Elizabeth Taylor

Ár:   3590-5280 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Wildcat75, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Ár:   3590-5280 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatösszetevők: rózsa, barack, mandula, liliom, orgona, heliotrop, jázmin, fűszer, orchidea, ylang-ylang, ámbra, szantálfa, pézsma, cédrus, benzoin, vanília

Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt, 100 ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

ALettah

2021. január 10.

Kicsi mintát próbáltam, mivel már régóta kíváncsi voltam Elizabeth Taylor illataira, és végre sikerült ilyen formában hozzájutni. Azt kell mondjam, hogy megfelelt a várakozásaimnak: meleg, púderes, lágy, leginkább a rózsa, a barack és a fűszerek (fahéj és talán szegfűszeg?) érvényesülnek rajtam, de érződik, hogy még sok más is van benne, csak olyan szépen egybesimulnak, hogy nem tudom külön kivenni a jegyeket. Az egész kompozíció eleganciát, nyugalmat, letisztultságot, valami kedves, ódivatú bájt sugall. Azt hiszem, kell hozzá egy bizonyos életkor, nem azért, mert "nénis" lenne, hanem mert nálam legalábbis el kellett telnie három évtizednek ahhoz, hogy ne magamat alakítsam az aktuális trendhez, hanem elfogadjam, hogy ilyen vagyok, és a trend mellett haladjak :)
Érdemes kipróbálni, most kivezetett termékként neten több helyen is nagyon olcsón hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

PerfumePippi

2020. október 24.

Hosszú ideje megvan az a mintám, amit tegnap újra elkezdtem kóstolgatni...és eddig azért nem írtam róla, mert a White Diamonds és a Sapphires opuszokon kívül sem ez, sem az Emeralds nem működött rajtam. Ez konkrétan egy irritálóan fűszeres, közönséges típusú rózsaként kezdte, aztán egy kicsit széteső, retró-katalógus-édes-szantálos leszáradásban ért véget, a '80-as évek óriási válltöméseit idézve...Valahol félve írom le, hogy az én bőrkémiám megy át egy átalakuláson, ami sajnos bizonyos kedvenceket nem fog érintetlenül hagyni, de...

...de ez egy eszményi, éteri finomsággá válik a bőrömön!!!
Érdekes, hogy a kezdeti fojtogatóan fűszeres rózsát sem találom taszítónak - ezért nagy mértékben a Matar al Hub nevű kreáció a felelős, de most nem róla van szó, egyszerűen egy fűszeresebben kevert, kifejezetten nem hamvas rózsaillattal indít...hanem aztán! Enyhén szappanos, muszkos rózsává válik pontosan azzal a pici, titkos plusszal, amivel anno a Seductive Musk bírt, és ebben a muszkos rózsában bomlanak ki a picit ámbrás, picit szantálos jegyek. Az egész ott vibrál bőrközelben, sejtelmesen, puha púderességgel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 24.

...de ez egy eszményi, éteri finomsággá válik a bőrömön!!!

Alsace

2020. október 23.

Nagyon trükkös kis parfüm ez kérem szépen! Sokáig nem tudtam eldönteni, hogy szeretem vagy sem. A kezdő orrbavágó rózsa nagyon facsarta az orromat, de nem akartam feladni és leírni egyből ezt a parfümöt, így többször is használtam. Úgy 40-60 perc után szerencsére lecsillapodik ez a hervadt rózsa illat, és átvált egy finom, púderes, enyhén fűszeres illatba. Sajnos az egész napos viselet alatt egyszer sem mutatkozott barack, sem pedig más virág illat. Egy meleg, púderes illat, ami EDT létére rendkívül tartós.
Egyelőre ott tartok vele, hogy semmiképp sem utálom, de nem igazán szerettem meg annyira, hogy vegyek belőle egy teljes üveggel, boldoggá tesz a fújós birtoklása egyelőre :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Dottir

2020. október 23.

Újabb:
Nem tudok betelni vele. Opium es Poison magasságában van nálam egyértelműen, valahogy mintha a kettő keveredne is benne. Gyönyörűen parázslik a bőrömön, puha, izzó, gyönyörűséges fenevad. Az a parfüm, amiért érdemes lázasan kutatni, pénzt, időt, energiát áldozni, csalatkozni, frusztrálódni, mert ha ezerből egy ilyen, már bőven megérte.

Nagyon Sophia Grojsman. Egy kis Volupté, egy kis Trésor, egy kis Vanderbilt, egy kis Jaipur...hú de jó kis parfüm ez! Az egyik legolcsóbb és legszebb a készletemben.
Nagyasszonyos, fajsúlyos, komoly, összetett, gyönyörű. Mint a névadó. Imádat és leborulás.
De...én inkább lilának érzem. És szilvásnak.
Diamonds and Amethysts.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Újabb:

De...én inkább lilának érzem. És szilvásnak.
Diamonds and Amethysts.:)

Oila

2019. február 26.

