Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liele, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   drogériák, online

Ennek a provokatív illatnak Catherine Zeta-Jones volt a múzsája. Érzéki, csábító illat, káprázatos elegye a virágos és fűszeres-keleti illatoknak.

mikkamakka75

2019. április 12.

Gyömbéres barackos kedves kis illat édeskés orchideàval, fàs leszàradással. Tényleg nncs benne semmi provokatív, de ahogy lent is írta valaki, talàn èpp az a magabiztossàg lehet vonzó az ellenkező nem szàmàra, amit ez az illat közvetít.. vagyis amit az ezt hasznàló nő közvetít. Nem kell ahhoz feltűnő, orrbavàgó, letaglózó, trendi édibédi illat, hogy észrevegyék..
Nem gagyi, nincs benne semmi zavaró, igaz, kiemelkedő sem sok. Egy jó kis illat roppant baràti àron, semmi több. Simàn 4 csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

pomme

2018. május 11.

Érdekes, hogy mindenkinek teljesen másmilyen az illat :) Nekem Leslie L. Lawrence indiai hősnői jutnak róla eszembe, akik egyszerre hagyománytisztelők és lázadók. Ha úgy van, tűzrőlpattant menyecskék, határozott és önálló véleménnyel, ha kell akkor csendben imádkozó, istenfélő asszonyok. Gyömbér, birsalma, szantál, lótusz, nekem ezek mind a keleti hangulatot hozzák. Sajnos nem elég meleg illat, nem kellett volna sok, hogy tökéletes legyen. Provokatívnak és csábítónak semmiképp sem mondanám, inkább tipikusan maszkulin keleti illatnak némi modernitással keverve. Rajtam se nem gyenge se nem csábító a mai értelemben, mégis szeretem. Magamon nem hordanám, de szívesen beleborítanék egy pár ml-t egy-két LLL könyvbe :) <3
Ez a Catherine Zeta-Jones volt a múzsa dolog meg annyira abszurd :D Szerintem ha C. Z-J parfüm lenne, akkor egy szantálos-cseresznyés, édes, kicsit poros-púderes illat lenne. Nyilván nem ment oda az Arden illatcég megszaglászni, hogy mi is illene hozzá, szóval ez a marketing bullshit nagyon alja :D De ez csak az én véleményem. Nyilván aki felnőtt, az tisztában van vele, hogy nulla közük van a parfümöknek a hírességekhez. Maximum az image-hez igazítják, de van, aki még ezzel sem bajlódik.

Update: jaajj, az a lótusz...meg a MÁLNA!? Nekem ez így túl friss, sajnálom. Akik szeretik az orientális illatokat és nyáron is erre vágynak, azoknak jó lehet, de mivel én nem vagyok ilyen lány, inkább a téli fűszeres illatokat keresem. Hideg időben fel sem tűnt a málna meg a lótusz, hogy ennyire kis vizes/gyengék. Még a lótusz oké, de ebben a (szobában) 25 fokos melegben a málna is előjön, és őszintén szólva nagyon utálom a málnát parfümben. Finom amúgy, meg tényleg élethű málna, de van pár gyümölcs, amit csak gyümölcsként szeretek, illatként meg utálom (pl ilyen az alma...atyaég :D NEM). Szóval szegény parfüm az összes gyönyörű illatjegyét elveszíti a melegben, amit nagyon sajnálok, de majd ősszel visszatérek hozzá, mert akkor csodás <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

ALettah

2017. február 15.

Folytatom az ismerkedést az Arden ház illataival. Ez a kihívó nő szerintem inkább egy csinos, jól öltözött mediterrán típusú harmincas hölgy, aki irodában dolgozik. Az illat fűszeres-virágos, rajtam leginkább a szantálfa dominál - kellemes illat, de nem én vagyok. A pasik elolvadnak tőle? Hát, az enyém szerint átlagos. Lineáris illat, nem sokat változik a bőrön, az elején érzékelhető pici szúrósság eltűnik hamar.
Engem nem szólított meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Engem nem szólított meg.

rdm

2015. augusztus 31.

Szolid, kellemes, gyenge. A birsalma és lótusz érződik, kicsit virágos, enyhe illat. FEJ: lótusz, gyömbér, birsalma SZÍV: orchidea, frézia, papaya ALAP: fa, homok, borostyán. Szerintem nem provokatív illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Barack

2014. augusztus 20.

Nekem ugyan csak mintám van belőle, és sokáig próbára sem méltattam, mivel általában közepesnél jobb véleményeket nem olvastam róla. Ma viszont magamra cseppentettem belőle, és vártam a rosszat. De nem jött, sőt. Nekem nagyon tetszik. Tényleg kellemes, nagyon nőies illat. Szerintem tipikusan olyan illat, ami bejön az ellenkező nemnek, és a megfelelő nőn szerintem ettől provokatív, nem pedig attól, hogy orrba vágóan letaglóz. Tapasztalataim szerint az ellenkező nemnek legtöbbször egyáltalán nem az jön be, amiről mi nők azt gondolnánk. Nem kell állandóan túlbonyolítani a dolgokat, néha jó ez a nemes egyszerűség. Négyest adok neki, mivel nincs sok tapasztalatom róla, de elgondolkodtam azon, hogy veszek belőle egy rendes változatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Macska

2012. október 15.

Nagyon nem illik hozzá a provocative jelző. Egy kellemes, nőies, virágos-gyümölcsös szolid illat,néha kissé fanyarnak érzem a kifújás pillanatában, de aztán szépen lecsendesedik, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol