Elizabeth Taylor

Ár:   3590-5280 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Wildcat75, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Ár:   3590-5280 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatösszetevők: rózsa, barack, mandula, liliom, orgona, heliotrop, jázmin, fűszer, orchidea, ylang-ylang, ámbra, szantálfa, pézsma, cédrus, benzoin, vanília

Ár: 4500 , Eladó: LPE
Állapot: Kép szerint , Helyszín: Kőszeg és környéke , fizetés: Postán maradó ajánlott küldemény
Ár: 3900 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: 100 ml-es, keveset használt, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Oila

2019. február 26.

AZ ET illatok közül ő nem volt szerencsés választás nekem, de ez nem az illat hibája. Tudhattam volna, hiszen soha, de soha még egyetlen szegfűszeges-fahéjas illat sem működött jól a bőrömön, sőt, a szegfűszeget én még a mézeskalácsból és a forralt borból is kihagyom, annyira depresszáló hatása van rám. Ez tehát egy speciális, egyedi eset, és semmi köze a sikertelenségnek magához az illathoz, ami, mint minden ET illat, karakteres, és nem felveszi a versenyt a designer illatokkal, hanem azok élmezőnyébe tartozik. Rajtam két fújás 24+ órán át volt érezhető. És magáról az illatról: kifújáskor erőteljes rózsacsokor nagyon mély, gazdag, és valahogy ismerős fűszerkavalkádban. Sorra előtúnik a többi virág illata is, végül egy meleg, kissé száraz, virágos-fűszeres púderességgé szárad le a bőrön. Hideg időben nagyon kis mennyiségben akár nappalra is el tudom képzelni a megfelelő hölgyön, de azt sem zárnám ki, hogy egy kellőképp merész és nyitott férfin is megállná a helyét. Estére és alkalomra különösen kiváló választás. Az illat maga mindenképpen 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Yeticica

2018. március 29.

Ot is a kis ET csomagomban kaptam kezhez, egyik csuklomra a Sapphires-t, masikra ot fujtam fel. Nem volt osztatlan a siker.
Sophia Grojsman a kreatora ennek is csakugy, mint a CK Eternitynek, es en bizony erzem is a hasonlosagot erosen. A felismeresem pillanatatol fogva nem is tudtam elvonatkoztatni ettol a tenytol, igy sajnos O tuti nem lesz a kedvencdm. De azert csoda kis illat, komplex, valtozekony, minosegi. Megeri ezeket az illatokat begigprobalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

tigerkid

2018. március 28.

Pár éve nagyon kedvezményesen jutottam hozzá, azóta többször újra vásároltam 100 ml-t. Egy nagyon erős, intenzív illatról van szó, amit, ha nem sűrűn használsz, akkor a kifújás napján este is fogod érezni. Ha hozzászokik az ember, akkor már nem annyira erős, intenzív. A rózsa, jázmin, pézsma erősen dominál benne. Kizárólag középkorú, vagy idősebb nőkön tudom elképzelni, semmiképp sem fiatalos illat. Méltó a tervezőjéhez, számomra ő a második kedvenc, a White Diamands után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

mona82

2017. november 7.

Mintát kaptam belőle,eddig azt sem tudtam hogy ez az illat létezik...teljesen tanácstalan vagyok vele kapcsolatban,felemás érzéseket vált ki belőlem ahogy változik a bőrömön.Kifújáskor brutális rózsa,én pedig a rózsaillatot kizárólag magán a virágon szeretem,parfümben a hideg kiráz tőle.Jó tíz perc múlva már szelídül,némi teret enged a többi virágnak,picit púderesedik.Viszont valamelyik összetevő nekem bántja az orrom,kicsit a régi,ragadós hajlakkokra emlékeztető szúrósság rondít bele a harmóniába.Nem az én világom,ettől függetlenül egy nőies,erőteljes,különleges illat,megfelelő személyes biztosan nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

angelina69

2017. október 26.

Gazdagabb lettem néhány illatmintával, és persze tapasztalattal is. Ezzel az illattal kezdeném. Huszonéves illatról van szó. Számomra jellegzetesen a '80-as, '90-es évek intenzívebb illatait képviseli. Bár maga Liz Taylor sem volt kimondottan visszafogott teremtés. Ő valóban egy DÍVA volt. Hollywood örök Dívája. Ez az illat, melyhez a nevét adta szerintem valamelyest tükrözi ezt a dívaságot. Nagyon erőteljes, fűszeres indítás, mely kb. fél óra múlva már szépen veszít ütősségéből. A fűszeresség megmarad, keveredve édeskés virágok illatával. Hétköznapra nem ajánlanám, inkább alkalomra. Szerintem nagyon egyénfüggő illat. Visszahúzódó nőcik inkább kerüljék, mert nevetségesen hatna, ha egy ilyen illatot viselnének. De ugyanez elmondható a harsány, tolakodó jellemekről is. Ezt az édeskés, fűszeres, határozott illatot, egy határozott, temperamentumos, érzéki, de nem közönséges nőcin tudnám elképzelni. Egy ilyen típusú nő, akár mindennap is viselhetné, mert ő viselné az illatot, és nem az illat őt. Éppen ezért nem tudnám én viselni. Nekem sok, még arra is sok lenne, hogy itthon elfújkáljam. Másrészt számomra mézeskalács illata van, amit én inkább eszek, mint viselem az illatot. Szóval, akinek jól áll, és szereti az ilyen illatot, viselje bátran. A szillázsa kicsit nagyobb az átlagnál, a tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

dalma92

2017. augusztus 9.

Adott egy fiatal, mosolygós és romantikus nő. Bringával jár a városban, csipke a karkötője, lábán balerina cipő. Előző este befonta a haját, így ma derékig érő haja természetesen hullámos. Illata nem feltűnő, nem csíkhúzós. Mondom milyen.
Rózsás és lágy, kellemes és nőies, férfiember orrának tetsző. A Kedves illata, amikor még van romantika a kapcsolatban, van tűz a csókban, az ölelésben borzongás.
Ugye emlékeztek?...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Ugye emlékeztek?...

Kodi

2017. július 14.

Meg is fejthettem volna, hogy Sophia Grojsman alkotás, merthogy rózsás, és az orosz hölgy, mindent tud a rózsáról és számtalan interpretációját bemutatta már: ódivatúan: Vanderbilt, puhán-rágósan: True Love, sorolhatnám. A Rubies fárasztóan klasszikusan indít, csak annyi jön le, hogy bizony már túlhaladta az idő, tudod, hogy nagyon sokszor érezted már, nagyon ismerős, anyai érzéseket kelt, ez az első szakasz még nem érdekes. Rózsa, bolgár rózsa, kicsit oroszosan kiabálósan. Majd az illat áttranszformálódik és nagyon szép púderes aurát von köréd, legalább olyan szép lesz, mint egy Guerlain. Hatalmas szillázs, egész napos tartósság jellemzi, leszáradásában egészen kivételesen szép, csak a nagy parfümök tudják ezt 6-8 óra múlva sokkal szebb, mint indításkor, szinte fáj lemosni, ez bizony niche minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Cintia04

2017. június 29.

Az Emeralds testvérke igen nagy kedvencem lett és arról is írtam mennyire kompatibilis a bőrömmel. Ez vele sincs másképp de nekem ő már nagyon vad fűszeres, erőteljesebb és intenzívebb illat. Míg az Emeralds nagyon puha, meleg, selymes, nehéz de mégis üde illat addig a Rubies sokkal vadabb és egyáltalán nem szelíd. Viszont nagyon tetszik ő is mert igen különleges és szép darab és igen szomorú vagyok, hogy ezek a szép illatok mennyire nincsenek értékelve és senki semmit nem tud róluk vagy ha ki is próbálják bedobják a süllyesztőbe mondván "ez régi és még olcsó is áh ez nem jó ugyan, nem szégyenítem magam vele". pedig igazán különlegesek és egyediek de nem baj elég ha én meg még páran szeretjük így biztos nem fogjuk úton, útfélen érezni mindenkin, bár ha egy Mon Paris árán lenne hirdetve egy jó kis reklámmal sokan megvennék ebben biztos vagyok.:D Mert ma már nem baj ha sz@r de legalább csillog és van akinek ennyi elég is. Szóval maga az illat rajtam nagyon fűszeres, a cédrustól igazán erősödik ez a fűszeres jellege, benzoin és a heliotrop páros érvényesül rajtam. Majd ahogy szelídül finom virágos lesz de az a karakteres fűszeressége végig ott marad és körbeölel egész nap, így a tartósságát is elmondtam. Szóval igen tartós még többszöri kézmosás után is nagyon intenzíven érződik. Bár az Emeralds lett a favorit Taylor kisasszony tarsolyából de ő mellette sem tudok elmenni szó nélkül. Szép, tartós, különleges. Kell ennél több? Tegyetek velük egy próbát. Akik szeretik a klasszikus vonalat mint én is, azoknak tetszeni fog. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Masnuci

2017. június 21.

