Best of Beauty 2019

Thierry Mugler

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illat: füge, kaviár, fügefa

Ár: 10ml fujos + posta 3.000ft , Eladó: RoodGirl
Állapot: Sajat üvegböl fujva, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 10ml/kép, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
oaxaca

2019. május 15.

Ez a parfüm ahogy latom vagy 1 vagy 5 csillagos, köztes eset nincs nagyon 😄Szerintem határozottan nem rossz/büdös, bár meg nem venném magamnak pár milinél nagyobb kiszerelésben, mivel nem nekem való, a jegyek alapján sem. De kíváncsi voltam mi ez a nagy utálat. És nem értem. Ez egy átlagos gyümölcsös-édes illat. Célcsoportnak 18-28at mondanék. Annyi hasonló parfüm van, minden második édes illat ilyen az én orromnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

pennylane69

2019. április 28.

Már nagyon kíváncsi voltam erre a" borzalomra", úgyhogy vakon megrendeltem. És az első fújás utána kutattam kerestem a halszagot, de nem találtam sehol (hálsitennek). Első másodpercekben engem a frissen festett falra emlékeztet az illata :D A leszáradása szerintem mesés, igazi nyár illata van. Arra emlékeztet mint amikor az ember kijön a tengerből és miután megszáradt és a só is rászáradt a bőrére bekeni magát naptejjel, olyan tipikus enyhe kókusz illattal. Aki szerint uborka illata van azt talán meg tudom érteni, kicsit tényleg uborkás, de ez egy különleges uborkás illat :D Szerintem nagyon jó illat, nyilván nem mindenkinek tervezte Mugler bácsi, de szerintem abszolút visszafogott a ház többi kreációjához képest.
Rajtam sajnos a tartósság nem az igazi de az az én bőröm hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Rajtam sajnos a tartósság nem az igazi de az az én bőröm hibája.

Yeticica

2019. április 15.

Furi kis illat O, az mar biztos (de aki ismerkedett mar niche illatokkal, annak korant sem egetrengeto az ujdonsag, de teny, hogy mainstream vonalon kulonc).
En eskuszom nem ertem az illatosszetevoit. Marmint erteni magyar. Csak valahogy en mast erzek. Felfujaskor kifejezetten erosen sos es edes napolyi szagot erzek (mint a pottyos Manila Grace edt illataban, csak ott citromos is az a napolyi). Nekem ez mar brutal edesseg, de szerencsere 2 perc es huss, edesseg volt, nincs! Aztan jon az egyre zoldebb es fasabb resz, ez mar izgi. Hogy fuges-e, en nem tudom megallapitani, bevallom ezzel az illatjeggyel hadilabon allok. Nem ismeri fel az orrom. Zold. Friss, fas. Vizes. Most a 20 fokban szep. Abszolut el tudom kepzelni nyarra.
Nade kerem, hol a halszag? A kaviar? A vulva? 😱😁
Sehol semmi budi. Elso nekifutasra mondjuk ereztem nemi poloskaszagot, ami olyan uborka-szeru, a fiam is fujjogott rendesen, de a tobbintesztelesnel ezt mar nemnereztem, csak valami fuszeres zold-fas-aquas illatot, amiben be-bekoszon a só . Tartos is, jo lesz, elfujkalom az 5 ml-t de nem szerelem.
(En nem tartom ot egy uberelnyomo domina illatnak, aki viseli a viselojet.... vicces, mennyire masok vagyunk).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Nade kerem, hol a halszag? A kaviar? A vulva? 😱😁

AnitaUrgyan

2019. április 14.

7 év után újra megvettem. Parfümboltos barátnőm szerint ez csak magabiztos nőnek való. Nagyon tartós, körbelengős, tudni kell viselni, különben az illat visel téged :) fügefa, fás, hideg illat, rajtam hidegben - melegben egyaránt működött. Meghatározhatatlan, egyedi, semmihez nem fogható, kicsit titokzatos.
Amikor nem érdekel ki mit szól, csak csinálod, csak mész, és baromi jól elvagy. Na ez az illat, ez AZ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

citozin

2019. március 26.

Imadom♥️ Notinorol rendeltem kb. 30 illatmintat, mondvan legyen mar nekem is egy normalus parfumom.. Ez volt a legelso, amit kiprobaltam, es nem is talaltam nala jobbat! Nagyon nagyon jol mukodik! Akarki megerzi, mindenki dicseri, nem ertem az itteni velemenyeket. En mar a masodik uveggel is betaraztam belole, ha valami, akkor ez allando tartozeka lesz a polcomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Hajnike

2019. március 14.

