Thierry Mugler

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illat: füge, kaviár, fügefa

Ár: 15000 Ft + posta , Eladó: Erica
Állapot: 80 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta
Ár: 4500 , Eladó: egergel
Állapot: Képen látható mennyiség 50ml-ből, Helyszín: Göd, fizetés: Postán maradó, foxpost.. előre utalás után

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

floracska6

2021. június 15.

Az Angel-el és Aliennel szembe ez szerintem nem megosztó illat...mondhatni átlagos. Nem is igazán tetszik, ellenben a két másik illattal amit imádok.

update: Túl hamar ítélkeztem...imádom ezt az illatot! Vettem belőle egy 5ml-es mintát de biztosan rendelek egy egész üveggel, mert ez az illat fenséges. Nagyon nőies virágillat de ugyanakkor van benne valami nagyon egyedi, én érzem benne a kaviárt meg a nyáresti szellőt :) Sokáig megmarad, gyönyörű illat!

Update: Számomra még mindig egy fantasztikus, szuper egyedi illat, és még mindig nem értem miért olyan megosztó, én nem érzek benne halat, rajtam nagyon nőies (dehát ezt teszi a bőrkémia). 2017-ben bontottam de az illata mit sem változott, féltve őrizgetem még az utolsó cseppjeit, megvenni már nem fogom mert vannak jelenleg nagyobb kedvencek nála de nagyon szép emlékeket idéz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Kisvacak

2021. április 28.

Ebben a parfümben nem tudom érezni a leírt illatjegyeket.
Megkísérlem leírni, mi érzek...
Nyitás: zöld-virágos illat, zöld jegyek dominálnak. zöld Golf hajbalzsam, rendszerváltás előtti zöld színű samponokat idéz fel bennem az illat
Szív: friss, még meleg túrógombóc, hideg tejföllel és fahéjas cukorral. bejön egy fahéjas vonal, de savanykás és nem édes beütéssel
Leszáradás: állottabb túrógombóc, erősebb savanykás beütés
Fügét, kaviárt, sót, tengert nem érzek.
Nem édes, ugyanakkor tartós és nagy szillázsú parfüm, keveset szabad csak fújni belőle.
Eleje-közepe nagyon jó, leszáradása határeset.
A neve ellenére nem tartóm kifejezetten nőiesnek, inkább friss és érdekes parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Ebben a parfümben nem tudom érezni a leírt illatjegyeket.
Megkísérlem leírni, mi érzek...
Leszáradás: állottabb túrógombóc, erősebb savanykás beütés
Fügét, kaviárt, sót, tengert nem érzek.
Eleje-közepe nagyon jó, leszáradása határeset.

AgiVillo

2021. április 21.

Update: Tinédzserkoromban egyszer egy nagyobb buli után félholtan kóvályogtam otthon, amikor anyukám kezembe nyomott egy befőttesüvegnyi ecetes- kapros savanyú uborkalevet, hogy akkor ezt most le kellene húzni másnaposság ellen.
Nos, ugyanezt érzem , ha magamra fújom. Szédítő, émelygős, savanyú. Ahogy a fújósaim között áll... mint Szupermennek a kriptonit. Olyan jó lehet annak, akin működik !

Két napja tesztelem, eddig vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban . Vizes, sós parfümre vágytam, ezt alapjaiban megkaptam. Csak a füge... nos értem én, a fanyarságot, a “zöldet “ bele kell csempészni... De miért érzem olyannak, mintha magamra öntöttem volna egy pohár ecetes uborkalevet?
Költői kérdés volt, nem hagyom magam. Érzem az ős- Mugler vonalat, ez jó . Az is meglepő volt, hogy a folyamat egy pontján nagyon hasonlított a JHG Vanilla Vibes-jára, aminek a nevében is benne van az összetevő , amit a Womanity nélkülöz , de a lédús füge hozza ezt az édes felhangot, szerencsére el is hagyja , de aztán jön ez a savanya... Hát nem tudom. Ismerkedünk még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Linett21

2021. március 4.

'Love or hate' parfüm. Nincs középút, ez egy dög. Én imádom, de a mi kapcsolatunk is utálattal kezdődött cirka 2 éve. Füge (annak is különböző részei) + kaviár, semmi más. Eszement tartós, nagyon erős, brutális és érzéki illat; minden más illatot/szagot megsemmisít maga körül. Nem édes, nem virágos; inkább fanyar-sós, intenzív, buja. Igazi egyéniség! Csakis melegebb időre, akkor jön ki igazán a lényege. Nekem egy tengerparti, vad, spontán szeretkezés jut róla eszembe és szerencsére ezzel nem vagyok egyedül a közvetlen környezetemben, khm... :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

kepviselofank

2021. február 20.

