Elizabeth Arden

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: Virágos-Ámbrás

Illatösszetevők: Ananász, Öszibarack, Alma, Cédrus

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Timi01

2021. október 19.

Alapvetően nem szeretem a virágos illatokat de a 5th avenue nagyon jó kis illat. Kezdetben nem érzek külön semmilyen virágot, olyan mint egy napsütéses mező. Szép kerek az egész enyhe balzsamos alappal. Hétköznapra tökéletes, közepes tartóssággal. Nekem az üvege is tetszik, egyszerű, elegáns mint a parfüm ami benne van.
Régen, amikor még Mo-on nem volt L’Occitane, volt jázminos parfümolajuk. Nem a mostani bergamottos, hanem tiszta jázmin. Kis csavaros üvegben volt, 2-3 csepp elég volt, egész nap lehetett érezni. Imádtam, sajnos azóta megszűnt de az üvege még megvan. Ez az Arden parfüm rajtam megszólalásig a régi parfümolaj felfújás után kb fél órával. Tiszta jázmin!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

Isla

2021. június 27.

Nem vagyok oda túlzottan az EA termékekért, de ez elviselhető illatú. El kell érni hozzá egy bizonyos kort, hogy jól álljon. Én még nem tartok ott. :D A csomagolás kicsit olcsós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Burya

2020. december 22.

UPDATE:
2020 december
Mégis megvettem. Egyszerűen nem hagyott nyugodni, ahányszor drogéria felé jártam (ami idén elég ritkán történt meg), fújtam belőle. De sosem vettem meg, mert bár nem volt kifejezetten drága, idén próbáltam visszafogni a kiadásokat. Múltkor azonban a Rossmannban 50%-os akcióban volt, hát gondoltam egye penész, jön velem haza. Aztán a kasszánál kiderült, hogy az akciós áron felül még egy 25%-os parfüm kupon is volt a kártyámon, szóval a 75 ml-es kiszerelés 3500.- Ft-ért lett az enyém végül. Ezt nem tudom sorsszerű egybeesésként értelmezni. Most a hidegebb időben ráadásul végre előjön a gyöngyvirág is (bár rajtam továbbra is az orgona dominál), így most a két kedvenc virágom illatát egyszerre élvezhetem. A tartósságával vannak problémáim, de igazából ennyi pénzért elnézem neki.
2020 szeptember
Gyümölcsöt nem érzek benne, csak sok-sok orgonát és valami enyhén édes fűszert, talán szegfűszeget, de nem olyan mennyiségben, hogy hazavágja a bájos, virágos összhatást. Az egyetlen nagy bánatom, hogy bár papíron az orgona és a gyöngyvirág azonos mértékben vannak jelen, rajtam a gyöngyvirág egyáltalán nem jön elő, csak az orgona. Ettől függetlenül nagyon szép, puha, megnyugtató illat, kicsit retro beütése van, de csakis jó értelemben. Ez nem a manapság divatos cukormassza és vaníliaszirup, hanem az ápolt nőiesség illata. Megvenni nem fogom, de egy fújósra beneveznék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

UPDATE:
2020 december
2020 szeptember

Lorena

2020. július 20.

Nagyon de nagyon szerettem úgy 20 évvel ezelőtt. Igazi finom kis hétköznapi illatnak tartottam. Így negyvenen túl nosztalgikus emlékektől fűtve vettem egy üveggel, és... Vagy ő változott meg, vagy én, de nem szeretjük egymást! Leszáradás után eltűnik a frissesség, és valami fura illat alakul ki utána, ami viszont meglepően tartós. Szóval biztos jó, csak sajnos nem nekem. Tanulság, hogy régi barátnak hitt parfümöt is újra és újra próbára kell tenni. Elajándékozom, a márka egy másik illata most a nyári barátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

ZiMe

2020. július 20.

Szépen összerakott, kifinomult virágillat. Szeretem azokat a parfümöket, amik sok összetevőből állnak, mert a gondosságot, és a minőség iránti igényt sugallják nekem. A 5th Avenue ilyen. Ha lehet hinni a Fragrantica-n leírtaknak, akkor a 20 komponensből tevődik össze, amelyek a felfújás utáni kb. 10-15 percben állnak össze, és alkotnak egy harmonikus, tiszta, jól viselhető, alapvetően virágillatot. Véleményem szerint négy évszakos, nem tolakodó és közepes tartósságú illat, ami minden korosztályból szerezhet magának követőket, mint azt az eddigi véleményezők is alátámasztják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 20.

Augmentin

2020. február 25.

Finom nőies puha, krémes, meleg illat. Igazi anyuka illatnak tartom.
Rajtam egész napon át érezhető, nagyon tartós.
Könnyen elfér a táskában, bármikor bevethető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 25.

Finom nőies puha, krémes, meleg illat. Igazi anyuka illatnak tartom.
Rajtam egész napon át érezhető, nagyon tartós.
Könnyen elfér a táskában, bármikor bevethető.

Bonnieoo7

2019. október 16.

Nagyon jó illat, de nem tartós! Még jó, hogy csak 15 ml-es változat van a birtokomban. 3 csillag emiatt... kis gyenguszka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

simpleman

Korcsoport: >54
2019. augusztus 29.

Ár-érték aránya kimondottan kedvező.
EDP
Nem lép túl a határon édesség terén.
Egyszerű, hétköznapi életre (munka stb.) van alkotva, de elég jó illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Ár-érték aránya kimondottan kedvező.
EDP
Nem lép túl a határon édesség terén.
Egyszerű, hétköznapi életre (munka stb.) van alkotva, de elég jó illat.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Régóta kedvenc, de több véleményt olvastam hogy nagymamás illat, meg hogy idősebb korosztály...de nem is értem. Miért is??? Már többször újra vettem, könnyű,tiszta illat...nem mondom hogy gyakran használom, de mindig van belőle otthon és visszatérek hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Gerda0131

2019. augusztus 12.

Kb 4 éve ismertem meg ezt a parfümöt és azóta szerelem! Nem váltok semmi másra. Ez az én illatom. Befújom magam vele reggel és még este is olyan mintha kB 5 perce tettem volna meg. Baromi tartós és én oda vagyok érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.