Thierry Mugler

Ár:   29 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2022. június 16.

Ár:   29 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illat: füge, kaviár, fügefa

Ár: 2400/4400 , Eladó: Abidel
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: foxpost, packeta
Thierry Mugler Womanity - fújósok
Ár: 2500Ft / 4500Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 5ml / 10ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

Ejszakaikoboldmaki

2022. április 9.

Huh, rajtam tömény rettenet. Újra meg újra rápróbálok, de nem. Felfordul a gyomrom tőle.
A tartóssága viszont kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

A tartóssága viszont kiváló.

andita11

2022. április 8.

Forró meleg Görögország nekem ez az illat. Parfüm nagyon melegben, napsütés,tenger.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

emesenoemi

2022. március 28.

Van egy rééégi emlékem.. Sok éve egy pláza Douglaseben(?!) szórakoztattam magam, míg a párom egy kollegájával értekezett egy kávé mellett.
Nézelődtem, és rögtön csuklón is fújtam magam Mugler Úr ezen alkotásával, ami első szaglásra sem volt számomra kellemes illat, na de akkor még nem sejtettem hogy az igazi borzalom csak később bontakozik majd ki. Nagyjából 40-60 perc múlva dolgunk végeztével beültünk a kocsiba és a párom azonnal megjegyezte, hogy mi ez az Istentelen szúrós szag??? A kollegája aki velünk tartott osztozott a véleményben, hevesen húzta is le az ablakát, így utaztunk hazafele. Megmondom őszintén nem tudom tökéletesen leírni hogy mihez hasonlítanám, a folytogató,szúrós,keserű és fémes jelzők a leghelytállóbbak, egyszerűen tragikus. Mélyen beleégett az agyamba ez az emlék és ez a szag, soha ilyen BÜDÖS nem volt rajtam semmi. Elképesztő, hogy van akin ez működik.
Azért kap két csillagot mert jó nagy szillázsa van és óóórákig tartós volt az egy fújás rajtam, lemosni sem tudtam igazán magamról. (Pedig mennyire igyekeztem..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 28.

Erika80

2022. március 21.

Már jóideje birizgálta a fantáziámat ez az illat, mert olyan sokan halszaggal és más érdekes negatív jelzővel illették a sok jó értékelés mellett. Egy mintát sikerült beszereznem belőle és már alig vártam, hogy én magam is megszimatolhassam milyen is ez a Womanity. Tesztelgettem több alkalommal is, bár nem találtam benne túl sok örömem.
Hááát... valóban fura egy illat annyi biztos. Határozottan érzem benne a fügét és a füge zöld levelét is, a sósságot, egy kis virágosságot, de azt csak mérsékelten és ez még mind nem is lenne számomra oly csúfondáros. Volt/van benne valami ami nagyon nem tetszik és nem csak az én bőrömön jön elő, hanem a kis fiolából is azt érzem. Sokat gondolkoztam rajta, hogy mire emlékeztet ez az aroma. Éles, tolakodó és fojtogató számomra. Elront mindent. Aztán rájöttem mire hasonlít. Amikor gyerekként nyáron kaptunk egy kis aprópénzt fagyira és a nagy melegben sokáig szorongattam a markomban, hasonló fémes szaga volt. Vagy amikor valami maró anyaggal takarít az ember, pl. szidollal. Tehát olyan fémes, de közben sós is és picit savanykás az illat úgy összességében. Egyébként értem mire gondolnak többen is, amikor halszagot éreznek benne, vagy uborkát, de nekem nem ez az amire igazán hasonlít.
Sajnálom, mert jó kis fügés illat lenne, olyan, ami nekem is tetszik, de így nagyon nem. Elég volt a tesztelések alkalmával érezni. Alig tudtam elviselni ezt a zavaró éles és tolakodó illatát.
Milyen jó, hogy mindannyian mások vagyunk és másért vagyunk odáig. :) Így kerek a világ. Ezért hát meghagyom a rajongást másoknak és a véleményem csillagokba öntve itt hagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

Miza123

2022. február 17.

Jó kis parfüm 1-2 napig, de teljes üveggel nem vennék belőle. Púderes, gyümölcsös, de olyan gyümisnek érzem, mint még sok más parfümöt a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. szeptember 12.

Update: megint lapozhattunk a naptárban. Kb. két hete, hogy beszereztem egy újabb üveggel belőle egy külföldi út alkalmával, csakis a nyugalmam érdekében. Nehogy véletlenül egyszer eltűnjön a polcomról, azt nehezen viselném.

