Thierry Mugler

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illat: füge, kaviár, fügefa

aidanne

2020. július 21.

Evek ota szagolgatom, tesztelgetem, szeretgetem... mert hogy csak szeretni lehet. Az en boromon csodalatos, friss, fuges csodasag egy csipet pikanteriaval amit a kaviar ad. Tokeletes, egyedi kompozicio. Ertekelem, hogy a parfum vilagaban mely olya tag, es megis sajnalatomra sok-sok a futoszalagon gyartott illat. A Womanity nem allt anno be asorba, es emiatt ill keszitoinek sokszoros gratulacio es elismeres. Meresz huzas volt a fuget kaviarral osszetenni. Mind ket jegy eleg markans ahhoz, hogy valami legiesen egyedi jojjon letre. Es lam! Womanity a legjobb pelda arra, hogy van ami orok ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

BeesWorld

2020. május 26.

Ez a kedvenc alkalmi illatom, rajtam nagyon dög, viszont megosztó az biztos! Volt egy idő, amikor nem forgalmazták sehol, bízom benne, hogy meg tudom még venni. Annyi, hogy az üveg végére van egy furcsa "romlott" illata, nagy kiszerelést senkinek sem javaslok emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Beus13

2020. május 10.

Nekem évek óta a parfüm.
Tartós, finom illata van, bárhová megyek megkérdezik mi ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 10.

Nekem évek óta a parfüm.
Tartós, finom illata van, bárhová megyek megkérdezik mi ez.

Timi8

2020. április 26.

Update.: Volt lehetőségem ùjrapròbálni és rajtam sokkal de sokkal rosszabb mint amire emlékeztem... Echte halszag.
Pici koromban, az első külföldi nyaralásunkkor "hazamentettem" egy befőttesüvegnyi tengervizet, hogy nekem majd otthonra is legyen tengerem, illetve mentettem haza egy marékkal a homokos tengerpartbòl is, kagylòkkal, ezzel-azzal... Mire hazaértünk természetesen megbuggyant a kis tengerem és be sem vihettem a lakásba. Anyu egy mozdulattal belelöttyintette a házunk előtti csatornába. Bocsánat, h.ezt leìrtam, de kihozta belőlem az illat... Nos, ez a parfüm teljesen ilyen, egy kissé bebuggyant bukéjù tengervìz, tengeri növénykékkel, herkentyűkkel.
A korábbi 3-ast leviszem ezennel 1-esre. Tényleg sajnálom de viselhetetlen számomra.
A CK Reveal-t sok helyen hasonlìtják a Womanity-hez.... Értem a miértjèt de szerencsére rajtam nem olyan. Reveal 5-ös, W. 1-es.

Mint minden parfüm, ez is nagyban függ a bőrkèmiàtól. Pàr ève próbàltam magamon, nem is tudom jellemezni, annyira borzasztó volt. Akkor ott minden tovàbbi ès esetlegesen bekövetkezhető kapcsit megszakìtottam ezzel az illattal. Egyik tàrgyalàsomon az Ügyfèl ezzel fújkodta agyon magàt, konkrètan a gyomrom forgott, nem tudtam nem szóba hozni az "illatot", ő pedig büszkèn vàllalta, h.eltalàltam, ez az! Tavaly óta egy kollèganőm hasznàlja, külsőben, főkènt színeinkben a tökèletes ellentètem, rajta valami fenomális!!! Nagy hatósugarú, kèt helyisèggel arrèbb is èrezni, mèg d.u. is. Diós, vizes, lótuszviràgos...rajta. Rajtam meg büdöshal?! Ez nem èr! A rossz èlmènyek amúgy amiket ez az illat hagyott bennem, lassan feledèsbe merülnek. Talàn! Hiperszuper alkotàs sztem mert megvàlogatja, h. kin mutat. De 3-as adok neki mert rajtam sajni konkrètan büdike...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Lupiluuu

2020. április 25.

