Egyéb

Ár:   319 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Vianni, CBA, diszkontok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ban.kati96, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Vianni, CBA, diszkontok
Kategória:   Hajápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helga0423

2017. szeptember 15.

nem rossz termék , 1-2 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

nem rossz termék , 1-2 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást

Vizililiom

2017. február 12.

Sajnos lelapuló és nagyon hamar zsírosodó a hajam, így tettem vele egy próbát. És nem bántam meg. Hajmosás után másnap is szépen megemelte a hajtöveket, nem lapultak annyira a fejbőrömhöz. Bár a hajmosást nem tudtam 3 napnál tovább kitolni ezzel sem, de legalább nem zsírosította el jobban, mint sok más termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

ssteff15

2016. október 3.

UPDATE: Nos, már használtam elég sokszor, és jól bírja, egész nap tart, még másnap is elfogadható, de ha nem vagyok fele elégedett csak fújok a tövekre gyors szárítás és voilá...tökély. Nem vettem észre, hogy zsírosítana, aminek külön örülök, lévén, hogy amúgy alapból zsíros hajam van. Talán egy picit szárít de nem vészes, az én esetemben legalábbis. Ugye mint említettem, elég hosszú hajam van, de tartja, és tényleg nagyon örülök, kifésülést nekem nem igazán nehezítettem talán egy picit, de akkor fújtam rá folyékony balzsamot, és minden rendben, gubanc mentesen ment. :) Amúgy a rutin amivel használom, az kétszeri samponos hajmosás, garnier fructis grow strong pakolás 10prcre, kiöblítés, majd befújom ezzel a wash&go-va az egész loboncot utána folyékony balzsammal és argán olajat rakok a végére, majd megszárítom. :) Számomra csodaszer, remélem tudok még majd beszerezni! :D

Épp egy CBA-ban nézelődtem mikor megláttam ezt a terméket a polcon. Kétkedve de levettem a polcról, ha mást nem elolvasom gondolkodom picit és maximum visszarakom a polcra - gondoltam. Aztán megláttam az árát, 319 Ft....teljes áron...gondoltam egy próbát megér ennyiért és nem sajnálom kidobni utána ha senkinek nem válik be itthon. Aggályaim voltak, ugyanis nekem hamar zsírosodik a hajam, és igen ez zsíros hajra való, de hölgyeim....akinek zsíros a haja...bármit kenhet, és fújhat rá nem?!, úgysem sikerül normál hajra és 4-5 naponta hajmosásra szert tenni...féltem, hogy zsírosít még így is, inkább a tövekre fújtam, gondolván kényelmes laza napom van, ráérek még egyszer hajat mosni ha balul sül el, de meglepően ugyanolyan a hajtövem, mintha nem raktam volna rá semmit. (Amúgy azért volna szükségem volumenre, és tartásra mert a valamivel derék alá érő hajam súlya úgy lehúzza a töveket hogy délutánra már lapul a hajam...de imádom a hosszát, szép és egészséges.. nincs szívem levágatni :( ) Érzem azt hogy nagyobb tartása van a hajszálaimnak, tényleg megemeli, fésülés után sem igazán lapul le marad a tartás, nyilván nem úgy mint mikor még torzonborz fejjel néztem a tükörben hajszárítás után de használ. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, hiszen 150 ml 319 Ft...ha marad a tartás holnapig, vagy akár estig én már elégedett leszek vele, hiszen akkor másnap elég bevizeznem kicsit a töveket befújni és megszárítani. Természetesen jövök update-elni és hosszútávú használat után is frissítem a véleményem. Tudom így ez még nem kiforrott, de talán valamelyest segíthetek másnak hogy megvegye-e vagy nem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Triacetin 0 0