2020. augusztus 16. ismét eltelt egy év... Kinek a pap, kinek a papné - nekem maradt és marad továbbra is a Womanity az örökös tagságban.

2019. augusztus 1. mára már nem csak az én egyik nagy kedvencem, hanem a munkatársnőimé is, ha ez van rajtam, jön is a megjegyzés: érzik a folyosón, hogy bent vagyok, megint a finom illat van a levegőben. Én pedig egyáltalán nem bánom, hogy sérül az inkognitóm... Izia, Womanity - örök dobogósaim.

2018. szeptember 29.: divat felénk is megerősíteni a házassági fogadalmat, hát én is megerősítem a Womanity-vel való viszonyomat. A kapcsolatunk szerintem már tartósabb, mint sok házasság, és nem mondom, hogy nincs egy harmadik a képben, sőt, több is van, de a Womanity iránti vonzalmam ennek ellenére is töretlen.

2017. augusztus 17. Mára pedig egyértelműen a kemény maghoz tartozom a Womanity táborban. A matt fémes megjelenés teljesen összhangban van a kissé karcos illatkompozícióval. És végre egy megfelelően tartós illat, ami önmagában is megérdemel néhány csillagot.
Tetszik a" Barbie baba" Mugler Womanity Eau pour Elles is, de nekem a Womanity az igazi, őt semmi light-osság nem döntheti le a megérdemelt helyéről.

2017. május 14. Mint megunt parfümöt kaptam kb. két éve a lányomtól...először kevésbé tetszett magamon, aztán megkedveltem, de nagyon. Ezt meg hol szereztem? Kérdezték többen is, mert nagyon finom és általuk nem ismert illat. Először meg is lepődtem az érdeklődőkön, aztán egyre inkább megszerettem. A testápolójából még van, de a parfüm sajnos elfogyott és most már beszerezni sem annyira egyszerű. Mindkettő KELL nekem!!!!

+ info: a D betűs drogéria ismét forgalmazza, de állítólag csak 100 ml-es kiszerelésben. Sebaj, nincs az a mennyiség, ami egyszer ne fogyna el!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

k001

2021. szeptember 9.

Kb. 6 éve próbáltam ki, akkor annyit jegyeztem fel róla, hogy "idétlen". Rengeteg a pozitív vélemény róla viszont, lehet újra fogom próbálni, hátha most már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

beautifullife

2021. augusztus 26.

2013: Rendszeres szokásom,hogy egy-egy fárasztó nap után betérek a mobil otthonomba: a parfümériába. Nagyjából ismerem a polcokon lévő összes parfüm milyenségét,illatjegyét az olvasottak,kutakodások alapján,így céltudatosan megyek be próbálni.Nem hezitálok,hogy most akkor melyiket is kéne megismerni. Sokszor kísér el a párom is,és hát gondolom mindenki tudja,hogy egy férfi nagyjából milyen magatartást produkál egy illatszer boltban. Nézi ezeket az idegen dolgokat,mindegyik ugyanolyannak tűnik,csak néha olvassa el valamelyiknek a nevét.Épp mi szúr neki szemet. A közelmúltban pont Alien céllal fordultunk be egymást karöltve. Én az ismert Mugler irány felé vetettem az utamat és kifújtam az Alien-t. Épp Gaultier után nyúltam,amikor ezt hallom ki: "Womanity". Nézek rá,hogy mit is akar és rájöttem,hogy rá gondol. Gondoltam magamban, ha már úgyis Mugler oltára előtt vagyok,nem fáradok és kipróbálom.
Káprázatos. Nem gondoltam volna,hogy rabul fog ejteni,mert mint mondtam: nagyon taszított. Sem a marketing,sem az illatjegyek,sem a páncélba öltözött rózsaszín színezete nem jött be. Papírra akartam csak fújni,mivel rosszra számítottam,de valahogy elvétettem úgy,hogy az egész csuklómon landolt. Ennek ellenére egyáltalán nem bántam meg. Nem tudom hogy s miképp,de az alattvalója vagyok. Valami én vagyok benne.
Nézegettem a reklámokat,hogy valami összeálljon bennem ki is ő. Aki először eszembe jutott róla az Éowyn a Gyűrűk urából. Aki nincs vele teljesen tisztában(hozzám hasonlóan),annak lefestenék egy sematikus rajzot.
Ki Womanity? 1992-ben megszületett az Angel,A jelenség. Mugler-Angel,ezek együtt járnak.Aztán ötödik születésnapjára kapta az Alient,aki egy kedvesség,egy bájosság,de tudjuk jól,hogy nem kísérheti végig egész női létünket,csupán elvezethet odáig. Ő a kedvenc plüssmacink,akit már ciki magunkkal vinni bárhova is,de ha találkozunk, mindig szeretettel nézünk rá miközben felötlik a sok-sok emlék.Majd 2010-ben felnőtt az angyalka és 18 éves lett.Mondhatni nővé vált,megérett, kiteljesedett és megkapta a Womanity-t. Vele indul el karöltve a nőiség dimbes-dombos útjain,de ők mindent túlélnek,mert ezek ŐK.
Womanity kedves,törékeny,eleganciát sugalló kaviár. Teljes nő. Törődő,odafigyelő fügefa,ami árnyékot nyújt és stabil. Egy harcos belülről. Számos dolgot megélt az életben,amik időről-időre egy láthatatlan sisakká alakultak ki,mely többek között nem engedi be a lenéző,visszahúzó kritikát. Bármit véghez visz és megvalósítja önmagát. Mindig naprakész és bármikor szembeszáll az élettel. Ő még a jég hátán is megélő feminin csoda.
Valaki vagy tiszteli és szereti,vagy utálja és irigy rá.
Belső edzettsége miatt nehezen talál magának olyan férfit,aki mellett biztonságban érzi magát,aki szembe mer vele szállni és lerántja róla a láncot: "Már itt vagyok én."
És azt hiszem lelkem csücskében tényleg én vagyok ő,pedig én,s ezzel nem vagyok egyedül. Rózsaszínesség ide vagy oda,ez csak a külső bájt sejteti.

