Elie Saab

Ár:   17 300 Ft, 25 800 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   17 300 Ft, 25 800 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: chypre-virágos

Fejjegyek: narancsvirág, piros bogyók

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: pacsuli, szürke ámbra, fehér pézsma

Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 30ml / képen látható, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Ár: 2450 Ft (+500 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, fehér átlátszó műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás után postán maradó ajánlott levélben
Wey1122

2018. október 26.

40.Szülinap ő volt az Euphoria utàn a màsik illat amivel megleptem maga,csak egyszer vagy 40 :)
Ez az èv egy nagy pròba elè àllìtott ès büszke voltam rà,hogy sikerült.Egy idegen orszàgba,idegen nyelven.Ez az illat erre is emlèkeztet,mivel a vizsga napjàn èp mintakènt őt viseltem! Komoly,nem fehèr illat.Nyàrra nem tudnàm elkèpzelni,ősztől tavaszig viszont igen!
Szeretem mindenkin màskèpp viselkednek a parfümök,ìgy mindenkin kicsit màskèpp viselkednek az illatjegyek!Rajtam a viràgos illatjegyek talàn jobban kijönnek.Èn napközben jobban el tudom kèpzelni magamon,nyàrra talàn esti illatnak se lehet rossz! Eli Saab Le Parfümje van meg,mèg a Nuit Noor -ral kacsingatok bàr kicsit nehèz megszerezni,mert nem mindenhol lehet kapni.
A parfüm tartòs egèsz nap szinte tartja magàt a ruhàn sàlon pedig napokig èrezhető!
Rajongom ezèrt az illatèrt,mèg ha a, idei èv ùjdonsàga is,èn a pròba utàn mindjàrt 90 ml-st vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

iloveyoued

2018. szeptember 20.

Nagyon szeretem. Szerintem nem egy tucatillat,bár tényleg elég édeskés,de mégis van benne valami plusz,amitől az egyik kedvencem. Szinte óránként más arcát mutatja meg,mindig picit változik, de emellett nagyon tartós is! Tőlem megkapja az ötöst.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

CRD

2018. augusztus 23.

Ez rettenet...nem is értem. A Le Parfum és az Intense után, ez nagyon rossz. Rajtam, nekem-természetesen. Ajándékba kaptam egy üveggel, de annyira taszított magamon-azért ez elég ritka-hogy pár óra után továbbadtam.
Iszonyú tartós, de ezt már megszoktam az ES márkánál.
Viszont! Végig érezni hogy minőségi darab, nincs ócska lotty hatása, csak nagyon balul sült el...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Iszonyú tartós, de ezt már megszoktam az ES márkánál.

Verona5

2018. július 28.

Egy nyári fehér könnyed illatot váram, de csalódnom kellett. Nem nyári és nem fehér illat. Az anyaillata izgalmasabb, nem beszélve a kedvenc lntense verzioról! Nagyon édes, a drogériás kínálat "egy tucatból az egyik"-re sikeredett. Az eleje elég erős szillázsú, tartóssága kb 3-4 óra, utána bőrközleben illatozik tovább. Hidegebb időben elfujklálható lenne, de most úgy gondolom, hogy mennie kell. Most három csillag alá lesz az értékelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Yeticica

2018. június 1.

Van nekem otthon Le Parfum, Intense, Resort 2017 es mindegyiket imadom, mindegyiket masert. A l’eaucouture-t eladtam mert nem en vagyok, a Girl of now csodas de nem az en vilagom es a Resort 2015-tol is megvaltam, mert nem lett szerelem.

Es itt van ez a kis hofeherke. Nem ertem. Teljesen ferfias leszaradasaban, csak pislogok szomoruan. Hiaba edeskes, megiscsak egyertelmuen ferfiparfum rajtam. Bruhuhu. Bar nem is baj, massal orvendeztetem megmagam a ra szant keretbol 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

aranybarack

2018. május 5.