Nagyon különleges, semmihez sem fogható illat. Már évek óta vágytam rá, de az egyetem alatt nem engedgettem meg magamnak, utána valahogy eltűnt a polcokról, de pár hónapja megláttamxa müllerben es megvettem. (Azóta már ott sem látom, akkor csak rendelni lehet már? ) Ha úgy érzem kell egy kis plusz erő magabiztosság az előttem álló naphoz, rögtön ezután nyúlok, valamint különleges alkalmakkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

zsazsi1

2019. március 3.

Update 2. Visszaolvastam magam. Uborka...? Hol van az már.
Erő. Tartás. Stílus. Nőiesség, az az igazi, nagybetűs.
Nagyon ritkán használom, ahhoz túl becses hogy hétköznapokra elkoptassam, de ha szükségem van valami pluszra, érte nyúlok. Talán elmond mindent, hogy az esküvői illatom is ő volt.
Mugler mester nekem minden élethelyzetre kreált illatot. Womanity, Aura, Alien, Angel...kell ennél több, ha ezek megvannak...?

Tegnapi drogériás szaglászásom nagy durranása.
Kíváncsivá tettek az itteni vélemények, sejttették, hogy egy nem mindennapi illatról lehet szó.
Tényleg az. Ilyen, vagy ehhez hasonló illatot még sosem éreztem. Az első benyomásom róla: csemege uborka, visszakeresve a vélemények között láttam, másra is tett ilyen hatást. Bár nem feltétlenül az uborkaillat, amit magamon érezni szeretnék, ez a parfüm valamiért mégis tetszik.
Amire büszke vagyok, hogy - bár utólag olvastam az összetételét - a füge volt az egyik tippem az összetevőit illetően.
Halat én szerencsére nem érzek rajta, bár valami sós-tengervizes fílingje biztosan van.
Mindenképpen lesz még egy köröm vele, akkor bőrre fújva tesztelem, és nem papírcsíkon, mint sajnos tegnap.
Remélem, a bőrömön halványul az uborkás vonal.
Akárhogy is, de különleges, semmihez sem hasonlító, nagy illat. Hogy kell-e nekem egy ennyire extrém illat, még nem tudom, de egy 5 ml-s mintával már szemezek...
Tartóssága vitathatatlan, reggel is illatozott a papírcsík.

Update: ma teszteltem bőrre fújva is. Még mindig megvan benne az uborkaillat (is), de változatlanul nagyon tetszik. Nyári beszerzésem lesz, úgy néz ki :-)
Tartós, dél körül fújtam és még este is érzem a csuklómon. Változást nem érzek az illat jellegében, ugyanolyan, mint frissen fújva, csak halványul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Update 2. Visszaolvastam magam. Uborka...? Hol van az már.
Erő. Tartás. Stílus. Nőiesség, az az igazi, nagybetűs.

Tegnapi drogériás szaglászásom nagy durranása.
Remélem, a bőrömön halványul az uborkás vonal.
Tartóssága vitathatatlan, reggel is illatozott a papírcsík.

Tiziana

2019. február 12.

Ó egek! ez egy Földökívüli.Sajnos én a negatívak táborát gyarapítom.
Rajtam bűzlik. Csak így egyszerűen, minden teketória nélkül.
Sok szempont lehet: bőrkémia, egyéni ízlés, hideg-meleg, páratartalom, de azért az elgondolkodtat
hogy aki megalkotta ezt a Hiper Nőiességet illatban...tényleg ilyennek látja/ érzi
a nőket?Tényleg ez a nőiesség "szaga"?
Ha ennyi pasi odavan tőle akkor ez a 21. századi kémia magasiskolája.
Lehet hogy feromonokkal dolgozik ha ennyire addiktív.Csatlakozom az előttem szólóhoz,
de engem éppen az képeszt el, mennyien imádják a Womanityt! Akaratom ellenére
taszít, szinte gyomorig hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Ó egek! ez egy Földökívüli.Sajnos én a negatívak táborát gyarapítom.
Rajtam bűzlik. Csak így egyszerűen, minden teketória nélkül.
a nőket?Tényleg ez a nőiesség "szaga"?
Ha ennyi pasi odavan tőle akkor ez a 21. századi kémia magasiskolája.
de engem éppen az képeszt el, mennyien imádják a Womanityt! Akaratom ellenére
taszít, szinte gyomorig hat.

silence

2019. január 26.

