Elie Saab

Ár:   17 300 Ft, 25 800 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   17 300 Ft, 25 800 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: chypre-virágos

Fejjegyek: narancsvirág, piros bogyók

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: pacsuli, szürke ámbra, fehér pézsma

Nina29

2021. október 9.

Rajtam olyan vegyes illat :D Kicsi Girl Of Now és kicsi Dior Poison Girl edp :D :D Szeretem bár annyira nem tartós, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Lenaeri

2021. július 19.

Annyira csodálatos ez a parfüm. Leírhatatlan, telt illat.
Elég erőteljes, határán van annak, hogy ne kezdjek el émelyegni tőle, de még pont a határon belül vagyok.
Egyedi, nem tucat, és tényleg olyan "fehér"!
A tartóssága fenomenális, a legtartósabb parfümöm.
Elég egy fújás is. (Bőven)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 19.

Annyira csodálatos ez a parfüm. Leírhatatlan, telt illat.
Egyedi, nem tucat, és tényleg olyan "fehér"!
A tartóssága fenomenális, a legtartósabb parfümöm.
Elég egy fújás is. (Bőven)

Linett21

2021. május 30.

Pozitív csalódás a legjobbkor! :-)
Eredetileg az Essentiel változatért mentem a D. betűs parfümériába (csak szólok, hogy a készlet erejéig minden E. Saab parfi kegyetlenül le van árazva mostanság, olcsóbb ott most, mint netről, mivel sajnos kivezetik full az E. Saab parfümmárkát :-( És nem, nem szponzorálnak, ez nem reklám.).

Végül Ővele mentem haza :-). Többször próbáltam már, de valahogy sosem fogott meg. Blatterről szagolva jellegtelen, gyümis-virágos tucatillatnak tűnt.
No, de bőrön! Egy királynő!!!
Nagyon jól áll neki az elején a piros bogyós indítás, ettől kicsit fanyarabb, nem fulladok bele az édes mandarin-narancsvirág kombinációba. Leszáradás során decens jázmin (itt azért engem néha picit szúr a mellé rakott őszibarack, ha nagyon kötekedni akarok, de csak pillanatokra); majd jön az ámbra-pézsma-pacsuli mesterhármasa. Nagyon szép ívű, finoman és igényesen összerakott illat. Nem lóg ki belőle egyik összetevő sem, rendkívül kiegyensúlyozott végig.
Tartóssága talán picit rövidebb, mint a nagy kedvenc alap Le parfum-é, vagy Royal-é; kb. 5-6 óra; de azt korrekten végigmuzsikálja, nem fakul ki a végére sem. Úgy reklámozzák, hogy ez a klasszik menyasszonyi illat; de ezzel nem értek egyet; az alap Le parfum szerintem sokkal inkább illik esküvőre; ez inkább hétköznapibb, bármikor utánanyúlós.
További előnye, hogy 4 évszakos, szerintem az év bármely szakában biztonsággal lehet viselni.
Jó vétel volt, nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 30.

Pozitív csalódás a legjobbkor! :-)

No, de bőrön! Egy királynő!!!
Jó vétel volt, nagyon ajánlom!

KissKitti

2021. április 14.

Még anyumtól kaptam meg mivel ő nem kedvelte gondolta lepasszolja..azóta igazából ez a "kimenős; utcára járós" parfümöm gyengéd illat nem olyan hívalkodó mint egy Chanel :) de ez is a parfüm tematikája hiszen "in white"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Vaslady

2020. szeptember 11.

Az illat pézsmás jázminos, narancsvirágos. Régi borotva hab jut róla eszembe. Az én bőrömön van benne valami fanyar hideg ❄ érzet, és én ezeket a típusú illatokat nem szeretem. Ezért csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Burberryfan

2020. május 7.

Sikerült beszereznem belőle egy üveggel,nekem nagyon tetszik! Talán a Burberry Black után a második kedvenc illatom lett ő. Brutális a tartóssága! Elég belőle egy fújás és egész nap ("húzom a csíkot" :D). Kellemes édes illat,én kifejezetten összel és télen tudom elképzelni,de ilyenkor is néha fújom ha kedvet kapok hozá! Nekem ő az az illat amitől jó kedvem lesz! Kedvencek listára felkeeült az biztos!☺ Nem is kérdés az 5*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

maow

2020. április 25.

Két éve Tunéziába, a jázmin országába menet akadtam rá a duty free-ben erre ez édes virágos illatra, és rögtön megtetszett. Kifújáskor intenzív, elég egy szisszentés, és egész nap érződik, sőt, még másnap is, szóval eszméletlenül tartós és mivel kevés kell belőle, lassan fogy. Igazi minőségi parfüm, elegáns, nőies. Rajtam a jázmin érződik ki a legjobban, pont olyan az illata, mint a tunéziai jázminnak. Szerencsére nem tucatillat, nem botlok bele az utcán járkálva, így megmaradt a személyes kötődésem az illathoz, ami számomra elengedhetetlen, anélkül nem tudok magamon parfümöt viselni. Rengeteg bókot kaptam, a többsége férfiaktól jött, akik vonzónak, dögösnek találták az illatot. Nagy kedvenc, ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Wey1122

2018. október 26.

40.Szülinap ő volt az Euphoria utàn a màsik illat amivel megleptem maga,csak egyszer vagy 40 :)
Ez az èv egy nagy pròba elè àllìtott ès büszke voltam rà,hogy sikerült.Egy idegen orszàgba,idegen nyelven.Ez az illat erre is emlèkeztet,mivel a vizsga napjàn èp mintakènt őt viseltem! Komoly,nem fehèr illat.Nyàrra nem tudnàm elkèpzelni,ősztől tavaszig viszont igen!
Szeretem mindenkin màskèpp viselkednek a parfümök,ìgy mindenkin kicsit màskèpp viselkednek az illatjegyek!Rajtam a viràgos illatjegyek talàn jobban kijönnek.Èn napközben jobban el tudom kèpzelni magamon,nyàrra talàn esti illatnak se lehet rossz! Eli Saab Le Parfümje van meg,mèg a Nuit Noor -ral kacsingatok bàr kicsit nehèz megszerezni,mert nem mindenhol lehet kapni.
A parfüm tartòs egèsz nap szinte tartja magàt a ruhàn sàlon pedig napokig èrezhető!
Rajongom ezèrt az illatèrt,mèg ha a, idei èv ùjdonsàga is,èn a pròba utàn mindjàrt 90 ml-st vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 26.

iloveyoued

2018. szeptember 20.

Nagyon szeretem. Szerintem nem egy tucatillat,bár tényleg elég édeskés,de mégis van benne valami plusz,amitől az egyik kedvencem. Szinte óránként más arcát mutatja meg,mindig picit változik, de emellett nagyon tartós is! Tőlem megkapja az ötöst.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Verona5

Korcsoport: >54
2018. július 28.

Egy nyári fehér könnyed illatot váram, de csalódnom kellett. Nem nyári és nem fehér illat. Az anyaillata izgalmasabb, nem beszélve a kedvenc lntense verzioról! Nagyon édes, a drogériás kínálat "egy tucatból az egyik"-re sikeredett. Az eleje elég erős szillázsú, tartóssága kb 3-4 óra, utána bőrközleben illatozik tovább. Hidegebb időben elfujklálható lenne, de most úgy gondolom, hogy mennie kell. Most három csillag alá lesz az értékelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)