Egyéb

Ár:   1053 Ft és 1517 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Demonshadow, Módosítva: 2018. február 19.

Ár:   1053 Ft és 1517 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Intenzív bőrápolást biztosít. Lágyítja az irritált bőrt és karbantartja azt, segít megőrizni a bőr nedvesség tartalmát, illetve csökkenti az irritációt. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros és tapadós érzetet. Használat után a bőr megőrzi természetes tapintását.

• Speciális bevonatot képez a bőr védelmére vizes anyagokkal való munkákhoz
  • Kiváló minőségű bőrvédő aktív összetevőket tartalmaz, mint például panthenol
  • Minimálisan allergén illatanyagokkal és tartósítókkal
  • Színezőanyag-mentes
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Bőrsemleges pH

cicamicca

2018. október 21.

Gyorsan beszívódik, és selymes lesz tőle a bőröm. Elsősorban kézkrémnek használom, de időnként testápolónak is az extra száraz viszkető bőröm ápolására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Demonshadow

2018. április 13.

Up.: Februárban írtam róla véleményt, azóta is rendületlenül használom, de sajnos le kell pontoznom az akkor adott öt csillagot. Naponta megszámlálhatatlan alkalommal kenem vele a kezemet, ami rendesen ki van téve mindenféle bőrt szárító körülménynek, de sajnos semmit sem segít rajtam. Elég beszédes, hogy mikor esti olvasáskor felvittem a kezemre egy vastag rétegben, fél óra múlva azt vettem észre, hogy a pergamenhez hasonlóan száraz a bőröm. Sajnos nem használ, pedig a többi pozitívumát továbbra is tartom.

Először a kórházban találkoztam ezzel a krémmel, de annyira el voltam ájulva tőle, hogy már itthon is ezt használom. Nagy kiszerelésben kapható, ehhez képest az ára is teljesen oké. Elég keveset nyomni belőle, mert inkább vizes alapú, ezért könnyen eloszlatható, nem kell sokáig masszírozni, hamar beszívódik. Ami nagyon fontos, hogy után nincs ragacsos, zsíros érzete a bőrnek, sokkal inkább olyan érzés, hogy ahová jutott, ott a bőr bársonyos. Nekem az illata is tetszik, nem mű, nem túl parfümös, amolyan natúr. Hosszú távú használat során is bizonyított, ezért csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.