Eleven Australia

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wasp, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 11.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

2020-ban megújult összetétel!

Mélytisztító sampon, amely minden hajtípusra megfelelő. Narancsolaj tartalmának köszönhetően a haj egészséges és hidratált marad. A hajszínt nem fakítja.

fldsld93

2022. május 29.

Gyorsan zsírosodó hajamra kerestem megoldást, nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények miatt, de hatalmas csalódás részemről! Nekem nem vált be, másnapra már zsíros a hajtövem. Az illata kellemes, de más pozitívumot nem tudnék mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

pmelinda

2022. május 2.

Ugy tunik en leszek, aki lehuzza ezt a termeket, mert nekem zsiros fejborre egyaltalan nem valt be, ha figyelembe veszem az arat, akar egyenesen a kukaba is dobhattam volna ezt az osszeget.
Zsiros, erzekeny fejborom van. Viszketest, kiutest nem okozott, ezert adok csak 2*, viszont masnap keso delutanra mar zsiros volt a hajtovem. (Igen, ketszer samponoztam.)
Alapbol naponta, 2 naponta mosok hajat, de ennyi penzert azert tobbet vartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Alapbol naponta, 2 naponta mosok hajat, de ennyi penzert azert tobbet vartam.

Ichigo94

2022. március 29.

Ez az egyetlen sampon az, ami tényleg eltávolítja a korpámat. Persze mivel száraz korpám is van, így egy másik márka szulfátmentes hidratáló samponjával szoktam keverni (raywe**). Így 4-5 napot lazán kibír a fejbőröm viszketés, zsírosodás, korpa nélkül. Kicsit húzós az ára, de IMÁDOM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

ohkornelia

2022. február 23.

Néhány éve kezdett el hámlani, pelyhekben hullani a fejbőröm. A Nizoral nagyjából kordában tudta tartani, de szerettem volna valamit, amit nyugodt szívvel alkalmazhatok hosszú távon is. Ez a sampon együtt az Untangle Me spray-vel (amit leginkább a fejbőrömre fújok) csodaszer! Ajánlom azoknak, akik viszkető és zsíros fejbőrükkel nem nagyon tudnak mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Klajdi

2022. január 6.

Remek termék. Kellemes illatú, könnyű állagú sampon, ami jól habzik és megfelelően tisztít. Negatívuma, hogy nehezen beszerezhető és drága. Utóbbi még nem is annyira zavaró, mert kevés is elég belőle, de fodrászkellékesből rendelgetni azért nem olyan egyszerű, mint beszaladni a dm-be. Cserébe tényleg sokkal jobb, mint a drogériás samponok bármelyike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

sigma

2021. december 22.

Egy picit le fogom pontozni, ami faj, mert nagyon hittem benne. Itteni velemenyek alapjan vasaroltam, csodaszernek tunt, meg az ara sem zavart annyira. Gondoltam, ha jo es csak keves kell belole akkor abszolut megeri.
Hozzateszem, csak ketszer hasznaltam eddig, remelem johetek majd felpontozni.
Ami nagyon zavar benne, az az, hogy nekem egyaltalan nem habzik. Sajnos nem tudom megszokni az ilyen samponokat, amik olyanok mintha a vizes hajam nyomorgatnam onmagaban. Gondoltam a masodik kornel (amikor mar lejott a kosz nagyja), jobban fog habzani, de sajnos akkor sem. Nincs meg az az erzesem hajmosas kozben, hogy jol tisztitana. Keveset hasznalok belole (de igy is tobbet mint amennyit szeretnek), ugy erzem nem is jut mindenhova, csak kb. arra a teruletre ahova felviszem. Vizesen nagyon ragacsos, tapados allagu lett a hajam tole, igy nem sok jot vartam, de nagyon meglepodtem amikor megszaritottam, mert kifejezetten mintha megvastagodott volna a hajam, szep fenyes lett, es valahogy egeszsegesebbnek tunt az egesz. Remeltem hogy kevesbe zsirosodik majd tole, es szep lesz legalabb 3-4 napig, de ezt a vagyamat nem teljesitette (mondjuk ezt igy kifejezetten nem is igeri, emiatt nem vonok le csillagot). De az arahoz kepest ennel tobbre, jobbra szamitottam, amolyan wow erzesre. Ezzel szemben sajnos majdnem ugyanott vagyok vele mint egy tizedennyibe kerulo samponnal. Mindenkepp el fogom hasznalni, es jovok az update-tel, mert abban remenykedem hogy csak nehezebben indul be a baratsagunk, es nekem is olyan szuper lesz mint itt masoknak. De ez egyelore csak 3*. 🙁

Update: Erdekes, hogy miota hasznalom, mar tobben is megjegyeztek, hogy gyonyoru a hajam. Kezdunk osszebaratkozni: megtanultam, hogyan kell jol hasznalni (legalabb igy mar habzik), o meg cserebe egesz szep eredmenyt hoz. De 4 csillagnal tobbet igy sem tudok adni. Tovabbra is keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Hozzateszem, csak ketszer hasznaltam eddig, remelem johetek majd felpontozni.

Anna2001

2021. augusztus 18.

Ma afodrászatban ezzel a samponnal mosták meg a hajam, ez valami csodaszer. Soha ennyire fényes, puha és selymes hajam nem volt még mint ettől a sampontól, a fejbőröm is sokkal jobb mint eddig. Magasan veri az összes drogériás termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

preka

2021. augusztus 17.

nagyon szuper sampon, szárításkor a hajamra sem ismertem, gyönyörű tisztára, egyenesre és kezelhetővé tette a hajamat. megéri az árát, hihetetlenül megkönnyebbíti a hajápolási rutinomat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

juditkaa70

2021. március 26.

Jól habzó sampon, és nagyon jól tisztítja a hajamat, kellemes érzetű a fejbőröm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 26.

loldori

2021. március 11.

Valami csoda ez a sampon, én mindent kipróbáltam a drogéria/gyogyszertar/fodrasznal vett sampon vonalon- de ez a sampon kiemelkedik a mezőnyből.
Azonnali hatás már az első alkalommal, tiszta, szép lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Azonnali hatás már az első alkalommal, tiszta, szép lett a hajam.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.