ám a helyzet az, hogy ebből az illatból ennél több kell nekem. 😜
Update: Azóta már szereztem egy üvegest, továbbra is szeretem, s a környezetem is. 🙃
Na jó,...a férjem nem annyira kedveli, de ha rajta múlna Pink Sugar-ban kéne virítanom, szóval, az ő véleménye ebben számomra sajnos nem mérvadó. 🤷🏼‍♀️😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

udyanna

2019. december 29.

Egyszerűen imádom! Méltó tagja lesz a parfüm gyűjteményemnek.
Megszállottan keresem az extra tartós példányokat, na ő az. Eddig az Alien volt nagy kedvenc, most a Womanity is csatlakozott hozzá. 💕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Egyszerűen imádom! Méltó tagja lesz a parfüm gyűjteményemnek.

Vix

2019. december 21.

Áhhh, imádom!! Kiscsikó korom alatt használtam, végigkísérte pár nyaramat és rengeteg emlékem kötődik ehhez az illathoz. Brutálisan tartós, kifújástól leszáradásig tökéletes számomra. Aztán leálltam vele valamiért, majd 2-3 év múlva ismét elővettem és újra szerelem illat, azóta mindenféle gátlás nélkül télen is és nyáron is fújom. Ritka mikor nem teszik szóvá a barátaim hogy milyen finom illat van rajtam:)
Számomra ez A parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Számomra ez A parfüm.

boghyca

2019. december 5.

Update: Ma Istenesen be köszöntött a tél, hideggel és hóval. Az én kis illat gardróbomban mondhatni évszaknak és brutalitásnak megfelelően vannak rangsorolva a tagok. No őt betettem vmiért a nyári szekcióba, de késztetést éreztem, hogy ebben a hidegben beleszippantsak. Hozzá kell tennem, hogy rajtam ő nyáron finoman sós illattá keveredik s nem hal meg a túró tudja lesz. Most a hidegben bepróbálkoztam, s isteni jegesfüge illatú lettem. Tartósságra most sincs panasz. Imádom

Kedves X véleményén felbuzdulva berontottam a Douglasba, és se papírra se levegőbe, egyből a csuklómra fújtam! Féltem is, hogy mi lesz ha jó hal szagú leszek, de nem és nem!
Egyszerűen gyönyörű illattá vált a csuklómon, úgy látszik az én bőrömmel harmonizál, és ő nagysága a kegyeibe fogadott :D
Keresgéltem az ideális tavaszi nyári parfümömet az Acqua di gio-m mellé, és a 3 tesztalanyból ő lett a befutó. Minél hamarabb be kell, hogy szerezzek egyet.
Nagyon igaz, hogy sokan nem várják meg míg kibontakozik....na én bizony kivártam, és tádáááám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

TallodiZsofi

2019. november 10.

Rajtam ez az illat egy csoda. Édes, mint egy finom gyümölcsös vajas keksz, kasmíros rajtam. Brutál tartós, nem szabad túltolni, az biztos. A kaviár és füge kettőse egy nagyon különleges harmóniát eredményez. Nekem se nem pisi, se nem hal, sem vagina illatú. Nagyon sajnálom, hogy valakin olyan. :( Nem szeretem az édes illatokat, a vaníliás illatokkal engem ki lehet üldözni. Ez az illat viszont nálam tarol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Qwerty

2019. november 9.

Minden előttem szólóval egyet tudok érteni: benne van a füge, a zöldje, só, hal, tenger... Egyszerre édes és sós. Azt is meg tudom érteni akit ez a szag különböző testváladékokra emlékeztet. Simán el tudom képzelni, ha valakivel együttműködik, az csodálatos.
Kis fújós mintám van csak, betekertem egy zacskóba. Aztán még egybe. Nem bírtam. Az egészet betettem egy fémdobozba. Így is érzem és forog tőle a gyomrom. Elásom a kert végében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Lupiluuu

2019. november 3.

Szeretem a Mugler illatokat,de ezzel nagyon nehezen indult a baratsagunk....amikor elősször megrendeltem ,tudtam,hogy nagyon különlegesre kell,hogy szamítsak ,de sajnos annyira az ellenkezőjét válltotta ki belőlem,hogy felfordult a gyomrom ettől az erőssen irritáló illatkompozíciótól. Nem bántam annyira tovább adtam a húgomnak aki szerette és olyan finoman harmonizált rajta hogy nem is értettem máson miért tetszik ennyire ,magamon meg nem. Egy év szünet utánn húgom visszaadta a parfûmöt,hogy tetszik meg minden ,de ez nem ő...a fele még megvolt,hát tettem egy próbát félve. Nagyon más volt.... tetszett! Éreztem a fügét a kókuszt azt a megmagyarázhatatlan földönkívüli illatkavalkádot ,amit a Womanity testesít meg. Ilyen érzés nincs még egy,ennyire beazonosíthatatlan illat mint amilyen ő. Állralában azok a parfümök vállnak a kedvenceimmé,amiket az elején határozottan elutasítottam ,aztán újra próbáltam és szerelem lett. Ő egy nyári szerelem, ami reljtélyes ,titokzatos ,és ellenállhatatlan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Ria66

2019. október 26.

Vannak itt nagyon érdekes vélemények.Megsértődni,mert nem mindenkinek tetszik ez nevetséges.Biztos azért nőies,mert vaginaszagú.Az emberekben felébred a biológiai lény s a használt bugyi szagát ösztönösen nőiesnek találják.Talán a hormonok játszanak szerepet ebben.Az állatvilagban a hímek mennek a nőstényszag után ami az ivarszervekből árad.A Womanity szaga párzásra hívja a hímet erős feromonos nőstényszaggal.Ha egy kicsit is vennék a fáradtságot a rajongók és utána olvasnának olyan oldalakon, ahol nálunk hozzáértőbbek elemzik az illatot, biztos szívinfarktust kapnának,mert én még finoman fogalmaztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

Nefertiti

2019. október 8.

Imádom 💜 különleges, egyedi és nagyyyyon tartós! Nem tudom de én narancsos fahéjas illatnak érzem, nálam őszi, téli időszakban működik a legjobban!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.