Victorinox Swiss Army

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: 6vilag, az összetevőket feltöltötte: Kata80, Módosítva: 2020. január 29.

Ár:   10 000 Ft

Illatösszetevők: gyömbér, pünkösdi rózsa, gyöngyvirág, pézsma

Elyana

2019. október 17.

Évekkel ezelőtt használtam, majd eltűnt, és időről időre gondoltam rá, hogy hiányzik. Igaz elég erős az illata és amolyan uniszex, szerintem, de ha nem szalad meg a kezünk vele, nem bántó egyáltalán. Fűszeres, és friss egyszerre, vonzotta is az embereket közelebb. Még mindig nagyon emlékszem rá :) Kinézetre is 5*, imádtam az üvegét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

weiszi

2017. július 9.

Kìvàncsi voltam rà,netes rendelés volt részemről.Gondoltam kell egy frissebb,üdébb illat az édes illataim mellé.Kifújàskor kissé csalódott voltam.Mi ez a retró amolyan majdnem 80-as évek erőteljes illata?Viszont nem hagyott nyugodni,megrendeltem és nem fogom hasznàlni?Megint mellényúltam?Na nem...ebbe nem törődöm bele!☺Vonzotta az orrom de valamiért nem akartam magaménak tudni.Azutàn, hogy erőszakosan pàrszor magamra fújtam,egyre inkàbb éreztem,hogy energikusabb vagyok ha ezt az illatot érzem magamon ,na nem azért mert szabadulni akartam tőle.☺Igaz vannak sokkal jobb parfümök is,de idővel megkedveltem.Nekem inkàbb Tavaszi,Nyàri illat.☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

6vilag

2016. április 16.

Olyan illat, amit mindenki keres.Különleges, nem sokan ismerik, használják. Nagyon - nagyon tartós. Ami számomra érdekes volt vele kapcsolatban, az, hogy az illata a kifújástól a lecsengésig gyakorlatilag semmit nem változik. Megállja a helyét nappal és este is. Elegáns is lehet, de akár sportos is, amolyan komfort illat, de semmiképpen nem az a túlzottan hivalkodó.
Kissé éles -mint a svájci levegő-, puhaság, púder nincs benne. De nem tolakodó virág illat, én csak télen használtam, talán a gyömbér az ami kicsit hangsúlyosabb benne. Sokan megdicsérték, egyedivé teszi viselőjét. Azt hiszem, egy ilyen nagy üveggel 2 vagy 3 telet is együtt töltöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Citral, Cinnamyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol