Elisha Coy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mich, Módosítva: 2013. április 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

91% csigaváladék kivonattal.

necra

2017. június 15.

Termékmintába kaptam és 2 nap alatt rendbetette a pattanásos bőrömet. Azóta egy pötty sincs rajta, pedig már mindent kipróbáltam. Azt számoltam, hogy jobban megéri mintákat venni

up. megjött a 10-es minta. Ideje volt, mert újra tele a bőröm kikaparásokkal
up2. Hetek óta vállalhatatlan a bőröm, kipróváltam az Aknemicid 5%-ot, ami szuper, csak vörösre égeti a bőröm, utána bepanthent, valami cicatrizos gyógyzsertári krémet, körömvirágot, mindent, amikor eszembe jutott, hogy van egy nagy doboz koreai mintám. Kezembe akadt ez a csiganyálas krém és gondoltam kipróbálom. És tessék most is 2 nap alatt szinte teljesen begyógyult minden sebem és új pattanásom sincs. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

up. megjött a 10-es minta. Ideje volt, mert újra tele a bőröm kikaparásokkal

Heli

2013. április 5.

Az előzményt már leírtam, a hatása van hátra... Nos, szerintem nem ér többet, mint egy sima, hámképződést serkentő krém. Nem tűnik el tőle a folt, se a pattanások nyoma, nagyon picit halványít rajta, de semmi extra. Ennyit a Cicaplast is ér hatásban. Nekem a természetes összetevők és a mattító hatás miatt szimpatikusabb. Árban viszont húzósabb, ha jól tudom.

2013. március 21.
Tegnap kaptam termékmintát belőle a BB krémemhez.
Állagra egy sima, krémes krém. Az illatán érződik, hogy ez valami természetes cucc. Kevés kell belőle a krémes állag ellenére, én kicsit túladagoltam. Azért kenegettem az arcom vele, ami azonnal beszívta az utolsó cseppig. Mattít, ahogy beissza a bőr, kellemes érzés az arcon, nem feszül és nem zsíros. Eddig pozitívan csalódtam benne. Kíváncsi leszek rá hosszabb távon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

2013. március 21.
Tegnap kaptam termékmintát belőle a BB krémemhez.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Draba Nemorosa Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

További info az összetevőről a KM-blogon >>