Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

A vadgesztenyemag-kivonatot tartalmazó Venastat frissítő gél felélénkíti és felfrissíti a fáradt lábat, így a kellemes pihentség érzetét nyújtja. A citromillatú Venastat frissítő gél teljesen felszívódik, használata kényelmes.

Alice83

2012. december 18.

Én nem éreztem semmi hatását, nem mondom h nincs csak én nem éreztem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Én nem éreztem semmi hatását, nem mondom h nincs csak én nem éreztem..

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.