Egyéb

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.zsofka, Módosítva: 2016. március 8.

Kategória:   Samponok

"A Wonder Hair Biotin sampon csordultig van szuperhatékony, ápoló és hajszerkezet-erősítő összetevőkkel, valamint hajnövekedést fokozó B7 vitaminnal. Olyannyira, hogy hajad növekedését akár 2x vagy 3x-osára is gyorsíthatja! Segít a hajhullást rövid időn belül megállítani, és fokozza új hajszálak ezreinek növekedését.
Hogy mitől csoda ez a sampon? Meglepő, de a termék első verzióját lovak sörényének mosására használták, és amikor a lovas lánykák kíváncsiságból kipróbálták a saját hajukon, nagyon meglepődtek: ugyanis fürtjeik amellett, hogy gyönyörűen egészségessé és ápolttá váltak, elképesztő növekedésbe kezdtek! A “lósampon” ezután világszerte ismertté vált, de a mai napig nehéz volt beszerezni. A Wonder Hair Biotin ennek a lósamponnak az emberi hajra továbbfejlesztett verziója, amely legendás elődjének minden pozitív hatását kifejti, miközben a csapzott sörényből szépséges, dús, hosszú hajkoronát varázsol."

• hajnövesztéshez kifejezetten ajánlott
  • ritkuló haj, hajhullás esetén hatékony és gyors segítséget nyújt, és visszafordítja a folyamatot
  • gazdag B7 vitaminban, vagyis biotinban, ami a leghatékonyabb hajnövekedést serkentő összetevő
  • regeneráló B5 és B8 vitaminokat, valamint az öregedés ellen ható A és E vitamint is tartalmaz
  • Eglantin rózsaolaj tartalma segít helyreállítani a fejbőr egészséges működését, miközben jótékonyan ápolja azt
  • ásványi olajtól, parabéntől mentes
  • főképp bio összetevőkből áll, ápoló növényi kivonatokban gazdag
  • hajtípustól függetlenül használható, hiszen minden esetben az ápolt, erős, gyönyörű és hidratált haj a végeredmény

Ár: 3900 , Eladó: rebella
Állapot: bontatlan csomagolásban, számlával, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizethetsz banki utalással, vagy utánvéttel. A terméket futárral küldöm Magyarország területén. A szállítás költsége 990Ft.
alexiaaa696

2019. január 27.

Nagyon szeretem. Kevésbé habzik, én az illatáért is oda vagyok. Balzsam vagy kifésülő spray mindenképpen kell mellé. Hajhullás miatt vettem, akkor bevált és nem vettem újra, sírt is érte a hajam. Most újra hullik, egy hónapja hasznalom megint, javulás csekély, de nekem akkor sem kell más sampon többé :D egyébként kicsi flakon, sokáig elég, de csak annak aki elhiszi, hogy habrengeteg nélkül is tisztít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

furikati

2017. március 20.

Első használat után annyit tudok mondani, hogy balzsam mindenképpen kell, illata nem a legjobb de ha a hajhullást enyhíti megbocsájtom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

katica131

2017. január 16.

még csak az első mosáson vagyok túl, így csak a hirtelen véleményem szeretném megosztani :) nekem nem hagy réteget a hajamon, szép dús lett tőle a frizum. mivel első mosás volt, így nem használtam mellé balzsamot, hogy "tisztán" tudjam értékelni. Gubancol egy kicsit, így elkél mellé egy jó balzsam :) legközelebb már azzal használom.
mivel igen borsos ára van, és majdnem egy hónapot vártam arra, hogy megérkezzen, ezért csínján bánok vele, lehet mellette Balea sampont használok majd minden második mosásnál.
később jövök érdemi értékeléssel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

később jövök érdemi értékeléssel is.

joana120

2017. január 5.

Kicsit sokkalom az árát 250 ml-ért.Viszont maga a hajam nem változott tőle semmit.:) Tisztít de nem ápolta :) 2 hónapja használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

citromalma

2016. november 4.

Szuper sampon, nagyon jó állapotba került tőle a hajam.
A problémám az volt, hogy minden ápolás, egészséges életmód és fodrászok hada mellett sem tud egy bizonyos hossznál tovább nőni a hajam, mert annyira száraz, hogy letörik a vége.
Ez a sampon mintha bevonná egy réteggel (pedig ahogy láttam, nincs benne szilikon), amitől olyan, mintha a fodrásztól jöttem volna, fényesebb, szebb.
Akinek zsírosabb a haja, annak el tudom képzelni, hogy tovább zsírosít, de száraz hajra szuperül bevált.
Még nem tudom, mennyit nő tőle, mert pár hete használom csak, de sokkal kezelhetőbb, ápoltabb, egészségesebb kinézetű.
Kuponos oldalról rendelve sem olcsó, de fele áron van az itt kiírthoz képest!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Szuper sampon, nagyon jó állapotba került tőle a hajam.
Kuponos oldalról rendelve sem olcsó, de fele áron van az itt kiírthoz képest!

kisizé

2016. augusztus 4.

Elhasználtam egy flakonnal, de semmi változás. Nekem nem jött be, érzékeny fejbőrömön semmit nem változtatott, szerencsére nem is ártott neki. A hajam ugyan úgy töredezik és nem nőtt jobban mint szokott. Ja, és az illata sem túl kellemes..
Csak azért jár a 2 csillag, mert negatívan sem változott semmit a hajam, tök átlag sampon, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Eleonora86

2016. március 10.

Én kipróbáltam ezt a sampont és nekem nagyon bejött... Használtam előtte az amerikai terméket, amit a lovakkal reklámoztak, azt nagyon imádtam, csak bonyolult volt beszerezni, mert itthon nem lehet kapni. Nagyon vártam már, hogy találjak valami hasonlót, vagy elkezdjék itthon is árulni, mert többszáz pozitív review-t olvastam róla a nemzetközi blogokon. Aztán megtaláltam itthon egy kuponos webáruházban és megrendeltem, sokkal olcsóbban... Már néhány használat után kezdtem észrevenni, hogy elkezdtek nőni a babahajak mindenhol. Egyre erősebb és azóta balzsamot sem kell használnom hajmosás után. Nekem abszolút bevált!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Cukilany86

2016. március 8.

Sajnos ősszel levágattam a hajam, szeretném ha hamar visszanőne. Muszáj volt vágni belőle, mert színt is váltottam előtte ezért sokat romlott a minősége. Egy hónapja használom, két három naponta ezt a sampont. Azóta sokkal puhább a hajam és nőtt is. Remélem, ha folyamatosan fogom használni még több pozitív eredményről számolhatok be. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 8.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Inositol, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin, Retinol, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

A pézsmarózsa olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emoillent, tonizáló és összehúzó hatású összetevő. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.

Retinol a I v

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.