Egyéb

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kinnnga, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   $40

Alapozó, mely alkalmazkodik az ember bőrtónusához. SPF15 fényvédőt tartalmaz.

zuzmano

2019. szeptember 17.

Több napja használom . Normál bőrű 40 feletti vagyok kevés bőr hibával. Azért választottam ezt a terméket mert nagyon kevés alapozót használok és a téli nyári színem eléggé különböző ezért meguntam hogy minden évben ki kell dobni a lejárt beszáradt cuccokat. Nekem jól működik . Elsődleges szempont volt hogy ne száríítson ne legyen fényes és ne üljön bele a ráncokba, ne legyen maszk hatása . Ezt kb tudja is. Jól alkalmazkodik az arc szinemhez . Nagy titok hogy kevés kell belőle . A videókon tonna szám kenik az arcra persze hogy ragacsos lesz attól a mennyiségtől bármi az lenne.
Másik nagy titok ez inkább egy BB krém nem alapozó . Ennek külön örültem . Utálom a vakolatot . Annak ajánlom akinek nincs takargatni valója szépen egységesit nem fénylik nem ráncosít, és valóban illeszkedik a bőrhöz. Kevés is elég . Ha sok bőrhibád van olajos a bőröd és egy alapozót akarsz kerüld el messzire ez nem a te terméked !! Szerintem el fogom használni. Gyors egyszerű kézzel felvinni már a kenés közben látszik a változás mármint a fehér krém szépen felveszi a bőr szinét. Utánna pár másodpercig kicsit matt púder hatást kapok ami később kb két perc eltűnik., és egységes bőrképem lesz nem púderezem fixalom stb ja és alá se teszek mindenféle kencét tisztítás után kézzel felveszem egy borsónyi az egész arcra elég . Este szoktam hidratalni és feszesitő krémezni sose reggel ...Jól lélegzik a bőröm alatta . Lényeg a mérték . !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Kiscsillag76

2019. szeptember 3.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nemigazán változott a krém színe csak nagyon nagyon minimálisan ami semmit nem ért. Olyan nehéz, zsíros krém, abszolut nem takarta el a bőrhibákat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Furge

2019. augusztus 19.

Én wish-ről rendeltem. 1400 Ft volt összesen szállítással együtt. Hirdetésben én is láttam 6900-ért "akciósan". Fedése nem sok. A színét minimálisan változtatja, de világosabb lesz az arcszínem amikor felkenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

oudrix333

2019. július 24.

Valóban változik a színe az alapozónak, egészen beleolvad a bőrszínembe. Egyébként borzasztóan olajos, ragacsos állagú nehéz alapozó. Papírral szükséges volt felitatnom, hogy ne érezzem magam kényelmetlenül, így nagyon keveset javaslok használni belőle. Az illata kellemes, de nem tűnik túl jó minőségnek. Biztos, hogy többet ilyet nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

MonikaM

2019. július 14.

Én a héten kaptam kézhez, 2nap alatt kihozták, utólag fizettem, 6900 Ft volt, elvileg akciós. Szerintem tényleg változik a bőr színéhez, egységes felülete lesz a bőrömnek, nem szabad sokat tenni, mert nem könnyű állagú, viszont vékony rétegben egész jó. 30 fok felett lehet nem teszem föl. Szem alatt is jó.Javaslom úgy felvinni, mint az alapozót, azaz ecsettel. Illatos enyhén, nem kellemetlen illatú. A krém "nehézsége" miatt 4 csillag.Jah és nem lettem tőle pattanásos, pedig hajlamos vagyok rá, de sztem azert sem mert nem 40 fokban használtam eddig.Innen rendeltem:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

bebiz

2019. július 10.

Nemhogy 40$-t, de még négyet se. Ragacsos, semmi fedése nincs, nem egyenlíti ki a bőrhibákat, beül a pórusokba. Lehet, hogy csak az én bőröm nem bírja, ami abszolút vegyes, de sajna csak rossz tapasztalataim vannak vele. Én még primernek se ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, BHT, Sodium Metabisulfite, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Alteromonas Ferment Filtrate, Algae Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.