Elizabeth Taylor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Squid, Módosítva: 2016. február 23.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 1993

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: gyöngyvirág, napraforgó, dinnye, galbánum, lédús őszibarack, rózsa, jázmin, rebarbara, ilang-ilang, fűszerek, szantálfa, vetiver, borostyán, pézsma

CSERE is - Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires
Ár: Csere, megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

mariasoros

2020. május 21.

Most jövök a postáról a zsákmánnyal (köszönöm kundus-nak). Először a mérete vág mellbe. Hiába láttam, hogy 100 ml - én ekkora üveg parfümöt még nem birtokoltam. Tisztára dekadens érzés...:) Az üvege nagyon szép, éppen ezeket szeretem. Klasszikus, elegáns. A fésülködőasztal dísze lesz, ez biztos. (Ha elfér...:) ) Vakrendelés volt, egyszerűen kíváncsi lettem, hogy milyen parfümöket inspirált ET. Kiváló színésznőnek tartom, aki igazán tartalmas életet élt, de nem ódzkodott a társadalmi szerepvállalástól sem. Gyönyörű volt, szenvedélyes, sikeres, okos... Persze azonnal kipróbáltam- és jött a még sokkal kellemesebb meglepetés- hogy ez milyen jó!!! Azóta is szaglászom magam. Fantasztikus nyári gyümölcs- és virágillat kavalkád. Nekem nincs bajom a dinnyével, jöhet minden mennyiségben. Egyszerűen jó kedvem lett tőle, na. Most már be kell szereznem a többi ET-t is. Habár lehet, hogy kisebb kiszerelést kell keresnem, mert nem szeretném, ha ez a csoda megromlana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

3tara2

2019. június 14.

Ó, hát ha nem lenne benne őszibarack és dinnyelé akkor egy szipiszupi illat lenne nekem is.
Mondtam hogy nagyon hadilábon állok a gyümölcsökkel - kivéve citrusok, körte, banán....?
Jók az Elizabeth Taylor cuccok! Nem uniformizálódnak úgy mint sok más parfümöket "gyártó" vállalat termékei. Meg lehet velük jelenni és egyszerre hordoznak egyediséget és minőséget is.
Azért mert olcsók nem jelentik azt hogy kommerszek lennének.
Leszámítva a gyümölcsleveket egy fincsi zöld - virágos kreációval találjuk szembe magunkat, amely aztán villámgyorsan kezd a bőrön élni.
Füstös szantálfa, virgonc gyöngyvirág, zöldecske galbánum, szépséges (de tényleg) rózsa és jázmin csokor, fás vetiverrel fűszerezve.
Hogy tartós, bármely napszakban hordható az már csak hab a tortán.
Amikor ezt tettem fel mindig azt mondták hogy elegáns illatom van - és én is így éreztem.
Megválok tőle a fent említett okok miatt. Az első őszibarack zuhanyt túl kell élnem és az nem egyszerű sajnos....
Ettől függetlenül elegáns hölgyek akik tolerálják a kezdeti dzsúz halmazt szeretni fogják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

Azért mert olcsók nem jelentik azt hogy kommerszek lennének.
Hogy tartós, bármely napszakban hordható az már csak hab a tortán.

egyboszorka

2019. január 16.

Elizabeth Taylor nyolcszor ment férjhez....Gábor Zsazsa felpofozott egy rendőrt, nem mellesleg 9 férjet abszolvált....Marilyn Monroe Kennedyk szeretője volt....Katharine Hepburn a nős Spencer Tracey szeretője volt.....Sophia Loren évekig élt érvénytelen házasságban Carlo Pontival....Gina Lollobrigida egy nála 34 évvel fiatalabb férfihez akart feleségül menni....És mindezt sikkesen, elegánsan, nőiesen tették ( kivéve szegény Monroe- t ), a fél világ a lábuk előtt hevert, egy pillantásukkal őrjítették meg a férfiakat, versengtek a kegyeikért rendesen....
Manapság parfümipari kontár celebjeink mivel kerülnek címlapra? Tetoválások, cici- és alsónemű- avagy annak hiánya villantások, implantátumméretek, ma tomboló szerelem és holtodiglan, holnap csúfos válások, megalázó sárdobálással, természetesen többfelvonásos drámában, hízások- fogyások, lelki összeomlások és főnixszerű újjászületések, hogy a jövő héten egy másik bulvárlapnak a benőtt körmükről regéljenek. Lassan várjuk az élveboncolást, mert ugye az élőben közvetített szex és vetkőzés már nem ingerküszöb ( elnézést a vulgaritásért....).
Illat illat hátán, negyvenféle variációban, minőség nélkül ömlesztve, fantáziátlanul, csak pénz legyen belőle....Jajj, még cukrozott tepsiskrumpli nincs, dobjunk gyorsan ki egyet " Sexy Barbecue " néven, a reklámfotón egyszál kötényben, grillkolbászt nyalogatva, veszik majd bőszen, utánozzák is a kerti partin az " outfitet ", hiszen Aranyhangú Csilingelőke is így csinálja, tévképzetbe hajkurászva a rajongókat, mert azt talán ők sem hiszik,hogy a cukroslevektől és a kolbásznyalogatástól szexi egy nő....
És itt a hatalmas különbség. Elizabeth Taylor illatai is minőségiek, igényesek voltak, elegánsak, kiforrottak és IGAZI egyéniségek, mint a Művésznő maga. A Sapphires gyönyörű barackos, gyöngyvirágos, icipicit fűszeres, virágos klasszikus, édeskés pézsmás- ámbrás alapon. Ennek ellenére nem nehéz virágos illat, a galbánum frissíti, zöldíti ( újfent elnézést a nem túl elegáns nyelvújításért...). Tavaszi- nyári illatnak érzem, bár a fene tudja, én bármikor szívesen viselem, ha éppen elkap a hoppáré....
Természetesen elkaszálva ő is a jelenlegi tulaj, Ardenék által.....A kisujja körme alatti kosz többet ér, mint bármelyik Arden illat....( A mai napom úgy tűnik a képzavarok és a nyelvi nehézségek jegyében telik el....)

Up. Jujj, ezt meg kell osztanom veletek! Ma ezt fújtam, csillapítandó a tegnapi Bond No.9. The Scent of Peace fricskát, és észbentartás céljából, miszerint: "Vannak bizony gyönyörű illatok a niche világon kívül is!". Egy helyeske csomagot vettem át (naná, parfümök, minták), aláíráskor pedig a cuki kis húsz év körüli futárfiú megkérdezte: " Tessék mondani, mi ez a finom illat?" ( nem szó szerint így, a másik szó is f- fel kezdődött, de némileg vulgárisabb. Helytelenítő pillantásomra és "ejnye- bejnye, tudja ezt maga szebben is mondani" feddésemre zavartan hebegve, fülig vörösen közölte, hogy "mármint finom"....A barátnőjének szeretné, nem, nem az anyukájának :-)))!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Verona5

2018. június 30.

Nagyon szép, a kifinomult és elegáns nő illata, de én simán hordani fogom egy farmerrel is. Elsőre valahogy azt éreztem, hogy ilyennek vártam az Elizabeth Arden Sunflowers illatát a múltkori balul elsült Mülleres próbálkozásomkor. Hülyeség ugyan, mert milyen illata is lehet egy napraforgó virágnak, de most ez az asszociációm, talán az édes osmanthus összetevő miatt. Ott inkább a mézes jegyek domináltak, itt viszont a gyümölcsök. Picit a sárgadinnye, picit a zamatos őszibarack, de mindez olyan klassz összhangban a virágokkal (frézia, gyöngyvirág, jázmin, ylang-ylang) hogy tökéletes egységet alkotnak együtt. Krémes, de nem túl édes, zamattal teli méz-sárga illat. Tartóssága közepes, de ez mit sem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Masnuci

2018. június 15.

Sokadik E.T. illatom ez, nagyjából tudtam, mire számíthatok. De ez felülmúlta minden előzetes elvárásomat! Csodaszép illat, eddig ez a legfinomabb számomra Taylor asszonytól. Gyöngyvirág és barack a kezdés, de ne a tolakodó "légfrissítős" gyöngyvirágra számíts, hanem egy krémesen édes, lágy, harmatos tavaszi virágra, amit a lédús, fincsi őszibarack csak még inkább kívánatossá tesz. És bármilyen fura érzem benne a napraforgó illatát, ezt sosem gondoltam volna, hogy bármiben is észrevenném. Aztán pici rózsa, talán csöppnyi jázmin, könnyed virágosság, nőies elegancia, az egész olyan harmóniában, mintha mindig is együvé tartoztak volna. Nagyon el van találva!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

Yeticica

2018. március 29.

Ma pocsekul indult illatugyileg a napom, ugyanis ket vakrendelesem meglehetosen balul sult el. Nem is tudom miert vagyok ekkora balek, nem tanulok a hibaimbol. De aztan megcsorrent a telefon, a postarol hivtak, hogy megerkezett a csomagom (478942267-szer hivtam oket, gondolom oromtuzeket gyujtottak). Megerkezett AZ Elizabeth Taylor csomagom, Karakumsivatagnak koszonhetoen!
Vele kezdtem. Tyuha! Volt az elso reakciom. Szerencsetlen, mai illatokon nevelkedett orromnak nagyon uj volt az elmeny. Annyira sok mindent ereztem egyszerre, az elso par perc nem is tetszett, de aztan lecsendesedett picit a kavalkad. Gyonyoruseges, zold, harsogoan vuragos, vidam tavaszillat!
De legyen atkozott aki beletette a sargadinnyet! 😉
Gyermekkent nagyon gatlasos voltam igy eshetett meg, hogy egyszer vendegsegben nem mertem bevallani, hogy ruhellem a sargadinnyet. Valahogy legyomoszoltem 1 kockat a torkomon, majd elvonultam oklendezni. Azota is mar a szagatol rosszul vagyok, ez meg a matek erettsegi emleke, amitol tuti lever a viz.
Szoval sajnos a dinnye nekem teljesseggel elvezhetetlenne teszi az illatot, pedig erzem, hogy gyonyoru lenne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

De legyen atkozott aki beletette a sargadinnyet! 😉

PerfumePippi

2017. október 28.

Öt Taylor illatot ismerek(ezzel együtt az Emerald, a Rubies, a Black Pearl és a W. D.) - a minták alapján nekem a White Diamonds az, ami abszolút bejön, a többiek igazi különleges személyiségek, de mégsem...Ehhez képest valami kattanás folytán, minden ellenérv ellenére és a minta hiányában is a Sapphires-t rendeltem meg még kora nyáron (hogy miért tettem ilyet, azt a mai napig nem tudom megmagyarázni, a rendelés teljesen irracionális és érthetetlen számomra is, de véletlenek ugyebár nincsenek :-)). Rögtön éreztem, hogy ez nagyon furcsa, nagyon nem én és mégis különleges.
Ahányszor viselem, mindig az az érzésem, mintha másvalaki ruháját kapnám magamra - nagyon más, mint én, mégis kellemes hordani. Semmihez sem hasonlít, amit eddig ismertem: nagyon találóan úgy jellemezték rajtam, hogy olyan, mintha egy virágboltba lépnénk be -de a lehető legpozitívabb értelemben: az a fajta frissesség, enyhe barackos-rebarbarás gyümölcsösség és finom fűszeresség jellemzi, amit egy igazi, igényes virágboltban érezhetünk, ahol jól tartott vágott virágok várják, hogy csokorba rendezzék s elvigyék őket. Krémesen éles és zöldes (szinte mentolos), és ugyanolyan üdítő és természetes is, szóval egyáltalán nem szúrja az orromat.
Nyáron kezdtem el tesztelgetni, és előre tudtam, hogy ez az a típusú illat, ami túléli a kánikulát, nem "koszolódik el". Úgy lett. Tudtam, hogy finom, tökéletes szillázsú lesz és mégis tartós és észrevehető. És úgy lett. És hogy úgy klasszikus és elegáns, hogy nélkülözi a távolságtartást és megközelíthetetlenséget, ami a nagyon szofisztikált illatok felhasználhatóságát ugyancsak lecsökkenti. És úgy lett. Klasszikus, kifinomult, kedves, négyévszakos, és szinte bármikor és bárhol bevethető az irodától egy esküvőig. Örök darab lesz az illatszekrénykémben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

LPE

2017. július 4.

A mai napon átvettem a Notinos rendelésemet egy rakat mintával ês három ET (nem földön kívüli) illattal. Őszintén szólva nem vagyok egy ORR, de végre egy illat, amiben első szippantásra felismerni véltem egy összetevőt, mégpedig a gyöngyvirágot. A sok minta elbújhat a bokorban a három teljes kiszerelésű illat mellett. Ez valami csodás. Mondom úgy, hogy a három közül ez tetszik a legkevésbé... Őrült Shalimar rajongó vagyok, de úgy hiszem, hogy az Elizabeth Taylor illatok felkerültek a dobogóm második fokára. ❤❤❤ Most van a tesztidőszak, az illatot imádom, a tartósságára kíváncsi leszek. Az biztos, hogy ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

tundur

2015. június 19.

Csodálatosan finom illat, nem tolakodó, elegáns. Gyönyörű az üvege, csomagolása és nagyon baráti az ára. Alkalomra és hétköznapokra egyaránt megállja a helyét szerintem. Ma kaptam meg éppen, 100 ml 4100 Ft -ba került, ami szuper ár egy ilyen parfümért. Ez valószínűleg nem jön túl gyakran szembe velem az utcán, nem tucatillat szerencsére. Aki szereti a klasszikus vonalú parfümöket, mindenképp próbálja ki, isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 19.

Wildcat75

2013. november 15.

Csodálatos!!
Nem kommersz, nem jön szembe az utcán! Igazi NŐKNEK való, akik szeretnek szépen, elegánsan felöltözködni és nem mindig farmerben és edzőcipőben járnak!
Ez az illat meg is kívánja az eleganciát...
DE!
Nem tolakodó, nem hivalkodó, nem nyom el senkit sem a környezetében csak csendben "teszi a dolgát"...finoman körülölel....
Egy szép nőhöz tudnám hasonlítani, akinek nem kell feltűnősködni, harsánynak lenni, mert anélkül is észreveszik, minden szem rászegeződik, ha belép valahová...
Számomra ezt jelenti ez a parfüm!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 15.

Csodálatos!!
Ez az illat meg is kívánja az eleganciát...
DE!
Számomra ezt jelenti ez a parfüm!!