Elizabeth Arden

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: rebarbara, menta, narancshéj, bergamot, citrom

Szívjegyek: szegfű, pézsma, jázmin, tölgyfazuzmó, édeskömény

Alapjegyek: réti kömény, ámbra, pézsma, zöldtea, jázmin, szegfűszeg, tölgyfazuzmó, zellermag

2000.- Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
Ár: 2000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 12 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Zsanc
Állapot: a képen látható mennyiség, kb. 50 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalást követően postázom, személyes átvétel is lehetséges
JudithBeauty

2019. június 28.

Teljesen beleszerettem ebbe a frissítő, légies illatba, ami szerintem ezután "must-have" darab lesz nálam a tavaszi és nyári időszakban. A zöld tea, és a citrus remekül érvényesül, bár én sokszor csak a citrom illatát érzem, szóval lehetne intenzívebb benne a zöld tea.
Egyszerre felélénkít és nyugtat is, ebben a nagy melegben pedig nem is esnek jól az erősebb illatok. Napközben többször is fújok magamra, hogy mindig érezzem ezt az üde, zöld illatot. Az egyetlen negatívuma, amit már sokan itt leírtak, hogy nem tartós, és sajnos ezt én is tapasztaltam.
Jobb esetben is 1 óráig tart a hatása, de ha tartósabb lenne, akkor is fújogatnám, annyira kedvenc lett. Elfogultan most megadom az 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Ascyra

2019. június 18.

Amúgy, leírták, amit akartam. De meg akarom ismételni. Ez az illat tökéletes... lenne. Kb. fél óráig érezni, utána eloszlik, füstté-köddé válik, s én csak merengve szaglászok bele a levegőbe köröttem, keresve azt a fűszeres teát, azt a kirobbanóan zöldet, ami annyira megfogott benne. Nyugodtan egész nap fújkálhatnám, akkor sem alkotna maradandót a tartósságát nézve. Én sosem értettem ezeket, és dühös is vagyok emiatt: megkreálnak egy csodát - de egyszerűen nem nevezhető, még talán testpermetnek sem (még az AVON egyik gagyi szilvása is jobban teljesít, komolyan!). Ha dobnának rá még egy ötezrest és vállanák cserébe, hogy eltart legalább 4-5 órát (és ez nem is olyan nagy elvárás), biztosan kifizetném érte. Tökéletes illat, 0, azaz NULLA tartás. Nagyon nagy kár érte... :( - csak füstölgök ha eszembe jut. Inkább hagyom is...

Update: nem tudtam odaadni. :D És nem tudok neki ellenállni, egyszerűen ebben a melegben ez a kis lötty egy csodatévő szomjoltó. Fújkodom ezerrel, csodálatos ez az illat. Annyira meg vagyok hatva, hogy az összes EA illatot ki fogom próbálni, viccen kívül. Amennyire jellegtelennek gondoltam, akkora durranás lett. MeaCulpa. A tartósság az viszont kicsinál. Így egy csillagot megtartok addig, míg legalább két órát ki nem bír :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Alyr

2019. május 29.

Kettő csillag jóindulattal... Az is az illatának, ugyanis 1 óra alatt amíg beérek a munkahelyemre, elillan az illata.
Azoknak lehet jó, akik nagyon érzékeny orral rendelkeznek, vagy olyan parfümöt keresnek, ami csak a börhöz nyomott orral érződik egy óra után.

Egy Avonos testpermet jobban teljesít, amit nagyon sajnálok, mert alapvetően finom illata van.

Engem az illata a citromos nestea-ra emlékeztet, nem a zöldteára, de annak viszint nagyon finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Renike77

2019. május 4.

Kellemes, könnyed, különleges nyári illat, nem véletlenül tartja magát ennyi ideje a köztudatban.
Nem megosztó, bárhova viselhető.
Ha nem akar az ember lánya mélyen a zsebébe nyúlni, ilyen áron egy kellemes, igényes, frissítő parfümöt kap nyárra.
Vinni kell magával, utánfújni, na de ennyi előny mellett ez már nem hátrány, szokták mondani :-).
Én télre és alkalmakra, estére már nem tudom elképzelni, (gondolom az orrom megszokta a sok erős parfümöt), de nyári nappalokra igen.
Amikor meglátom a drogériák polcain, mindig elmosolyodom, olyan kedves, bájos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

Nem megosztó, bárhova viselhető.

klauraa17

2019. április 14.

Imádom az illatát, üde, friss, azonban csatlakozva az előttem szólókhoz, valóban nem olyan tartós, ezért mindig magammal kellett hordanom, és újra-újra fújni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

pinkyy

2019. január 30.

Anyukám egyik kedvenc illata, én is nagyon szeretem. Finom, könnyed illat. Csak annyira citrusos, amennyire épp jól áll neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nina1205

2018. december 15.

Jókor jut eszembe rajta gondolkodni, derékig érő hóban. De hát lehet, hogy pont ezért jutott eszembe, hogy milyen jó is ő nyáron. Tiszta, légies. Pont annyira citromos, amennyire kell, tényleg mint egy finom hideg zöld tea jógázás után. Máson nem nagyon éreztem még, szóval tucatnak se mondanám, valamint férfi és női részről is kaptam már rá bókot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

lalabel

2018. november 19.

Lánykorom illata, egy igazi friss, szolid, könnyed parfüm. Most, hogy újra elfogyott egy üveg belőle, azt hiszem, így huszonöt fölött már nem fogom újravenni. Valami komolyabbra vágyom. De ezt az illatot mindig szeretni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Andante

2018. november 17.

Az illatát nagyon szeretem, frissítő hatású, ezt nyáron szeretem használni. Azonban nem érzem igazán tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Hibiszkusz

2018. november 12.

Úgy 5-6 éve használtam és nagyon imádtam. Olyan igazán nekem való illat volt. Üde, légies, citrusos, nem agyonbonyolított illat. Egyike azon kevés parfümjeimnek, amit teljesen elhasználtam. Lehet, hogy akkor is tucat-illat volt, nem tudom, de... engem nem zavar az ilyesmi.

Na jó lányok nemtom mit csinálok ma, alkalmatlan vagyok mindenre, véleményezni akartam ezt a kis cuccot, de kiderült, hogy már korábban megtettem, így akkor updateként írom:

Imádom ezt a kis lötyit. Viszont ahogy más sokan leírták előttem, megdöbbentően hamar elillan. Használtam korábban is, kb 10 éve, de nem emlékszem, hogy akkoriban a tartósságával problémáim lettek volna. Talán ma már a parfümök sem a régiek :P De viccen kívül, lehet hogy megváltoztattak benne azóta valamit.
Az illata továbbra is magávalragadó, friss, könnyed, játékos. Olyan kis szeleburdi illatocska. Imádat.
Amúgy hajra fújva tovább megmarad hálistennek, így néha még este is szagolgatok körbe, hogy minek van olyan jó illata, mire rájövök hogy jéééé ez én vagyok, az én hajam :))

Bocsi a kavarásért, hogy kommentként is beírtam, nem vagyok ma képben :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Bocsi a kavarásért, hogy kommentként is beírtam, nem vagyok ma képben :D

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Színezőanyag. Zöld.