Elizabeth Arden

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szofi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   drogériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-narancs-tubarózsa

Parfüm összetevők: szilva, narancsvirág, tubarózsa, méz

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Virágos, mézes, narancsos csoda. Ha belépsz a vörös ajtón, bármi megtörténhet veled. Akárcsak az álmaidban,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Milva07

2020. május 19.

Nem szoktam kategorizálni, de ez a díva, a nagyasszony, az arisztokrata miliő illata. Megköveteli az illő öltözetet, különben nevetségessé teszi viselőjét. Ugyanakkor ad: tartást, eleganciát, önbizalmat. Próba nélkül senki ne MERJE megvenni, a piros ajtó mögül ráboruló tubarózsa-kazal be fogja temetni. Örökre, vagy még tovább....
Ma a helyi DM-ben 1400 ft-ért vettem 30 ml önbizalmat. Megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 19.

Ma a helyi DM-ben 1400 ft-ért vettem 30 ml önbizalmat. Megérte.

Alsace

2020. április 5.

Szerintem innen indulhatott a "nyanyóca" parfüm imádatom vagy az Amarige-zsal? Mindkettőt tinikoromban kaptam, gondolom Elizabeth Arden is ugyanígy került hozzám mint Amarige. Aki kapta neki nem tetszett, engem viszont elvarázsolt, főleg, hogy tiniként, amikor max az Avonból kaphattam valamit. Mindkét (vagy talán az összes ilyesmi) parfüm szerintem varázslatos és megosztó is egyben emiatt. Már nehéz visszaemlékeznem az illatára (jaj de meghozta a kedvem, hogy újra beszerezzem!) de nagyon karakteres erős, számomra olyan igazi dívás volt. Biztosan emiatt (is) lettem később Chanel CoCo majd Ungaro Diva-jának szerelmese. Szerintem nem korfüggő, mint ahogyan egyetlen parfüm sem, sokkal inkább bőrkémia és egyfajta belső "életérzés", mennyire lehet viselni egy "nyanyás, húsvétis, büdinek" titulált parfümöt. Kinek mennyire fontos pl. az aktuális trend stb. Akiből ilyesmit vált ki, valószínűleg nem neki készült(ek) ezek a típusú parfümök. Amikor véleményeket olvasok ezek a jelzők engem felcsigáznak 10-ből 9x új szerelmet találok ilyenkor :D
Na ennyire szubjektív a dolog ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Na ennyire szubjektív a dolog ;)

Kovi

2019. február 27.

Bocsánat.... előző hozzászólásból eredő kíváncsiságom hajtott az egyik drogériába. Mintát fújtam a csuklómra..... egész úton úgy éreztem, szeretnék eltűnni, felszívódni... szinte láttam azt a csíkot amit maga után húz az illat, pedig igyekeztem nagyon eldugni a kezem. Később már csak az jutott eszembe, hogy annyira jó volna, ha legalább ilyen tartós lenne pár kedvenc illatom. A tartóssága miatt kapja az 1 csillagot. Nem szoktam ennyire finnyás lenni, de ez kegyetlen volt. A 90-es évek húsvétjai jöttek elő. Az az időszak mikor mindenki a legolcsóbb műanyag flakonos kölnit öntötte ránk. :D Sajnos úgy éreztem, az egy órával ezelőtt elfogyasztott ebédem sem szerette és hiába mostam... makacsul megmaradt. Örülök, hogy valakinek tetszett, legalább annyiban megérte... de számomra ez minősíthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 27.

Piri11

2018. június 9.

Az EDT változatából kaptam mintát vásárlás mellé.
Ennek az összetevői:
Fej: rózsa, bergamott
Szív: orchidea, lótusz, gyömbér
Alap: borostyán, pézsma, szantálfa
Nagyon régóta kíváncsi voltam erre az illatra.
Rövid és tömör leszek. ez egy orrfacsaró öregasszony szag. Förtelem, hányingerkeltő, minta nélkül senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

Az EDT változatából kaptam mintát vásárlás mellé.
Ennek az összetevői:
Fej: rózsa, bergamott
Szív: orchidea, lótusz, gyömbér
Alap: borostyán, pézsma, szantálfa
Nagyon régóta kíváncsi voltam erre az illatra.