Kellemes és egyedülálló illat meghökkentő tartóssággal. Fürdés után még körülbelül egy egész napig érezni meglehetősen intenzíven. Mindenképp megszerzem magamnak ezt a szelencét.

2021: Közel 8 év után nagyon érdekes olvasni a véleményemet róla és csak ámulok, hogy milyen szépen körülírtam a gondolataimat. Időközben használtam többször is. Első körökben azért adtam mindig tovább, mert erősebb volt nálam és nem voltam elég tökös viselni. Második körben már én győztem le őt. Az utóbbi években egy nagyon puha, édes illattá változott rajtam, tartósság nélkül. Nem a termékkel volt a baj, eredeti volt, friss, szóval a molekulák sem estek szét, egyszerűen már nem működött úgy a kémia, ahogy korábban. Nagyon bánom, mert tényleg imádtam, de legalább nagyon szép emlékkel zárul a karrierünk: ő volt az első olyan parfüm, amivel mertem bevállalósabb lenni, és félelem nélkül viselni önmagam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Valaki vagy tiszteli és szereti,vagy utálja és irigy rá.

Donna

2021. augusztus 19.

Egy igazi tengerparti illat, a fügefák árnyékában a parton sütkérezve éreztem hogy ez az ami tökéletesen adja az odaillő illatélményt. Leszáradásában is természetes, nem érzem idegennek, soknak. Nekem inkább a zöld fás jellege mutatkozik. Gondolkodtam mi indokolja a Womanity elnevezést miért nem csak simán mondjuk figue tree on the beach (a kaviáron kívül csak füge van benne). Egy sima füge levél illat maradna egysíkú, ez viszont egybe olvad a viselője feromonjaival és a szerencséseknek kibontakozik egy sajátos gyönyörű illat. Valahol egy reviewban olvastam: only a Woman can wear Womanity.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Thoralille

2021. augusztus 19.

Imádom ezt az illatot! Egyek vagyunk az óceán titkos hullámaiban... a sellő énem tobzódik, amíg ez az illat rajtam van. Az üvege gyönyörű üveg és fém, és a rózsaszín lötyi benne ellentmondásos hatást kelt mégis fantasztikus egységben van!
Az illat csak szőrmentén édes. A kaviár a füge valami olyan szokatlan kombót alkot, ami friss mint az óceán de nem zavaró!
Igazi független nő illat! Nem agresszív üzletasszonyé, hanem egy szabadlelkű , felszabadult, független nőé.
Sajnos 4 óránál tovább ez sem tart, a hatósugara közepes 1, 1,5 méter.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Sajnos 4 óránál tovább ez sem tart, a hatósugara közepes 1, 1,5 méter.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lilás piros.