Elizabeth Arden

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: rebarbara, menta, narancshéj, bergamot, citrom

Szívjegyek: szegfű, pézsma, jázmin, tölgyfazuzmó, édeskömény

Alapjegyek: réti kömény, ámbra, pézsma, zöldtea, jázmin, szegfűszeg, tölgyfazuzmó, zellermag

Ár: 2000 , Eladó: kittir
Állapot: egyszer sem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

rekaret

2022. április 27.

Középiskolás éveim parfümje. Könnyed, nem tolakodó illat, télen-nyáron hordható, akár férfinak, akár nőnek. Enyhén citrusos, amit feldob a zöld tea kesernyéssége, mindezt pedig szépen lekerekítik a fás jegyek és az éppen csak kikandikáló jázmin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

széva

2022. március 13.

Annyira kellemes citromos illat ez, nem értem eddig hol voltam ,hogy nem volt meg nekem .És nem bánom ,hogy ha más nem érzi rajtam én imádom magamon. Olyan tisztának frissnek érzem magam tőle. Barátnőm szerint nyáron lesz az igazi.(100ml es em van a nyáron elfürdöm ) :-)

Karácsonyra kaptam egy kedves ismerőstől(100ml testápolóval) Mosolyogva fogadtam mert volt már nekem egyszer. Nagyon sok parfümöm van, de megtartom és várom a nyarat mikor eljön az ő ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 13.

Vulpecula

2022. március 12.

Apró kék virágokkal díszített szoknyám alja fodrozódik a tavaszi szellőben, miközben matcha teás fagylaltot eszünk a barátnőimmel a napfénybe öltözött délutáni parkban. A fiatalságunk minden könnyedsége benne van ezekben a percekben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 12.

Wonderwoman91

2021. július 16.

Könnyed nyári illat. A tartóssága nem a legjobb, ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Könnyed nyári illat. A tartóssága nem a legjobb, ezért kap 4 csillagot.

Fancsusz97

2021. április 14.

Évekkel ezelőtt megvesztem ezért az illatért. 3 éve kaptam egy üveggel szülinapomra, de sajnos nagyon keserédes volt az egész. Csodálatos, könnyed illata van, de harmatgyenge. Az 50 ml felét kifújtam másfél hónap alatt úgy, hogy most egy 100 ml-s Zarám van 9 hónapja, s még van az alján. A parfüm a tipikus "táskába dobálósnak jó lesz" kategóriában végezte, de egy idő után meguntam. A mai napig van még belőle, talán 3 hete vettem elő, az illata továbbra is tetszik, tipikus tavasz-nyár feeling, de sajnos tartóssága miatt nem praktikus - szerintem. Ennyiért már inkább másikat választok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Barbara2021

2021. április 6.

Több mint 10 éve volt egy nyar mikor állandóan ezt fujtam. Akkor is olcsónak számított. Legutóbb húsvétkor megtalaltam a maradékot a lanyszobamban anyáméknal. Még most is jó illet, de semmi extra. Jól esett felfujni, de szerintem ez fiatal gondtalan lányok nyári illata, olyanoké, aki egykor én is voltam. Ma már nem az enyém. Harmatgyenge, elillan, de mindig is olcsónak számított, lehetett fujkodni, a sok olcsó gagyi között ez egy drágakő a maga kategóriájában. Millió flankere van, szerintem bolygoszerte népszerű, és ez nem véletlen. Ha a lányom nagylanyos parfümöt akar, de én tudom, hogy ő még kislány, majd ezekből választunk egyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

szaboszilvia28

2020. december 12.

Kellemes, szép emléket idéző illat ( a kedvenc nyelvtan tanárnőmnek volt ilyen) , de kb 3 óra múlva elillan. Azért van egy kis fújósom, néha előveszem, de ennyi. Semmi különleges nincs benne, de legalább nem csap tarkón az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

NeliaA

2020. november 16.

Egyik kedvenc hétköznapi illatom, nagyon szeretem. Nem zavar, hogy nem extra tartós. Cserébe könnyed és nem nyomasztó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 16.

SzTamm

2020. július 17.

Alapvetően szeretem a zöldteás illatokat, ez is tetszik, számomra egy könnyed nyári vagy tavaszi illat. Viszont az én bőrömön nem olyan tartós, akár naponta többször is újra fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

kvin

2020. július 3.

Hát...nem rossz, de nem is nagy illatélmény. A Green Fig kifinomult ízlésességének nyomába sem ér.
Hiába a sok illatjegy, ez egy zöld-citrusos kis semmiség, ami elfújkálni tökéletes, de sosem lesz meghatározó. Egy frissítő testpermetnek megteszi, de a parfüm-kategória nem itt kezdődik.
Pedig a teás-illatot is lehet jól csinálni. Hol van ez a Bvlgari vörös teájához képest?!
Még hogy az elején harsány? Aki így érzi, valószínűleg nem találkozott még igazán "ütős" parfümmel. Biztos velem van a baj, az orrom már annyi mindennel megismerkedett kategóriájában (is), hogy már nem esek hanyatt az efféléktől. A citromos légfrissítő hasonlat sem áll távol tőle. Nekem ez Pickwick citromos zöld teája. Kész. Akár azzal is meglocsolhatnám magam. Nagyon harmatos, felejtős.
Sőt, egy idő után már zavaró is, szerencsére egy könnyed szappanos kézmosással el is tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezőanyag. Zöld.