Elgon Professional

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chupachups, Módosítva: 2016. július 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Két hajfestés között használható hajszín élénkítő. Tartóssága 4-8 hét.

Kommentelo

2020. január 19.

Brilliáns termék. 3 hetente használom a jégszőke hajamra a C17-set. Puha, csillogó, selymes és gyönyörűen felfrissíti benne a hamvas színt. 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

chupachups

2016. június 26.

Kb. 2hónapja váltottam hajszínt feketéről vörösre. Elég nehézkes úton de lassan megszerzem az ideális színt :) Aki festett vörös az nyilván tudja milyen nehéz megtartani a haj színét és fényességét :/ Nekem is nagyon hamar kopik és erre kerestem megoldást anélkül, hogy 3 hetente festegessem a hajam:/ Hosszú keresgélés után egy fodrászkellékesben kötöttem ki és az eladó ezt a hajszín élénkítőt ajánlotta. Több színben is van, de nem valami nagy a választék. 2 vörös színt mutatott, az én hajszínemtől világosabbat és egy sötétebbet, mivel megemlítette, hogy ez nem tud világosítani így a sötétebbre ( C/6 mahagóni) esett a választásom. Nagy szerencsére létezik belőle kisebb kiszerelés ami 25ml és kb 500ft! :) Az eladó szerint a kb mell alá érő hajamra elég egy olyan kis tasak. Gondoltam egy próbát megér, bár tartottam a színétől, hogy sötétebb lesz az eredmény mint amit szeretnék. Hajmosás után kell alkalmazni törölközőszáraz hajon, be kell dörzsölni mint egy sampont és 10perc után le is lehet mosni, én is így alkalmaztam. Szárítás után nagyon meglepett az eredmény! :) A hajam puha és nagyon szép fényes lett, mint hajfestés után és legnagyobb meglepetésemre nem sötétítette be a hajam hanem vissza adta a hajfestés utáni színt! :)) Igy elsőre nagyon elégedett vagyok vele, hozza a beigért szín élénkítést! :) Tartósságáról még nem tudok véleményt mondani, viszont két hajfestés között szerintem tökéletes megoldás lesz! :) Legközelebb biztosan megveszem a nagyobb kiszerelést amiben szabadon adagolható a kívánt mennyiség! :) Csak ajánlani tudom!!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.