Elizabeth Arden

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: rebarbara, menta, narancshéj, bergamot, citrom

Szívjegyek: szegfű, pézsma, jázmin, tölgyfazuzmó, édeskömény

Alapjegyek: réti kömény, ámbra, pézsma, zöldtea, jázmin, szegfűszeg, tölgyfazuzmó, zellermag

Ár: 1.800.- Ft , Eladó: topsminkotti
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Easybox

krikikirk

2024. május 17.

imádom, megunhatatlan, piszok jó áron. (vivantis, teszter(! nem a másik) = 4800 volt most/100ml)
azt hittem, tudok nélküle élni, de hát nem. aromaterápia ez a javából.
tökéletes. pontosan ez az az illat, amit kerestem, s amit értenék Zöld Tea alatt.
(volt teakultúra órán egy társam, aki hát.. rendszeresen szomatikusan berosszult a jázmintól. őszintén sajnáltam. egy teaórán. szerintem ezt még ő is kibírná, és élvezné is, kb mint a teaórák maradék 5%át, amiért drágám ott volt.)

és h Francis Kurkdjian? Nos. Fogalmam sincs, ki ez az ember, mindenhol látom, sosem kóstoltam a drágább munkáit, de ami tény, h már két kedvencem is Neki köszönhetem (Demeter – Library of Fragrance: Holy Water + természetesen ezt).

apropó, wth is zellermag??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

azt hittem, tudok nélküle élni, de hát nem. aromaterápia ez a javából.

apropó, wth is zellermag??

Marcsi66

2024. március 31.

Csak most tudtam meg,h bizony ez is MFK illat,,,,nagyon régen 6-8 évvel ezelőtt teszteltem,nem is véleményeztem,mert egyetlen fújás volt.Emlékeim szerint tetszett,most viszont egy másik parfüm miatt újra kellett próbálnom. A lányom szívszerelme Nishane Volung Cha parfüm,ehhez hasonlót szeretett volna,de olcsóbban,és könnyedebb változatban,hisz éjszakára is ezt kívánta,,,,rögtön eszembe jutott h ez lenne az,meg is rendeltem 100mls tesztert 6700 Ft-os szuper árban,tartóssága 2-3 óra,de ebben az árban ez nem probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. március 31.

Virag93

2023. július 5.

Tiniként nagyon akartam egy ilyet úgyhogy meg sem szagoltam mielőtt megvettem volna. A mostani orrommal nézve kicsit szúnyogriasztós illata van. Nem kellemetlen, de úgy gondolom van ennél jobb zöldtea illat, hasonló áron vagy olcsóbban. Tartóssága eléggé gyatra. Elhasználom, de újra biztosan nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

hugaretta

2023. június 22.

Az illat maga jó lenne, de teljesen mindegy ha 1 óra múlva semmi nincs belőle.
Tartóssága botrányos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 22.

Az illat maga jó lenne, de teljesen mindegy ha 1 óra múlva semmi nincs belőle.
Tartóssága botrányos....

Eszti0714

2023. április 23.

Nyári, zöld teás vizes illat, jó kis frissítő. Talán a Moschino Funny illathoz tudnám hasonlítani.
Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 23.

Lehetne tartósabb.

Csipetke

2023. április 19.

Az egyik örök és ikonikus kedvenc parfümöm. Leginkább nyáron használom. Nekem bőven elég a nagy melegben ez az illat magamon. Tartósságát illetően valóban nem annyira tartós, de ez engem nem zavar tulajdonképpen. Mindig újra és újra veszem és mindig örömmel használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 19.

kalmaniki

2023. április 10.

Nagyon frissítő, zöld tea illatú parfüm. Nyáron elhasználgatom, de nem lett a kedvencem. Rajtam nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 10.

Anaszti97

2023. március 7.

Nagyon finom, lágy, 1 nap többször kell újra fújni de az nem baj, az illat kárpótol, imádom a zöld illat jegyeket. Alváshoz is szoktam magamra fújni és a testápolójával eggyütt szoktam használni, engem kimondottan megnyugtat ez az illat. Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 7.

punkosdirozsa

2023. március 1.

Ajándékba kaptam tizenévesen, de nem volt az én illatom és most sem az. Nekem túl szúrós, túl friss, inkább a puha melegséget árasztó illatokat kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 1.

baverie

2023. január 4.

Régen imádtam, most újra megszagoltam és leginkább azokra a kis szúnyogirtó karkötőkre emlékeztet, amiket minden nyáron megveszünk, hátha most már beválnak. Kár, hogy ennyire túl van tolva benne a citrom, mert különben az egyik legmegnyugtatóbb illatú parfüm, amivel eddig találkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezőanyag. Zöld.