Elie Saab

Ár:   €54, €84 és €111   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wey1122, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Ár:   €54, €84 és €111
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: mandarin essencia

Szívjegyek: libanoni neroli, török rózsa, bulgár rózsa

Alapjegyek: vanília, indonéziai patchouli esszencia, ámbra

Ár: 10.000 ft postánmaradóval , Eladó: dalma92
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: -, fizetés: Utalás után postánmaradó
Elie Saab Le Parfum Royal EDP
Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 9.000,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: 30 ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként illetve Foxpost automatába küldöm

Vaslady

2021. október 18.

2020. 9.11Édes illat, de mégis különleges, nem unalmas. Bőrön tartós, és körbe leng az illat, kB 5 órája fújtam. Rózsás vaníliás, és pacsuli alapra szárad.A mandarin 🍊 ad neki egy kis pikantériát,. Finom, szeretem, azt hiszem be is szerzem ❤️Bizony egyet értek az előttem szólóval, van benne kovászos uborka 🥒 szag, de szerencsére ez elmulik. Ha maradna nem tetszene, de nem vagyok meglepődve, hiszen vannak illatok ahol hal illetve kaporszagot is éreztem már. Ezt a parfümöt aj ajánlom, lehet nem fog tetszeni mindenkinek, de az biztos hogy érdekes 👍
2021. 7.2
Jottem updetelni. Ma újra próbáltam, papircsikon is és bőrön is haza hoztam.
Ritkán van ilyen, de ez az illat teljesen én vagyok.
Ősszel fogom használni ♥️.
Most már biztos, őt és az Angelt fogom őszi téli illatnak viselni, na meg persze, ami itthon van még 🤪.
Egyedüli ok, amiért ma nem vásároltam meg, hogy várok egy jó kis akcióra vagy kuponra, és hol van még szeptember, lesz az még.

Netről kedvezőbb az ára, na meglátom.
Csodás illat ♥️
2021. 10 18
Jöttem updételni. Közelgő szülinapomra megvettem, ajándék magamnak magamtól ❤️😍. Kétszer próbáltam az utóbbi 2 napban, és el kell mondjam nagyon tartós. Ma szaladgálós napom volt, és tetszett, hogy meg meglibbent körülöttem az illat. Inkább kiöltözős, üljünk be egy kávéra, menjünk étterembe, nem az a szaladgálós illat, erre ma jöttem rá. Minősége luxus, üvege luxus és igenis megérdemli, hogy egy napon említsünk őt akár Chanel Mademoiselle illatával, vagy akár egy Valentinóval. Nagyon elégedett vagyok, ez egy újabb parfüm szerelem 😍.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

2021. 7.2
Jottem updetelni. Ma újra próbáltam, papircsikon is és bőrön is haza hoztam.
Ritkán van ilyen, de ez az illat teljesen én vagyok.
Ősszel fogom használni ♥️.

Netről kedvezőbb az ára, na meglátom.
Csodás illat ♥️
2021. 10 18

Linett21

2021. február 25.

Szerelem volt első szaglásra! Aztán másodikra és sokadikra is, végül vettem egy mély levegőt és beruháztam egy 30ml-esbe. Remek döntés volt! Csodálatos illat, remek sillage, és még remekebb tartósság. Rajtam egy teljes napot bír úgy, hogy végig érzem én is magamon, pedig az én bőröm mindig issza a parfümöket. Ezért gazdaságos is, egy napra tényleg elég kb. 2 fújás. Szofisztikált, karakteres illat; úgy édes, hogy mégsem túl édes, nem szirupos, nincsen cukormáz. Tudni kell viselni, az igaz, ehhez kell egy nagy adag öntudatos fellépés. Én leginkább a bolgár rózsát és a pacsulit érzem benne, egyszerűen bódító. Remekül megkomponált, valóban 'királyi' illat. Csillagos 5-ös! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Trixynyuszi

2021. január 3.

