Elizabeth Arden

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: rebarbara, menta, narancshéj, bergamot, citrom

Szívjegyek: szegfű, pézsma, jázmin, tölgyfazuzmó, édeskömény

Alapjegyek: réti kömény, ámbra, pézsma, zöldtea, jázmin, szegfűszeg, tölgyfazuzmó, zellermag

Ár: 2000 Ft , Eladó: Zsanc
Állapot: a képen látható mennyiség, kb. 50 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalást követően postázom, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 3990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

kvin

2020. július 3.

Hát...nem rossz, de nem is nagy illatélmény. A Green Fig kifinomult ízlésességének nyomába sem ér.
Hiába a sok illatjegy, ez egy zöld-citrusos kis semmiség, ami elfújkálni tökéletes, de sosem lesz meghatározó. Egy frissítő testpermetnek megteszi, de a parfüm-kategória nem itt kezdődik.
Pedig a teás-illatot is lehet jól csinálni. Hol van ez a Bvlgari vörös teájához képest?!
Még hogy az elején harsány? Aki így érzi, valószínűleg nem találkozott még igazán "ütős" parfümmel. Biztos velem van a baj, az orrom már annyi mindennel megismerkedett kategóriájában (is), hogy már nem esek hanyatt az efféléktől. A citromos légfrissítő hasonlat sem áll távol tőle. Nekem ez Pickwick citromos zöld teája. Kész. Akár azzal is meglocsolhatnám magam. Nagyon harmatos, felejtős.
Sőt, egy idő után már zavaró is, szerencsére egy könnyed szappanos kézmosással el is tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Szeretem az illatat ,de kicsit masra szamitottam.Nagyon kiados es kellemesen friss illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Virvatuli

2020. június 23.

Szeretem az illatát, bár az elején elég harsány, de friss és üdítő. Nem tudom viszont, hogy csak én vagyok-e balszerencsés, de a pumpája valami kriminális, időnként folyni kezd mellette a cucc, és mindent végigcsöpögtet, mire észbe kapok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 23.

zsike85

2020. június 19.

Az illata nagyon jó, nyárra tökéletes. Viszont rajtam fél - 1 óra után elillan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Az illata nagyon jó, nyárra tökéletes. Viszont rajtam fél - 1 óra után elillan.

toronyaszandi

2020. június 6.

Nagyon izgatta a fantáziám, mivel imádom a zöld teát. Kipróbáltam, nem tetszik :( Az én bőrömön inkább olcsó citromos légfrissítő illata van, ami annyira szúr, hogy tüsszentésre ingerli az orrom :( Sajnálom. Viszonylag tartós, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 6.

2020. június 2.

Nyárra kötelező illat nálam. Testápolójával együtt használom, nagyon üdítő élmény. Tusolás után és néha éjszaka is befújom vele magam. Igazi parfümként sosem tudnám használni, testpermet kategória, de finom citrusos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Luiselotte

2020. május 17.

Kedves, könnyed, légies, friss fuvallat.
Nekem ez az “ itthon vagyok “ illat, a többi parfümömmel ellentétben ő az előszobaszekrény kalaptartóján lakik és ha arra megyek és eszembe jut akkor fújok magamra és a szekrénybe hajtogatott sálakra, kendőkre is. Nagyon szeretem a bőrömön és textilen is ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Kedves, könnyed, légies, friss fuvallat.

vadvirag919

2020. május 17.

Úgy látom az EDP nincsen fent, ezért ideírom: citromos lipton. :D Szerencsére csak leárazott mintát rendeltem, mert ez max a plüss flamijaimnak lenne jó. Kerek 10 perc után alig érezni belőle valamit bőrön, ami nem is baj, mert végülis nem tetszik. Bízom benne, hogy szekrény illatosításra legalább ér majd valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

elixir

2020. április 28.

Nekem nagyon tetszik, de csak az EDP változatát vettem régebben, a tartóssága miatt ezt ajánlom mindenkinek. Az eltérő töménység miatt a gyengébb edt-t külön kellene értékelni.
Mostanában, főleg meleg időben a body cream-jét használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

Mostanában, főleg meleg időben a body cream-jét használom.

Bonnieoo7

2020. március 3.

Szeretem az illatát, itt olvastam a Krémmánián 1 hölgy véleményezett így 1 másik parfümöt, hogy komfortillat! Nos ez is az, ilyen az igazi tisztaság illata. Csak sajnos nem tartós, noha Bécsben vettem, azt gondolná az ember lánya, hogy ott valahogy több illatanyag kerül bele. Egy hölgyismerősön éreztem többször is, mire megkérdeztem. Valahogy rajta tartósabb, vagy jobban érződik... csak jobb időben használom, finom tavaszi-nyári permet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezőanyag. Zöld.