Jó pár évvel ezelőtt hozzájutottam ET White Diamonds illatához. Nem is tudom milyen volt már, de azt igen, hogy akkor nagyon nem tetszett. Így hát elkönyveltem magamban, hogy márpedig én az Elizabeth Taylor illatokat nem szeretem. Punktum! Ehhez aztán tartottam magam egészen mostanáig. Ez a weboldal kérem egy vesztőhely a magamfajta parfümfüggő számára. Olvasom a jellemzéseket és a nyálam csorog egy-egy darabért. De most mondjátok meg őszintén, kinek ne lenne kedve kipróbálni ezt a kis tüneményt olyan véleményeket olvasva, mint itt alább?? Hát én kipróbáltam. Nagyon nem bántam meg. Ez az illat meseszép! Édes, meleg és vörösrózsás. Nehéz, de puha, krémes finomság. Annyi helyen leírtam már, hogy nem szeretem a rózsás parfümöket, de IGEN szeretem!!! Legalábbis, ha ilyen magával ragadó, extra nőies, végtelenül kifinomult és elegáns, akkor nagyon is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 21.

Vaslady

2017. április 22.

Az illat,nagy kiszerelésben(100ml),és baráti áron fut,az internetes áruházakban.
Aki szereti,ezt a vonalat,az könnyen és nagyobb költségek nélkül,be tud ruházni rá.
Nekem mintám van belőle,egyenlőre.
Ma próbálgatom,ebben a hűvös,borus,áprilisi időben.
Első benyomás,nem mai gyerek.
De bizony éppen ezért karakteres.
Fűszeres,rózsás,nehéz.
Adott egy fehér,aprócska vidéki ház.
A hár körül barna fa kerités,rózsák.
Ősz van,az utolsó virágok a fagy előtt,még ontják az illatot.
Kinyitom az ajtót,belépek.
Rend,tisztaság,öröm,hogy jöttem.
Egy régi,ódon nagymama szekrény,amikor kinyitom az ajtót,és csodálatos rendben ott ülnek a polcon a régi nosztalgikus csipketeritők.
Ez az illat,bizony nem jellemtelen.
Egy érzést vált ki bennem,egy letünt kor illatát.
1993-as,és én ezt meglepődve tapasztalom,sokkal régebbinek gondolnám.
De mit is számit hány éves?Vagy mit képvisel?
Ha tetszik,akkor ugyis megszerzi az ember.
Mivel nekem ez az ódonság,elmúlás gondolata ütötte fel a fejét...én az őszt helyezném be vezető évszaknak,amikor használnám
A friss ködös,őszi reggeleket,és éjszakákat.
Nem tudok mást irni,nagy csalódás,hogy ilyen tipusú illatot elkaszálnak,a kritikán aluli "semmik",pedig túlélők.
Na ez a fájó pont....
Kiváncsi lennék még,a többi évszakban,mit produkál,ugyhogy tesztelés,várható még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Nekem mintám van belőle,egyenlőre.
Ma próbálgatom,ebben a hűvös,borus,áprilisi időben.
Első benyomás,nem mai gyerek.
De bizony éppen ezért karakteres.
Fűszeres,rózsás,nehéz.
Adott egy fehér,aprócska vidéki ház.
A hár körül barna fa kerités,rózsák.
Ősz van,az utolsó virágok a fagy előtt,még ontják az illatot.
Kinyitom az ajtót,belépek.
Rend,tisztaság,öröm,hogy jöttem.
Ez az illat,bizony nem jellemtelen.
Egy érzést vált ki bennem,egy letünt kor illatát.
1993-as,és én ezt meglepődve tapasztalom,sokkal régebbinek gondolnám.
De mit is számit hány éves?Vagy mit képvisel?
Ha tetszik,akkor ugyis megszerzi az ember.
A friss ködös,őszi reggeleket,és éjszakákat.
Na ez a fájó pont....