Erynnis

2018. május 18.

Mindenképp ki akartam próbálni ezt az illatot. Ősszel sikerült is beszereznem. Akkor valahogy nem szívesen használtam, pedig az illat önmagában tetszett. Most így tavasszal, nyár elején párszor újra fújtam belőle.Sokkal jobban kijönnek a napsütötte virágos jegyek. Szegfűt és rózsàt érzek benne egy kis édes puderességgel.Edt változat van meg, az edp nem tudom mennyivel töményebb. Ez így most, ebben az évszakban nagyon is jól működik. Nem egy modern illat,de egyedi és jó érezni magamon. Nagymamám virágoskertjét jutattja eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

PerfumePippi

2017. április 17.

Egy mintám van az illatból, amit Piscinkétől szereztem (ezúton is köszönet érte!). Nekem kicsit ellentmondásos volt ez az illat, de a "nagyasszonyos" jelleg vitathatatlan. Először túl soknak és bódítónak éreztem, nem is igazán tudtam rá koncentrálni, csak annyit érzékeltem, hogy folyton a Vanderbilt jut az eszembe. Naná, hogy egyszerre is kipróbáltam őket, és persze óriási a különbség, viszont én valószínűleg a tubarózsás-jázminos vonulatára éreztem rá a Vanderbilt esetében, ami sokkal szemérmesebb parfüm ehhez képest. Aztán eszembe jutott a Giordani is - azt is egy alkalmas helyre pöttyintettem. A narancsvirág. Három klasszikus szépség...Amennyire szemérmes a púderességében V. kisasszony, annyira szikrázó-napfényes-pacsulis G. kisasszony...R.D. kisasszonyt már nem is nevezném kisasszonynak - annyira bódító, hogy valaki már bizonyára megszabadította ártatlanságától. :-))
Valóban egy kazalnyi virág kábító kivonata - számomra mégis leginkább a tubarózsa-jázmin érezhető, no meg a narancsvirág. Az egésznek a méz adja a keretet, méghozzá igen hangsúlyosan.
Egy igazi méhkirálynő, aki körül mindenki csak jeletéktelen kishere lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 17.

Egy igazi méhkirálynő, aki körül mindenki csak jeletéktelen kishere lehet.

karakumsivatag

2017. március 11.

Fújós mintát rendeltem belőle. Tetszik, de számomra ez is egy hangulatfüggő illat. Régi, de nem régies. Egy hatalmas kazalnyi virágot érzek, de külön-külön egyik összetevőt sem érzem, mert nagyon egységes és harmonikus illat. De max. szabadságom alatt tudnám magamon elviselni, tarka-barka ruhához és szalmakalaphoz. A piros ajtó név korábban mindenféle előítéleteket keltett bennem, nem tudtam, hogy konkrétan mit takar, mi van mögötte. Milyen házba vezet ez a piros ajtó, mi van mögötte, egy szenvedélyes illat?? De amikor megillatoltam, akkor egy vidéki angol kastély virágos mezőre nyíló piros ajtaja jutott róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

Juditeszter

2017. február 12.

Több, mint 20 éve használtam ezt a parfümöt és nem felejtettem el soha! Pár napja vásároltam meg új designe-os üvegben, izgatottan kifújtam a csuklómra és elájultam! Csodálatos illat, tömény virágos csoda, ízig-vérig nőknek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Piscinke

2016. június 18.

Erőteljesen mézes, telt, mély, intenzív virágillat, nagyon elegáns, minőségi. Szerintem megköveteli az alkalmi viseletet; nem szaladgálós, az biztos. Nagyon tetszik, de hozzám nem kifejezetten illene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)