UPDATE:
2019. Január 26.
Komolyan mondom, mindig elképedek, amikor ilyen sok negatív kritikát olvasok a Womanity-ről 😲 Úgy érzem meg kell védenem Őt: a megosztóságot (és a negatívumokat) én továbbra is a bőrkémiában tartom❗️A Womanity-ről ugyanazt tudom mondani, mint az összes többi Mugler-ről: a Womanity sem képes kompromisszumokra: vagy szeretni vagy utálni lehet.... én imádom!!! 😍 Ez is tipikusan az a parfüm, amit nem Te választasz Magadnak, hanem Ő választja ki a viselőjét. Akit szeret, annak fantasztikusan harmonizál a bőrével, egyesül viselőjével, igazi egyedi illatcsodák tudnak kibontakozni a viselésekor. Ha valakinek nem kompatibilis a bőr-kémiájával, annak sajnos kellemetlen vagy irritáló is lehet a használata..... 😔
Szerencsére az én bőrömmel elképesztően jól harmonizálnak a Mugler illatok, rajtam fantaszikusan finom illatkompozíciók tudnak kialakulni, mindenki dícséri rajtam őket ☺️❤️

2018. Október 24.
Tudom, a Womanity meglehetősen megosztó illat, én mégis ódákat tudnék zengeni róla, akkora szerelem számomra! ❤️
Úgy látszik, az én bőrömmel tökéletesen kompatibilis, és mi együtt örök és elválaszthatatlan párost alkotunk! NEM TUDOK LÉTEZNI NÉLKÜLE!!!
A megjelenés évében, 2010-ben ismerkedtünk meg, egy rendelésemhez kaptam egy ajándék mintát. Félve fújtam a csuklómra, mert előtte elég vegyes véleményeket hallottam róla. A kifújás pillanatában valóban egy elég erős illat dominált, de kb. fél óra elteltével már egy csudafinom, friss és elragadó illattá bontakozott ki rajtam. Még Édesanyám is megdícsérte, hogy "Új parfümöd van? Hű, ez nagyon jó!", pedig Ő nagy kritikus! ☺️
Csuklóra tapadt orral próbáltam kielemezni mit is érzek, de folyamatosan csak ez ugrott be: nekem ez mennyeien finom TENGER illat! Erősen emlékeztetett a Comptoir Sud Pacific - Aqua Motu parfijára. Szerelem lett belőle. Azonnal rendeltem is egy 50ml-s változatot (amióta az elfogyott, már 2 újabb üveggel fogyasztottam el és mindaddig újra és újra veszem, amíg beszerezhető)
WOMANITY - Igen, ez számomra a NŐ! De nem az a bájosan kis édes, szende és ártatlan kislány, viszont nem is egy könnyű vérű, könnyen megszerezhető utcalány.
Ez számomra egy karatkeres, elragadó szépségű, tekinteteket magára vonzó és megközelíthetetlen ízig-vérig nő, akit mindenki megcsodál, szeretne a közelébe férkőzni, de Ő hűvösen tartja a pár lépés távolságot. Ha képekbe önthetném, nekem ilyen ez az illat ☺️
Bár én nem teljesen vagyok ilyen, mégis nagyon azonosulni tudunk, nagyon harmonizál a bőrömmel és előszeretettel használom télen-nyáron egyaránt! Más arcát mutatja télen (akkor inkább egy édeskés, melengető illattá válik rajtam) és megint mást nyáron (olyankor pedig friss, hűsítő csoda lesz!)
Nem használom azonban hétköznapra, csak "elmenős" illatnak, mert attól sokkal többet érdemel Ő, beosztom minden cseppjét!
Amikor ezt fújom, nem tudok úgy hazajönni, hogy a nap folyamán ne dícsérték volna rajtam, számtalanszor előfordult már plázában vagy akár az utcán is, hogy megállítottak, mi ez a finom parfüm! ☺️ A Párom és egész közvetlen környezetem is imádja rajtam!!!
Ami még nagyon fontos: HIHETETLENÜL TARTÓS, még másnap is érzem magamon (hiába tusolok naponta kétszer), és ha véletlenül nem mosom ki azonnal azt a ruhadarabot, ami rajtam volt, akár 1 hét múltán is illatozik, amikor elhaladok mellette!
Mindent összevetve: CSILLAGOS 5-ÖS, utánozhatatlan és számomra örök szerelem marad az idők végezetéig, ez biztos!!!!!! 😍❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

UPDATE:
2019. Január 26.

2018. Október 24.

Marejke

2019. január 12.

Ez valami nagyon bizarr.....emlékezetes, minden csak nem nőies....inkább Bizarity. :D
Csak azért kap 3-at mert aki ezt összemixelte és rábólintott.....huuuu bátor volt.

Update: SzentÉg, csatlakozom az előttem szólókhoz............ennek tényleg sós kovászos uborka szaga van leszáradáskor......és a hal is, persze az a kaviár, ahogy írják.

update:
megkaptam karácsonyra, tettem egy próbát, magamra fújtam és elmentem vele dolgozni 😂, megdöbbenésemre a nap végén 3 pasi is odajött, hogy áruljam el mi ez az illat, mert valahányszor elmentem mellettük isteni finom, beazonosíthatatlan virágillatot éreztek, nem győztek szimatolni a levegőbe 😂 és hogy ez biztos valami drága, minőségi illat lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

update:

Antioxidánsok: BHT