Annyira mást érzünk, és érzünk ki parfümökből... Nekem ebből mintám van, vagy 2 hete tesztelgetem, ma reggel 6-kor két kis fújást tettem magamra, és délután négykor nem voltam benne biztos, hogy az anyák napi ünnepségen nem zavarja-e a mellettem ülőt. Tényleg... (kontra szelinger - jó, csak nyoma vész). És épp az tetszik benne, hogy valami nyáron hordható illat, aminek van szillázsa és tartóssága. Amúgy az illat kellemes, de kissé baltával faragott, nem kedves, puha, nőies - rajtam (kontra csakmoni). Nőies, de harsány, édes, és nem is túl változékony, bogyó, ámbra, narancsvirág. Ezért szeretem a JPG Scandalt is, lehetne téli párja, illetve ez annak nyári... Édes, erős, kellemes. Nem tudom megveszem-e, de esélyes. Amire rajtam az illat hasonlít: La Vie est Belle L'Éclat - annál puhább, Jean Paul Gaultier Classique Essence de Parfum, ennél viszont a piros bogyóval jobb, kesernyésebb, így nem annyira direkt csábítós nőcis. Nekem 4 pont most, de legyen 5, hogy ne kelljen visszajönnöm, ha igazán megszeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

szeliger

2018. május 4.

Tetszetős, kényelmes illat. Induláskor üde, rajtam klasszul kijön a bogyós gyümölcsök savanykás, fanyar illata. Aztán kicsit melegedik, virágosodik, barátságos, jól hordható nappali illattá válik. A tartósságával nem vagyok maradéktalanul elégedett, három-négy óra múlva az illatnak nyoma vész. Kár érte, mert a koncepció belopta magát a szívembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 4.

csakmoni

2018. április 3.

Ma próbáltam, csak egy fújás, és kis szívecskés jeleket lenne kedve beszúrni ide, annyira kedves, puha, nőies, szép illat. Bár egy ideje csak pacsulis, éles illatokat használok, van bennem vágy egy puha és egy lebbenős-levegős illatra, ezért próbálok ki minden parfümöt, ami elém kerül (meg mert hét -nyolc éve ez a stresszkezelő elfoglaltságom:)))))) Nos hát ő a PUHA. Nem érzek én bogyósgyümit, narancsvirágot meg pacsulit se, csak egy rám boruló illatos jázminos illattakarót. És tényleg fehér, mi is lehetne más? Lineáris, de nem bánom, ne is változzon, olyan jóóóóóó.
Akkor már csak egy levegős-lebbenős szépséget kellene találni......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

Akkor már csak egy levegős-lebbenős szépséget kellene találni......

tigerkid

2018. március 28.

Abban a pillanatban, ahogy először megszagoltam nagyon beleszerettem. Utána még kétszer mentem vissza a Douglasba, és egész nap a csuklómat szagolgattam. Semmi eddigihez hasonlítani nem tudom, a jázmint erősebben érzem benne, de van benne egy olyan illat, amit nem tudok azonosítani, és amitől számomra annyira különleges ez a parfüm. Ezt az illatot én "magasan" érzem. A parfümöt végül megvettem, és immáron a nyakamra fújva is tesztelhettem. Kettő fújás olyan erőteljes hatást keltett, hogy órákkal később is éreztem, és percenként eszembe jutott, hogy ez valami fantasztikusan finom, érdekes parfüm. A lányom csak annyit mondott, hogy "ez a parfüm te vagy, anya". Ezen kívül Elie Saab Le parfum EDP-je a nagy kedvencem, így aki azt szereti, ezt mindenképp szagolja meg, nem fog csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

Dormir

2018. március 14.

Nagyon vártam.
Nem lett rossz, de messze nem lenyűgöző. Amennyire az anyaillat megőrjít, ez annyira semleges. Finom, virágos, picike narancsvirágos beütéssel, sőt én kicsit szőlősnek is érzem, de semmi extra, semmi csavar, semmi ciprus. Talán az a hiba, hogy én hűvösebb, szikrázóbb, kifinomult eleganciát vártam. Egy királynőt. Helyette csak egyszerűen kellemes virág illat lett.
Egy kicsit az anyaillat és a Burberry London keverékére hasonlít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon vártam.
Egy kicsit az anyaillat és a Burberry London keverékére hasonlít.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)