Elizabeth Arden

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: rebarbara, menta, narancshéj, bergamot, citrom

Szívjegyek: szegfű, pézsma, jázmin, tölgyfazuzmó, édeskömény

Alapjegyek: réti kömény, ámbra, pézsma, zöldtea, jázmin, szegfűszeg, tölgyfazuzmó, zellermag

CSERE is - Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
Ár: 1000 Ft vagy üvegében csere , Eladó: kvin
Állapot: 10 ml vagy 100ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Elizabeth Arden Green Tea EDP
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fancsusz97

2021. április 14.

Évekkel ezelőtt megvesztem ezért az illatért. 3 éve kaptam egy üveggel szülinapomra, de sajnos nagyon keserédes volt az egész. Csodálatos, könnyed illata van, de harmatgyenge. Az 50 ml felét kifújtam másfél hónap alatt úgy, hogy most egy 100 ml-s Zarám van 9 hónapja, s még van az alján. A parfüm a tipikus "táskába dobálósnak jó lesz" kategóriában végezte, de egy idő után meguntam. A mai napig van még belőle, talán 3 hete vettem elő, az illata továbbra is tetszik, tipikus tavasz-nyár feeling, de sajnos tartóssága miatt nem praktikus - szerintem. Ennyiért már inkább másikat választok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Barbara2021

2021. április 6.

Több mint 10 éve volt egy nyar mikor állandóan ezt fujtam. Akkor is olcsónak számított. Legutóbb húsvétkor megtalaltam a maradékot a lanyszobamban anyáméknal. Még most is jó illet, de semmi extra. Jól esett felfujni, de szerintem ez fiatal gondtalan lányok nyári illata, olyanoké, aki egykor én is voltam. Ma már nem az enyém. Harmatgyenge, elillan, de mindig is olcsónak számított, lehetett fujkodni, a sok olcsó gagyi között ez egy drágakő a maga kategóriájában. Millió flankere van, szerintem bolygoszerte népszerű, és ez nem véletlen. Ha a lányom nagylanyos parfümöt akar, de én tudom, hogy ő még kislány, majd ezekből választunk egyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

szaboszilvia28

2020. december 12.

Kellemes, szép emléket idéző illat ( a kedvenc nyelvtan tanárnőmnek volt ilyen) , de kb 3 óra múlva elillan. Azért van egy kis fújósom, néha előveszem, de ennyi. Semmi különleges nincs benne, de legalább nem csap tarkón az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

NeliaA

2020. november 16.

Egyik kedvenc hétköznapi illatom, nagyon szeretem. Nem zavar, hogy nem extra tartós. Cserébe könnyed és nem nyomasztó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 16.

SzTamm

2020. július 17.

Alapvetően szeretem a zöldteás illatokat, ez is tetszik, számomra egy könnyed nyári vagy tavaszi illat. Viszont az én bőrömön nem olyan tartós, akár naponta többször is újra fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

kvin

2020. július 3.

Hát...nem rossz, de nem is nagy illatélmény. A Green Fig kifinomult ízlésességének nyomába sem ér.
Hiába a sok illatjegy, ez egy zöld-citrusos kis semmiség, ami elfújkálni tökéletes, de sosem lesz meghatározó. Egy frissítő testpermetnek megteszi, de a parfüm-kategória nem itt kezdődik.
Pedig a teás-illatot is lehet jól csinálni. Hol van ez a Bvlgari vörös teájához képest?!
Még hogy az elején harsány? Aki így érzi, valószínűleg nem találkozott még igazán "ütős" parfümmel. Biztos velem van a baj, az orrom már annyi mindennel megismerkedett kategóriájában (is), hogy már nem esek hanyatt az efféléktől. A citromos légfrissítő hasonlat sem áll távol tőle. Nekem ez Pickwick citromos zöld teája. Kész. Akár azzal is meglocsolhatnám magam. Nagyon harmatos, felejtős.
Sőt, egy idő után már zavaró is, szerencsére egy könnyed szappanos kézmosással el is tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Szeretem az illatat ,de kicsit masra szamitottam.Nagyon kiados es kellemesen friss illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Virvatuli

2020. június 23.

Szeretem az illatát, bár az elején elég harsány, de friss és üdítő. Nem tudom viszont, hogy csak én vagyok-e balszerencsés, de a pumpája valami kriminális, időnként folyni kezd mellette a cucc, és mindent végigcsöpögtet, mire észbe kapok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 23.

zsike85

2020. június 19.

Az illata nagyon jó, nyárra tökéletes. Viszont rajtam fél - 1 óra után elillan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Az illata nagyon jó, nyárra tökéletes. Viszont rajtam fél - 1 óra után elillan.

toronyaszandi

2020. június 6.

Nagyon izgatta a fantáziám, mivel imádom a zöld teát. Kipróbáltam, nem tetszik :( Az én bőrömön inkább olcsó citromos légfrissítő illata van, ami annyira szúr, hogy tüsszentésre ingerli az orrom :( Sajnálom. Viszonylag tartós, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezőanyag. Zöld.