Egyéb

Ár:   $25   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irudi, Módosítva: 2019. július 25.

Ár:   $25
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tisztító és hidratáló maszk mangókivonattal.

Irudi

2020. január 2.

Kicsit félve kezdtem el használni, mert nem sok véleményt találtam róla, de imádok mindent, ami mangós, így beadtam a derekam... és nem bántam meg!
Éjszakára szoktam felkenni az arcomra; nagyon kevés kell belőle. Praktikus az a kis kanál, amit hozzá adnak.
Felkenés után pár perccel kicsit hűsíti az arcomat, de ez hamar elmúlik.
Másnap reggelre a bőröm hidratált lesz, nem fénylik, és pattanások sem jöttek ki rajta.

Nagyon örülök, hogy elkezdtem használni, hűvösebb időszakban tökéletes éjszakai krém.

Update:
Sajnos vissza kell vonnom a fentebb írtakat :(
Mély pattanások jöttek ki az arcomon tőle, amiknek hetekbe telt, hogy elmúljanak...
Úgyhogy a kis krém ment a kukába, vagyis a mosdókagylóba, a dobozát viszont megtartottam, mert cuki, a kis kanállal pedig lehet adagolni a többi krémet, amiktől nem leszek pattanásos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Felkenés után pár perccel kicsit hűsíti az arcomat, de ez hamar elmúlik.

Update:
Sajnos vissza kell vonnom a fentebb írtakat :(

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.