Egyéb

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pirospipacsocska, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. március 30.

Ár:   1900 Ft

adripatton1993

2021. augusztus 13.

Olyan az illata mint a púderes BVLGARI nak
Nagyon finom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Olyan az illata mint a púderes BVLGARI nak
Nagyon finom

ZoeK

2021. június 6.

Végre egy parfüm, ami tényleg púder illatú. Nem virág, nem pacsuli, hanem púder. Nem émelyítő. Azért csak 4 csillag, mert nekem az abszolút kedvenc púderillat terén a Dermomed Iris e Talco tusfürdő. Van dezodor változata is, amit a mai napig nem tudok megvenni sehol, mert nem árulják. :(
UPD.: most, hogy írtam róla, gyorsan fújtam is magamra picit, és... de, sajnos mégis émelyítő picit. =( De rám sok illat ilyen hatással van, mit sok... rengeteg. Szóval ez nem annyira mérvadó, tényleg nagyon érzékeny vagyok az illatokra. Csillagot azért nem vonok le emiatt, mert ez nem a termék hibája. Ez egy nagyon kellemes kis parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Erika80

2020. március 8.

Nem rossz kis parfüm, bár nekem nem kimondottan kedvenceim az ilyen illatok. Valóban egy határozottan púderes aromavilág. Valamiért az én elmém az idősebb hölgyekhez társítja, pedig nem feltétlen csak ők szeretik az ilyen illatokat. Tartóssága ennek is remek.
Bár számomra picit túllép az édesség azon határán amit szívesen viselek magamon és nem az én világom, de abszolút nem rossz illat. Tetszik a kiszerelésük ezeknek a parfümöknek, remekül elférnek a női táskában és a tartósságuk is jó. Így hát lepontozni nem fogom, mert ár-érték arányban jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

nagyerika28

2019. október 19.

Up: Még mindig imádom! Azóta Anyu is érezte rajtam és neki is kell! Közelgő szülinapjára meg is rendelem!
Isteni finom baba hintőpor illata van. Reggeli 3-4 fújást a ruhámon estig éreztem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Betticupcake

2019. október 19.

Egytől egyik Bvlgari Petits et Mamans, talán annyi különbséggel hogy ez tartósabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

PETRA820718

2019. október 1.

Nagyon vártam, elég sok helyen felkutattam, mire a városban rá leltem.
Sajnos nem ezt vártam. Vártam valami különleges púderes ,csodát' , ezzel szemben nekem első szaglásra semmi köze a púder illathoz.
Inkább kesernyés, gyümölcsös kotyvasz.
Nem méltó a nevéhez, nekem a púder illat nem ilyen, már el is ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Nagyon vártam, elég sok helyen felkutattam, mire a városban rá leltem.
Inkább kesernyés, gyümölcsös kotyvasz.
Nem méltó a nevéhez, nekem a púder illat nem ilyen, már el is ajándékoztam.

pirospipacsocska

2019. május 31.

Kb 2 hónapja dobta piacra ezt az illatot a U.S Prestige parfüm cég.Mivel régóta keresem az igazi púderes parfümöt,ami megfizethető számomra,hát rendeltem.Rögtön 3 db-ot,így a munkatársaimnak is rendeltem.Nekem ez egy nagyon kellemes,lágy,krémes illat.Nem az az orrbamászó erős pacsuli illat,hanem egyszerű,kis szolíd!Az én bőrömön olyan illata van,mint a régi kék tégelyes Nívea krémnek.És mindkét munkatársnőmnek is tetszik az illat,nagyon örülnek,hogy nekik is ezt rendeltem.Egyszóval aki szereti a lágy,kellemes illatokat,és nem tud több tízezer forintot áldozni egy parfümre,bátran ajánlom,hogy próbálja ki ezt az illatot! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Farnesol, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.