Elizabeth Arden

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos-aromás

Illatösszetétel: citrusok, kamilla, menta, levendula, magnólia, tea, ambrette

b5bea

2020. január 6.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra, egyrészt, mert az eredeti Green Tea illatot nagyon kedvelem, másrészt pedig a levendula az egyik kedvenc virágom és illatom. Mivel nem volt teszter lapocska, a csuklómra fújtam belőle. Először persze nagyon tömény, utána egy kellemes illattá szelídül. A boltabn míg vásárolgattam, meg-meg szaglásztam a csuklóm, kellemes volt. Egy óra múlva, mikor otthon is szaglásztam (volna), semmit nem éreztem! 6999 ft az eredeti ára. Számomra a tartóssága így nulla... :(( Az illat amúgy tetszett, de ennyi pénzért, ennyi ideig, háááát, köszönöm, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

budaibanyek

2019. június 9.

Meg fogom venni, most akciós a Rossmannban.
Fújtam magamra, kb. 6 óra múlva is éreztem a bőrömön.
Olyan finom, elegáns illat lett belőle.
Talán 3.999.- Ft volt most és abból lejön a 10% kedvezmény a törzskártyával.
Nyári illatnak tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 9.

Meg fogom venni, most akciós a Rossmannban.
Fújtam magamra, kb. 6 óra múlva is éreztem a bőrömön.
Olyan finom, elegáns illat lett belőle.
Talán 3.999.- Ft volt most és abból lejön a 10% kedvezmény a törzskártyával.
Nyári illatnak tökéletes lesz.

AFuxli

2018. december 8.

Nagyon kedvelem. Tökéletesen illeszkedünk, annak ellenére, hogy a citrusosabb illatokat kedvelem. Magamon alig veszem észre, annyira "összesimulunk", de a környezetem megjegyzi, mennyire finom, milyen jól áll.
Online oldalakon rendelhető kb 3-4000 Ft körül, Rossmannban egyszer láttam csak 6000-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Ennie86

2018. március 4.

Az első fújás nem lett a kedvencem de csak nem hagyott nyugodni levendula rajongó lévén. :) A napokban belefutottam a rossmannban és megint kipróbáltam. Az eleje nagyon alkoholos volt, de aztán a mennyei levendula illat levett a lábamról. Hmmmm! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

mse02

2017. június 27.

Én teljesen oda vagyok érte!
Imádom magamon hordani
Ezt nekem találták ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Én teljesen oda vagyok érte!
Imádom magamon hordani
Ezt nekem találták ki :)

angelina69

2017. június 11.

Ez az illatocska azoknak való, akik kimondottan szeretik a levendula illatát magukon. Én szeretem a szekrényben, vagy esetleg krémben, de parfümben nem. Azért próbáltam ki, mert barátnőm szeretne egy levendulás illatot, és megkért, keressek neki egyet, ami még a számára elfogadható árkategóriában van, és tényleg a levendula dominál benne. Nos, hosszas böngészést követően először erre esett a választásom. Valóban kellemes levendula illat, ami később krémes, teás illatba vált át. Nem harsány, inkább bőrközeli illat. Lehetne tartósabb, ezek a green tea variációk nem a tartósságukról híresek. Tetszik, bár nem az én illatvilágom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.

sword

2016. július 31.

Jó kis levendulás illat ez. Egyszerű, hétköznapokra való, gyorsan illanó :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Jó kis levendulás illat ez. Egyszerű, hétköznapokra való, gyorsan illanó :-)

pofiarc

2016. június 9.

Csodálatos a tea és a levendula párosítása: tiszta, friss, elegáns illat. Kár, hogy gyakorlatilag semeddig se tart. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

gerbaud

2014. július 24.

Csodálatos csomagolás, engem a lila szinte bármelyik árnyalatával le lehet venni a lábamról. :D Az illata kissé emlékeztet az Exotic fantázianevű flankerre levendulával megbolondítva. Csak az a magnólia az benne ne lenne, biztosan imádnám. Sajnos nem szeretjük egymást, nem működik jól rajtam. Tartóssága nagyon jó, több órán át bőszen illatozott rajtam. Mivel nem illünk össze, így új tulajdonosát keresi a csodálatos, vadiúj példányom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol