Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lágy, szappanmentes intim mosakodó gél.

juditkaa70

2015. augusztus 26.

Számomra az egyik legjobb intim lemosó,imádom az illatát. Nem irritál,kellemes finom illata van, Már elég hosszú ideje ezt használom,és nagyon elégedett vagyok. Az intim dezodorját is csak ajánlani tudom minden nőnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

floracska6

2014. március 20.

Számomra olyan nehéz véleményt mondanom egy intim lemosóról...teszi a dolgát, mert ha nem tenné akkor azt nyilván érezném. Nem érzek semmi rosszat tehát feltételezem, hogy ez egy jó lemosó.
Én a Sensitive and Soft-ot használom, kicsit fertőtlenítő szaga van, állaga mint a Lactacid feminának. Hatásában szerintem ugyanolyan, ezzel is meg vagyok elégedve. (árában kb. ugyanaz 800 FT)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

OneDa

2013. április 16.

Szerettem, kis mennyiség is elég, mert habzik, és az illata is sokáig megmarad.
Én a Müllerben vettem, kb. 800 Ft körül volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Szerettem, kis mennyiség is elég, mert habzik, és az illata is sokáig megmarad.
Én a Müllerben vettem, kb. 800 Ft körül volt.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Salicylic Acid
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.