Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: rózsa, bazsarózsa, narancsvirág, bergamot, jázmin, vanília, őszibarack, licsi, pacsuli, szantálfa, karamell

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Timi01

2021. november 26.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen de rajtam poros-púderes rózsa illat minden csavar nélkül. Megnéztem az illatjegyeit, hogy nincs-e benne írisz mert nekem mostanában az a mumus, egyszerűen nem bírom parfümben elviselni de nem látom pedig meg mertem volna esküdni, hogy van. Kicsit Valentino Donna érzésem van tőle. Ennyi, slussz, nem passzolunk. A nagyimnak viszont tutira tetszene, neki jobban is állna mint nekem. Kb 5-6 óra a tartóssága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

szigetizs

2020. augusztus 18.

Nőies, nagyon édes, de nem zavaróan (pedig az édes parfümök nem annyira valóak hozzám), nagyon rózsás, és sokáig tart az illata. Szerettem, amikor még használtam, egyik barátnőm illata volt, ő ajánlotta. Viszont nekem rajta sokkal jobban tetszett, valahogy az illat komolysága és nőiessége nem illett hozzám, így hamar ki is szerettem belőle a használata alatti hónapokban. Viszont első parfüm volt, amit elviseltem magamon, még ha nem is tartott a szerelem sokáig:) Az árát sokallom, 11 ezerért vettem a 30 ml-est online, de tényleg nagyon sokáig elég! Max a negyede fogyott el 1 év alatt!
A lényeg, hogy nem lett a kedvencem, nem kutattam más parfüm után, mielőtt megvettem, és az ára miatt így nem is érte meg:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Milva07

2020. április 25.

Rózsa. Rózsa és narancsvirág. Rózsa és jázmin. És megint csak rózsa,rózsa,rózsa. Rózsa finom mézzel, az a fajta rózsa, amelynek-tudjátok- éteri rózsaszín a szirma,átsejlik rajta a napsugár és ha megérinted, puha, mint a selyem és könnyű, mint a szitakötő tánca. Életem párja bolondul érte és én is. Rettentően furmányos kis szerzet: magára fújja az ember lánya, decens kiskosztümös, Bree lesz belőle. A felszínen. De a kiskosztüm alatt ott rejtőzik a selyem és a csipke....Rajtam tartós, 6-7 óra, mire teljesen bőrközelivé válik.
Hangulat kell hozzá, érzések/élmények tolulnak fel bennem. nagymamám rózsakertjében vagyok, megszámlálhatatlan színű, formájú csodás virágú rózsatő, körbedongják a kinyílottakat a méhek....Nyár van, perzsel a nap, a virágok pedig fáradhatatlanul ontják a mézédes illatot magukból. Jó itt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 25.

kremnzk

2020. április 20.

3 éve állandó és egyetlen parfümöm. Megjegyzem 1 db 50ml-es tart 3 éve nálam, megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

pilleriin

2018. október 28.

Ó de szeretném, ha működne rajtam, de nem működik! Viszont ez az illat maga az elegáns nőiesség (na várjunk csak, miért is nem...jaaaa!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

RenataB

2018. október 21.

Szeretem a rózsás parfümöket, de ez nekem sok. Ettől függetlenül szépnek találom magát az illatot.
Mindent összevetve 4 csillag, a csomagolása és a rózsa miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Mindent összevetve 4 csillag, a csomagolása és a rózsa miatt. :)

Elkofen

2018. október 14.

Update: Sajnos nagyon hamar befejeződött a vonzalmam eme parfüm iránt. Mára már kifejezetten idegesít és zavar az aromája. Mondjuk kezdetben sem volt rajtam tartós, amikor még használgattam. Mostanra ki lehetne üldözni vele a világból és ezt nem igazán értem. Talán a bőrkémiám változott valamennyit, vagy az izlésem. Viszont parfümöt ennyire még nem utáltam meg.

Jellemzően ritkán szeretem a tisztán rózsa illatú parfümöket. Ám ha ezt magamra fújom, nem annyira a rózsa uralkodik a bőrömön. Annál sokkal frissebb, kevertebb illat. Közben más virágok és valamelyik gyümölcs illata is előbújik.
Az üvege elegáns, kifinomult és egyszerűen giccsmentesen szép. Mint egy csiszolt drágakő.
Nem egy lázadó, vagy éppenséggel polgárpukkasztó parfüm. Nem az önmagát kereső tizenéves korosztály illata elsősorban. Nem hiszem, hogy ez bulizós, partizós parfi lenne.
Rajtam gyenge a tartóssága és nagyon bőrközeli marad végig. A saját testápolójával fel lehet turbózni a parfüm illatát, hogy tartósabb legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 14.

titikutyus

2017. november 1.

Ez a DIVAT illata számomra. Milánóban szereztem be, azóta mikor magamra fújom, mindig divatdiktátornak érzem magam egy pillanatra. Karakteres, tartós, elegáns illat. Vörös rúzzsal szoktam viselni. Csakis valamilyen sötét rúzs és egyszerű, letisztult ruházat illik hozzá. Lezser elegancia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Cathi

2017. július 29.

Hat elég nehéz dolgom van. Kaptam egy tesztert,már eleve az üvege nekem olyan 'jòlányos ', kimért nőknek tudnám elképzelni. Ahogy kifújtam, tudtam, hogy nem az én illatom lesz. Szerintem ez egy 30+ illat
Na szóval, mikor kifujtam, a húsvéti kölni illata csapott meg, gyorsan el is tűnt, és letisztult illat maradt, a legvégén talán meg ilyen rozsa+karamell illatot érzek, de nagyon furcsa (nem jó értelemben)
Ahhoz képest, hogy milyen összetevők vannak benne, sokkal nagyobb durranást vártam, valahogy karakteresebb illatot (már csak maga a szantálfa miatt is)
Nem rossz illat, de nem az én világom.
Ja és nem annyira tartós ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Nem rossz illat, de nem az én világom.
Ja és nem annyira tartós ...

Ildiko9

2017. július 15.

Na, Ő nekem egy nagy Titok :). Régóta vágytam egy Elie Saab-ra...végül e mellett döntöttem. Kifújáskor mennyei, körbeölel maximális eleganciát kölcsönöz. Aztán mintha eltűnne egy idő után. Mikor nem számítok rá, ismét előjön az illat a bőrömön...IMÁDOM! Meglepő, hogy a zuhanyzás után is érezhető finoman...50ml-est vettem, de gyanítom, hogy hamarosan elfogy és jön a következő... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.