Egyéb

Ár:   $10.95   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. november 25.

Ár:   $10.95

2 árnyalatban kapható: 1-bebe pink, 2-bebe light

tara95

2018. január 13.

Guerlain dupe. Ennek megfelelően ez se nem highlight, se nem pír. Ez egy földöntúli ragyogást adó púder a téli fakó időben. Örömmel használom, köszönöm Lolychan <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

v.szilvia789

2014. december 5.

Cukiságfaktor 1 millió, amióta felfedeztem e-bayen tudtam, hogy kell egy ilyen. Végül névnapomra megkaptam, a képen is látható pink verziót. A csomagolás masszív, kicsi kerek doboz, rózsaszín masnis puffnival és olyan igazi édeskés púderillattal. A golyócskák egy része csillámos, elég kemények, dörzsölni kell rendesen, hogy felvegyen akár az ecset, akár a puffni valamennyi színt. Hiába a nagyon cuki dizájn, ez se nem pirosító, se nem higlighter. Valahol a kettő között. Nem elég pigmentált, hogy pirosításra alkalmas legyen, pedig elég világos bőröm van. Hiába rétegeztem alig látszott. Highighernek is kevés, ad némi csillogást, de profibb kiemelésre nem alkalmas. Dekoltázson viszont jól mutat a visszafogott csillogása. Összességében jobb pigmentáltságra számítottam, ezért csalódásnak érzem, főleg úgy hogy közel 3000 Ft átszámítva az ára. El fogom használni, de számomra egy illúzióval kevesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Silver
Tartósítószerek: Propylparaben, Butylparaben

Kaolin 0 0

Ezüst. Erős antibakteriális hatásáról ismert, baktérium-, gomba- és vírusölő hatású nemesfém, mely a kozmetikumokban fertőtlenítő, dezodoráló tulajdonságokkal bír valamint színezékként is használatos. Paula Begoun szerint az ezüst túlérzékenységet és ezüsttoxicitást okozhat a bőrön.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.