Best of Beauty 2019

Elgon Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Kiszerelés: 300 ml

Nem tartós extra-egyenes hajvasalóval történő hajkiegyenesítésre. Lágyságot ad a hajnak, megvédi a hajvégeket a hajvasaló hőhatása okozta töredezéstől.
Használata: Az egyes hajtincseket fújja be bőségesen az Affixx Straight Look-kal, oszlassa el egyenletesen a tincseken. Először szárítsa  meg a hajat szárítóval, majd használjon hajvasalót. Nem fog füstölni.
Speciális hatóanyagok:

• B5 Provitamin: erősíti, védi, hidratálja és kondicionálja a hajat, megvéd a hajvégek töredezésétől.
  • Cink: antioxidáns, elősegíti a sejtmegújulást.
  • Vas: gyorsítja az oxidációt, erőt ad a hajnak.
  • Magnézium: erősíti a hajszerkezetet és növeli a haj ellenálló képességét.
  • Réz: növeli a hajszálak rugalmasságát, javítja a haj  keratin termelődését. .
  • Szilícium: fontos építőanyaga a haj molekuláris szerkezetének.
  • UV szűrők: megvédi a hajat a napfény negatív hatásaitól.

Eredmény: A haj tartást és lágyságot kap, könnyen fésülhetővé válik, egyenes és fényes lesz, a a védőréteg, ami körbefogja a hajszálakat védi a hőtől, a szmogtól és a nedvességtől.

shiningstar

2013. november 30.

Hát nem az amit vártam. A fodrászom rendelte nekem mert megkérdeztem melyik az a hővédő spray ami viszonylag baráti áron elérhető és teszi a dolgát. Ezt mondta bár őszintén kijelentette ő nem ezt használja. Hát ennek most így utólag már nagyon örülök, különben már nem nála vágatnám a hajamat. Már vagy két éve meg van és már talán 2-3 vasalásnyi van az alján ami annak köszönhető hogy a hajam egészsége érdekében leszoktam a hajvasalásról. Nekem még jobban töredezettek voltak a hajvégeim mint előtte és ragadt tőle az egész hajam. Not so cool!
Nem kap többet egy csillagnál, pedig anno reménykedtem benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

Nem kap többet egy csillagnál, pedig anno reménykedtem benne.

felicitas

2012. április 3.

Egyet nagy nehezen elhasználtam. Nem szerettem, mert az amúgy is száraz hajamat, még jobban szárította. Tényleg lesz egy réteg a hajon, de nekem nemhogy lágyságot ad, inkább szárazzá, nehezen fésülhetővé teszi, és nulla fénye lesz. Nem fog füstölni a haj vasaláskor??? Na ezt nem tudom mire vélni. Én egyébként is óvom, és max. 150 fokon vasalok. 2.5, de kap egy hármast, hátha valaki kedvet kap hozzá, de szerintem száraz hajra nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.