Olvastam a véleményeket és nem igazán értem a tartósságával kapcsolatos megjegyzéseket. Már már az "Angel" - hez hasonlatos vegyifegyver kategória. Többen rám szóltak, hogy túl sok. Kocsimban a biztonsági öv, fejtámla napokig tartja az illatot. Fiatal és idősebb pasik is imádják, Black Opiumhoz hasonlítják hatalmas sóhajok kíséretében, szexinek és egyben elegánsnak tartják. Nálam többször újravevős az anyaillat, Le Parfum Edp és az EDT is, de azt hiszem, ebből elég egy. Most kicsit félreteszem és gyönyörködöm csak a csodaszép üvegben. Csak szabadtéri randira ajánlom hidegben. Naponta többször megszaglászom a polcon, mert kicsit addiktív, szóval a bátrabbak nyugodtan próbálkozzanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 3.

Verona5

2020. november 8.

Benne már jobban benne van a svung, mint a rózsaszínes esszenciában! :)
Hűvösebb időkre való, stílusban közelebb áll a korábbi kiadásokhoz, viszont nekem a rózsája sok és az ámbrája kevés, leszáradásában a vanília dominál rajtam, emiatt a melengető hatás.
Nálam még mindig az eredeti Le Parfüm a menő, a narancsvirágaival! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 8.

Benne már jobban benne van a svung, mint a rózsaszínes esszenciában! :)
Nálam még mindig az eredeti Le Parfüm a menő, a narancsvirágaival! ;)

Masnika1994

2020. március 21.

Isteni csodálatos illat a kedvenc parfümöm
igazi különlegesség azok számára akik szeretik az édes illatokat
nem használok semmi mást pedig sok világmárkás parfümöm is van ez mellet de mind elbújhat
tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Isteni csodálatos illat a kedvenc parfümöm
igazi különlegesség azok számára akik szeretik az édes illatokat
tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek

Forster

2019. július 26.

Ma megjött hozzánk is a Douglasba, amikor magamra fújtam, kapros kovászos uborka szagom volt. Na mondom, megyek haza, szépen lepontozom, hogy mi ez a förtelem. Na de mire hazaértem, nagyon jó lett.Hogy csinálta, nem tudom, eltűnt a kovászos uborka szag. Ami negatív, a hatósugara nagyon kicsi, senki nem érzi rajtam kívül, a tartóssága sem egész napos, viszont egyet kell értenem az előttem szólókkal, ez egy nagyon szép, harmónikus, elegáns illat öregasszonyoknak, mint amilyen én is vagyok. Simán megállná a helyét színházba, eseményre, ha járnék ilyenekre, meg is venném. Nem zavarna senkit, mert nem érezné senki. Ezért-1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

Asianlover

2019. július 16.

Kifùjàskor a mandarin rajtam egy kifejezetten kellemetlen citrusossàgot hozott, de ez sem tudta elnyomni azt a lehengerlő ròzsa-àmbra-tipikus 50+ igenyes, de zsàner èdes illatot, ami ről ez az alkotàs szòl. Szemèly szerint nem fogom hasznàlni, de szerintem mèltò tagja a Le Parfum kollekciònak. Nem egy olyan illatbomba, mint az Intense, de kb. 6 òràt bìr, amivel egy erős közepes teljesìtmènyt nyùjt manapsàg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Wey1122

2019. július 10.

Ùgy vettem az illatot,hogy mèg mindenhol ùjdonsàg. Nem volt lehetősègem előtte kipròbàlni,ha pròbàltam volna hàt valòszìnű nem lenne most az illatgardròbom darabja.
Kiràlyi illatkènt hirdetik,amit el is tudok kèpzelni. Ez rajtam egy hűvös illat nem tolakodò illat. Tartòssàgba meg sem üti a mèrcèt se az in White se sem a Le Parfüm,mert mindkettő brutàl tartòs!
Ezt a parfümöt akkor èrdemes hasznni,ha nem akarunk kitűnni a tömegből, de mègis valami megbìzhatò illatot szeretnènk!
Szerintem ez a parfüm inkàbb az idősebb magabiztos korosztàly parfümje!
Az illatjegyek alapjàn azt gondolnà az ember ez egy èdes illat,de rajtam abszult nem az inkàbb hűvös nyàri szellő! Tartòssàga rajtam kb.3 òra,lehet mi nem vagyunk egy hullàmhosszon! Amin van azt elfùjkodom,de ùjra vàsàrlàs az nem lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Szerintem ez a parfüm inkàbb az idősebb magabiztos korosztàly parfümje!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.