Olyan érdekes ez, hogy míg az egyik nap hányni tudnék tőle, annyira zavar, legszívesebben megválnék tőle, majd a következő nap magamra fújom és a világ (egyik) legjobb illatának érzem. Most éppen az utóbbi. <3

Amikor először megszagoltam papírcsíkon, sokkal megbotránkoztatóbb illatra számítottam, számomra ez egyáltalán nem az, sőt, nagyon is tetszik. Furcsának mondjuk furcsa, sosem éreztem még hasonló illatot, de szeretem a 100 közül is egyértelműen beazonosítható parfümöket. Bőrön még csak most teszteltem, mert hozzájutottam egy kis üveges maradékhoz szuper áron. És működik rajtam! Mondjuk egy első randira vagy bármilyen olyan találkozóra, ahol számít az első benyomás, nem biztos, hogy őt fújnám, mert meg tudom érteni, ha valakinek ez nem jó illat, valóban nem a közízlésnek megfelelő. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

deluna

2021. február 8.

bocsika...nagyon nem a barátom ... :/ olyan furcsa szúrós erjedt szagom lesz tőle... és a gyomrom se szereti.
meghagyom a sellőknek ezt a kaviáros löttyöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

meghagyom a sellőknek ezt a kaviáros löttyöt.

lacrymosa88

2021. január 29.

Nagyon érdekes illat, nem az a szexi dög, amire az Alien után számítanék :-), mégis egy határozottan nőies, nem végzetasszonyosan, hanem kifinomultan, elegánsan. Számomra gyümölcsösen édeskés, kicsit púderes-poros, és van benne valami hűvösség, mintha egy leheletnyi mentolt is tettek volna bele.
Egyenlőre csak egy fújósom van, de gyűjtök majd az üveges változatra.:-)
Ruhán nagyon tartós, a csuklómra fújtam, és másnap is intenzíven éreztem a ruha ujján az illatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Egyenlőre csak egy fújósom van, de gyűjtök majd az üveges változatra.:-)

Feketebarbi

2020. november 25.

Kőpúder illata van, az első 5 percben erőteljes cannabis-al. Az eleje még tetszik is, mert kuriózum a javából, de a púderke átveszi az uralmat és snasszá válik.
Véget nem érő próbák sorozatának vetettem alá, hogy megérezzem a vad oldalát, de semmi.
Ezen az illaton már csak az segítene, ha megérezném a mások által említett halpiac szagot, úgy sokkal többre értékelném.
Konvencionális társalgáshoz, misszionárius pózhoz, vasárnapi húsleveshez, botanikus kerti sétákhoz... kb ennyi van benne, semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

széna

2020. november 19.

Megosztó, kihívó, igazán vad illat. Maximum 2 fújásnyit szabad belőle használni, különben egy sephorat is megszégyenítő illat felhő lesz körülöttünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

kisko

2020. november 12.

Hogy ez tényleg mennyire más mindenkin! Kifejezetten szeretem a kicsit furcsa illatokat, így nagyon vártam, hogy majd valami különleges hatása lesz. Rajtam viszont egy teljesen standard, édes, gyömülcsös kis semmiség, szinte drogériás egyszerűséggel. Valamennyit változott a leszáradás alatt, de a kaviáros hatásnak semmi jelét nem észleltem. Egyébként szép illat, tartós. Mivel hiányolom a különlegességet, így nálam 4 csillag.

Update: jól becsapott ez az illat. Végül csak beszereztem egy fél üveget itt, mert nem hagyta nyugodni az újdonsült füge mániám. Továbbra is tartom, hogy főleg gyümölcsös beütése van (ami egyáltalán nem az én világom, szóval én sem értem) de ott van benne valami erős alap, nevezzük sósnak jobb híján. Ez a legdurvább hatósugarú parfüm, amivel találkoztam, szigorúan egy fújás, és még a nap végén is megkérdezik a szobába belépve, hogy kinek van ilyen jó illata. Erőt, energiát, tartást ad, nem egy komfortosító illat, de nem is annyira bonyolult mint néhány kedvencem. Ez a fél üveg örökre elég lesz, főleg, hogy én váltogatom az illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.