Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sammy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Fejjegyek: citrom, bergamott, birsalma, elemi

Szívjegyek: fehér tea, gardénia, jázmin, vanília orchidea

Alapjegyek: ambrett, nőszirom, vanília, borostyán, pézsma

CSERE is - Elizabeth Arden White Tea Vanilla Orchid EDT
Ár: 6.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 50ml/kép (~40ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Torpece

2020. június 9.

Ez a márka valahogy sosem vonzott engem, talán azért mert nem nagyon találtam közte kedvemre valót. A sima White Tea nagyon tetszik, de mégsem éreztem azt, hogy nekem is legyen belőle. Viszont amikor megismertem ezt a vaníliás verziót, rögtön tudtam, hogy ő lesz az akit ki kell próbálnom. Nagyon finom, komfortos illat, semmi drogériás hatása nincs. Mert nekem valahogy ezek az Arden illatok eddig olyanok voltak sajnos...a zöld tea volt nagyon régen birtokomban,leginkább wc szagosító lett belőle. Szóval most egy óriási meglepetésben volt részem. Nőies, simogató, picit édes nem tömény és nem fullasztó vaniliás finomság. Tartóssága 3-4 óra rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 9.

Ferita

2020. április 7.

Nagyon finom tavaszi,nyári illat. A tea mellett nagyon finoman vaníliás. Pont jól van eltalálva benne minden. Csak az a fránya tartósság...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

sammy

2020. március 14.

Nem gondoltam volna, hogy E.A. illatért fogok rajongani, a zöld teákban mindig találtam egy-egy zavaró szintetikus szálat. Az eredeti fehér teát egyszer fújtam papírra, mivel nem éreztem semmit, nem próbálkoztam vele (azóta már tudom, csak blatteres próbára nem lehet alapozni). Erről a flankerről egy parfumo.net-es véleményt olvastam, hogy milyen csuda jó citromonos pitét idéz. Épp könnyed gourmand-vaníliás korszakomat élem, így vállaltam egy újabb (sokadik :D) vakvásárlást, de most legalább nem bántam meg :)) Bár süteményre én nem gondolnék, a parfüm jó, nagyon jó. Citromos-vaníliás, egyszerre könnyű-friss, édes és meleg-balzsamos illat, szerintem ez a műfaj a legnehezebb. Nem lóg ki belőle semmi, én nem tudom összetevőire, virágokra boncolgatni, az elegy leszáradva maga a tea illat. Leírása szerint gourmand-virágos-pézsmás. Csíkhúzó-karakán parfüm kedvelőknek nem ajánlom, ez sem egy szillázsbajnok E.A. Tartóssága relatív, én 4-5 órán át érzem határozottabban, utána csak bőrön szimatolva, de még így is megcsap olykor a teás fuvallat (imádom), munkaidő végén a sálon határozottan ott van. Összességében egy szelíd, megnyugtató komfortillat bármelyik évszakra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.