Egyik kedvenc tavaszi,nyári illatom. A különlegességében van a vonzereje. Nagyon bizar összetevőkből áll, de a végeredmény számomra lehengerlő. Nem mindenkinek áll jól, ezért sokan nem is szeretik. Ha valaki valami különleges illatot akar,akkor Mugler illatai az egyik legjobb választás.
Rajtam nagyon nőies, egyszerre friss,sós és épp annyira édes amennyire kell. Ez az illat engem egy tengerparti nyaralásra emlékeztet. Nálam újravevős parfüm, nagy kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

klilii

2020. január 26.

kb 5 éve használom ezt az illatot, első tesztelésnél elég érdekes illata volt, de ahogy kijöttek a szívjegyek egyszerűen imádom ! nagyon-nagyon tartós az illat a ruha amíg nincs kimosva érezni lehet rajta. Tudni kell viselni ennyi a véleményem róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

khaleesiM

2019. december 31.

Meg kell mondjam az itteni vélemények böngészgetése után jóval sokkolóbb illatra számítottam. 😅 Engem nem botránkoztatott meg, sőőőt: tulajdonképpen nagyon is tetszik. Erősen gondolkozom egy üvegcse beszerzésén, mert elsőre csak egy 5 ml-es mintát mertem rendelni. Ám a helyzet az, hogy ebből az illatból ennél több kell nekem. 😜
Update: Azóta már szereztem egy üvegest, továbbra is szeretem, s a környezetem is. 🙃
Na jó,...a férjem nem annyira kedveli, de ha rajta múlna Pink Sugar-ban kéne virítanom, szóval, az ő véleménye ebben számomra sajnos nem mérvadó. 🤷🏼‍♀️😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

udyanna

2019. december 29.

Egyszerűen imádom! Méltó tagja lesz a parfüm gyűjteményemnek.
Megszállottan keresem az extra tartós példányokat, na ő az. Eddig az Alien volt nagy kedvenc, most a Womanity is csatlakozott hozzá. 💕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Egyszerűen imádom! Méltó tagja lesz a parfüm gyűjteményemnek.

Vix

2019. december 21.

Áhhh, imádom!! Kiscsikó korom alatt használtam, végigkísérte pár nyaramat és rengeteg emlékem kötődik ehhez az illathoz. Brutálisan tartós, kifújástól leszáradásig tökéletes számomra. Aztán leálltam vele valamiért, majd 2-3 év múlva ismét elővettem és újra szerelem illat, azóta mindenféle gátlás nélkül télen is és nyáron is fújom. Ritka mikor nem teszik szóvá a barátaim hogy milyen finom illat van rajtam:)
Számomra ez A parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Számomra ez A parfüm.

boghyca

2019. december 5.

Update: Ma Istenesen be köszöntött a tél, hideggel és hóval. Az én kis illat gardróbomban mondhatni évszaknak és brutalitásnak megfelelően vannak rangsorolva a tagok. No őt betettem vmiért a nyári szekcióba, de késztetést éreztem, hogy ebben a hidegben beleszippantsak. Hozzá kell tennem, hogy rajtam ő nyáron finoman sós illattá keveredik s nem hal meg a túró tudja lesz. Most a hidegben bepróbálkoztam, s isteni jegesfüge illatú lettem. Tartósságra most sincs panasz. Imádom

Kedves X véleményén felbuzdulva berontottam a Douglasba, és se papírra se levegőbe, egyből a csuklómra fújtam! Féltem is, hogy mi lesz ha jó hal szagú leszek, de nem és nem!
Egyszerűen gyönyörű illattá vált a csuklómon, úgy látszik az én bőrömmel harmonizál, és ő nagysága a kegyeibe fogadott :D
Keresgéltem az ideális tavaszi nyári parfümömet az Acqua di gio-m mellé, és a 3 tesztalanyból ő lett a befutó. Minél hamarabb be kell, hogy szerezzek egyet.
Nagyon igaz, hogy sokan nem várják meg míg kibontakozik....na én bizony kivártam, és tádáááám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.