Elite Models

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Forróvérű vadmacskáknak
Ez a játékos, ultra-csillogó illat vibráló açai bogyó és zamatos csillaggyümölcs keverékével nyílik, első érzetre is finom örömmel áraszt el. A szívében rejlő érzéki virágcsokor felfedi a finom hercegnő bazsarózsát, jázmint és ibolyavirágot, magával ragadó nőies vonzerőt alkotva. Mindezt krémes szantálfa és paliszander fa alap egészíti ki, mély érzékiséget adva az illatnak.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

xxilaurab

2016. augusztus 24.

Egy internetes csere során került hozzám. Nem vártam sokat tőle, nem is ismertem azelőtt ezt a márkát de kellemeset csalódtam. Nagyon tetszik az illata és a tartósságával sincs baj. Az egyetlen baj, hogy nagyon kevés van már belőle és fogalmam sincs hogyan juthatnék hozzá, melyik drogériában vagy online hol?:( Esetleg ha valakinél kallódik egy felesleges parfüm, engem érdekelne:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Judit16

2016. június 13.

Egy drogériás vásárláskor unatkozva próbálgattam mindenféle parfümöt. Aztán otthon csak éreztem egy nagyon kellemes illatot, nem győztem betelni vele. Mondanom sem kell, másnap rohantam is megvenni. Nagyon finom illata van, citrusos, fűszeres. Ahogy mások is írták már itt, elég vad, de nekem nagyon bejön. Tartósságát tekintve nem túl hosszantartó, de mi mást várjunk 1500 ft-ért?! Már sajnos kifogytam belőle, úgyhogy újra a vadászmezőkre lépek.. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

tsuru

2014. október 4.

Úgy tűnik nem a forróvérű vadmacskákhoz tartozom. :) Az üzletben még nagyon tetszett az illat. Magamon egy idő után nem esik jól éreznem. Túl hivalkodó, party-s. Különben nagyon tartós. Kb. háromszor használtam összesen. Ha vkinek igénye van rá, eladom vagy elcserélném egy Paris Baby EDT-re (nagy kedvenc).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Pampilla

2014. március 6.

Nekem is ez tetszik legjobban az összes Elite Models közül,a ParisBaby volt még meg,mondjuk az se rossz.Valószínűleg meg fog szűnni,mert ma az utolsót hoztam el az egyik Dm-ből,kemény 579.-forintért. :)))) Ennyiért nem lehetett otthagyni,nem bántam meg,gyümölcsös,de nem túl édes,igaz,nem is egy bonyolult illat,de ezt nem is vártam el tőle.Erre a tavaszra,nyárra egynek tökéletes lesz.Munkába,rohangálni,stb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 6.

MissNickole

2014. január 2.

Egy alkalommal egy hosszú hétvégére elfelejtettem betenni a parfümömet s ott helyben gyorsan vettem valamit... Ezt:) nem csalódtam benne, 1200 Ft volt, naponta 3x kellett fújnom mert nem túl tartós, de az illata isteni:) virágos, kicsit édes, bár kissé alkoholos is, ezért csak 4 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

lovelygirl

2013. november 28.

Édes-gyümölcsös illat, de nekem kissé már túl gyümölcsös :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Édes-gyümölcsös illat, de nekem kissé már túl gyümölcsös :D

Kittina

2013. október 30.

Imádom az illatát,többször is megvásároltam már, izgalmas illata van. Tartóssága is egészen jó szerintem, bár azért a nap folyamán előfordul, hogy többször használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Judittttt

2013. augusztus 6.

Szerintem nagyon kis érdekes, kellemes illata van, főleg így a nyári évszakokra, számomra citrusos, narancsos, persze látom van benne minden a narancsot kivéve:D nem a legnagyobb kedvencem m ert én inkább a virágos, szelídebb illatokat részestem előnyben és ezt abszolút olyxan mediterránnak és gyümölcsösnek találom, bár a nyári hónapokban igyekszem használni mert télemn biztosan nem kerül elő. Az Elite illatok közül a legtöbb fantázia szerintem ebbe szorult. Újravenni biztos nem fogom, mert annyira nem az én világom, egynek jó, kellemes, nyári parfümnek vettem, az ára és az érdekes illata miatt. DE. nagyon nem tartós, nagyon hamar elillan. Az oké hogy egy picit tompul de ez sok. Szinte nem is érzem már pár óra múlva a bőrfömön. Emiatt összességében legyen 4, mert nagyon olcsó és nem kicsi mennyiség, illetve az érdekes, különleges illat miatt nincs szívem 3mat adni még ha nem is kifejezetten az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

cintia995

2013. március 6.

Kellemes, tavaszi-nyári parfüm. Ár-érték arányban tökéletes, az illata tartós. Mindenképpen újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

beautifullife

2013. február 24.

Nagy kedvenc!Boltban az összes többi fajtát fújtam,mert hát Párizs,New york,London,mindegyik várost szeretem és talán az illatuk is jó.. az összes rém büdös és ezt csak azért fújtam,mert valahol a New yorkos mögé véletlen ez volt téve.Nagyon megörültem neki,eszméletlen illata van :)Pont olyan édeskés,amiket én szeretek :) Viszonylag tartósnak is mondanám és szemtelenül olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol