Elie Saab

Ár:   21 300 Ft, 29 300 Ft és 38 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 14.

Ár:   21 300 Ft, 29 300 Ft és 38 200 Ft

Fejjegyek: mandarin, narancsvirág

Szívjegy: gardénia

Alapjegyek: cédrus, pacsuli

Ár: 13.000.-Ft +posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 30ml pár fújás hiánnyal, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

zs001

2020. szeptember 17.

Csere útján jutottam hozzá, és engem elvarázsolt! Nagyon szép, elegáns illat, rajtam nagyon finom, enyhén púderes leszáradású. Hozzáteszem, rajtam a ciprusos-virágos parfümök szinte kivétel nélkül jól muzsikálnak. Nem mondom, hogy egy világmegváltó illat, de számomra sokkal szebb és különlegesebb, mint pl. a LVEB és társai. Az üvege mestermunka, elképesztően gyönyörű élőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

szeliger

2020. szeptember 14.

Az ennek az illatnak a pechje, hogy két nagyágyút is próbálgattam ma mellette. Az üveg nagyon tetszetős, a márka vonalába illik. Az illat átlagos, sok-sok hasonló illat között nem találtam benne olyat, ami kiemelje. A virágok rendben, a pacsuli is ott van, ezzel együtt beleolvad a széles kínálatba. A hatósugár rajtam szolid, tartósságban sem erős.
Napközben jól hordható, biztonságos, nőies parfüm, szép üvegben, ez minden.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Napközben jól hordható, biztonságos, nőies parfüm, szép üvegben, ez minden.

Vaslady

2020. szeptember 12.

Arra én is kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz felkapott illat. Nagyon tetszik az üveg 🍶 ez a rózsaszín szinvilág 👍❤️. Nekem az eddig tesztelt Elie Saab illatok közül, Ő a legszebb. Gyönyörű virágos illat, magnólia és hát ugye az Elie Saab illatok fő összetevője a narancsvirág az illat oszlopa. Már kétszer teszteltem, múlt héten is, csak egyenlőre papircsikon. Viszont ha bőrteszt is lesz és passzolunk, akkor bizony vásárlás lesz. Ő egy gyönyörűség ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

googles

2020. június 15.

Meg is rendeltem, annyira finom.
Csodaszép az üveg, a formák, a színek (imádom ezt a rózsaszín árnyalatot), és az illat!
Elegáns, kifinomult, elragadó. Erről ennyit tudok nyilatkozni, érdemes tesztelni és nagyon kiváncsi vagyok, mennyire lesz felkapott illat. Nekem nagyon szép és finom kompozíció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 15.

Meg is rendeltem, annyira finom.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.