AZ ET illatok közül ő nem volt szerencsés választás nekem, de ez nem az illat hibája. Tudhattam volna, hiszen soha, de soha még egyetlen szegfűszeges-fahéjas illat sem működött jól a bőrömön, sőt, a szegfűszeget én még a mézeskalácsból és a forralt borból is kihagyom, annyira depresszáló hatása van rám. Ez tehát egy speciális, egyedi eset, és semmi köze a sikertelenségnek magához az illathoz, ami, mint minden ET illat, karakteres, és nem felveszi a versenyt a designer illatokkal, hanem azok élmezőnyébe tartozik. Rajtam két fújás 24+ órán át volt érezhető. És magáról az illatról: kifújáskor erőteljes rózsacsokor nagyon mély, gazdag, és valahogy ismerős fűszerkavalkádban. Sorra előtúnik a többi virág illata is, végül egy meleg, kissé száraz, virágos-fűszeres púderességgé szárad le a bőrön. Hideg időben nagyon kis mennyiségben akár nappalra is el tudom képzelni a megfelelő hölgyön, de azt sem zárnám ki, hogy egy kellőképp merész és nyitott férfin is megállná a helyét. Estére és alkalomra különösen kiváló választás. Az illat maga mindenképpen 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Yeticica

2018. március 29.

Ot is a kis ET csomagomban kaptam kezhez, egyik csuklomra a Sapphires-t, masikra ot fujtam fel. Nem volt osztatlan a siker.
Sophia Grojsman a kreatora ennek is csakugy, mint a CK Eternitynek, es en bizony erzem is a hasonlosagot erosen. A felismeresem pillanatatol fogva nem is tudtam elvonatkoztatni ettol a tenytol, igy sajnos O tuti nem lesz a kedvencdm. De azert csoda kis illat, komplex, valtozekony, minosegi. Megeri ezeket az illatokat begigprobalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

tigerkid

2018. március 28.

Pár éve nagyon kedvezményesen jutottam hozzá, azóta többször újra vásároltam 100 ml-t. Egy nagyon erős, intenzív illatról van szó, amit, ha nem sűrűn használsz, akkor a kifújás napján este is fogod érezni. Ha hozzászokik az ember, akkor már nem annyira erős, intenzív. A rózsa, jázmin, pézsma erősen dominál benne. Kizárólag középkorú, vagy idősebb nőkön tudom elképzelni, semmiképp sem fiatalos illat. Méltó a tervezőjéhez, számomra ő a második kedvenc, a White Diamands után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

mona82

2017. november 7.

Mintát kaptam belőle,eddig azt sem tudtam hogy ez az illat létezik...teljesen tanácstalan vagyok vele kapcsolatban,felemás érzéseket vált ki belőlem ahogy változik a bőrömön.Kifújáskor brutális rózsa,én pedig a rózsaillatot kizárólag magán a virágon szeretem,parfümben a hideg kiráz tőle.Jó tíz perc múlva már szelídül,némi teret enged a többi virágnak,picit púderesedik.Viszont valamelyik összetevő nekem bántja az orrom,kicsit a régi,ragadós hajlakkokra emlékeztető szúrósság rondít bele a harmóniába.Nem az én világom,ettől függetlenül egy nőies,erőteljes,különleges illat,megfelelő személyes biztosan nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

angelina69

2017. október 26.

Gazdagabb lettem néhány illatmintával, és persze tapasztalattal is. Ezzel az illattal kezdeném. Huszonéves illatról van szó. Számomra jellegzetesen a '80-as, '90-es évek intenzívebb illatait képviseli. Bár maga Liz Taylor sem volt kimondottan visszafogott teremtés. Ő valóban egy DÍVA volt. Hollywood örök Dívája. Ez az illat, melyhez a nevét adta szerintem valamelyest tükrözi ezt a dívaságot. Nagyon erőteljes, fűszeres indítás, mely kb. fél óra múlva már szépen veszít ütősségéből. A fűszeresség megmarad, keveredve édeskés virágok illatával. Hétköznapra nem ajánlanám, inkább alkalomra. Szerintem nagyon egyénfüggő illat. Visszahúzódó nőcik inkább kerüljék, mert nevetségesen hatna, ha egy ilyen illatot viselnének. De ugyanez elmondható a harsány, tolakodó jellemekről is. Ezt az édeskés, fűszeres, határozott illatot, egy határozott, temperamentumos, érzéki, de nem közönséges nőcin tudnám elképzelni. Egy ilyen típusú nő, akár mindennap is viselhetné, mert ő viselné az illatot, és nem az illat őt. Éppen ezért nem tudnám én viselni. Nekem sok, még arra is sok lenne, hogy itthon elfújkáljam. Másrészt számomra mézeskalács illata van, amit én inkább eszek, mint viselem az illatot. Szóval, akinek jól áll, és szereti az ilyen illatot, viselje bátran. A szillázsa kicsit nagyobb az átlagnál, a tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

dalma92

2017. augusztus 9.

Adott egy fiatal, mosolygós és romantikus nő. Bringával jár a városban, csipke a karkötője, lábán balerina cipő. Előző este befonta a haját, így ma derékig érő haja természetesen hullámos. Illata nem feltűnő, nem csíkhúzós. Mondom milyen.
Rózsás és lágy, kellemes és nőies, férfiember orrának tetsző. A Kedves illata, amikor még van romantika a kapcsolatban, van tűz a csókban, az ölelésben borzongás.
Ugye emlékeztek?...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Ugye emlékeztek?...