Elizavecca

Ár:   $16   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadvirag919, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $16
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai krém, melynek célja, hogy gyengéden a bőrbe juttassa a retinolt és a fecskefészek-kivonatot (EGF), ezzel csökkentve a ráncok megjelenését, egyenletesebbé és rugalmasabbá téve a bőrt.

Ha nap közben szeretnéd használni, vigyél fel fényvédőt!

Szabincsepp

2019. május 21.

Fáj látni, hogy csak két vélemény van még itt. Szóval ez a krém a szerelmem, hűséges esti társam. Már felkenés után pár perccel hihetetlen puhaságot eredményez, másnap reggel öröm tükörbe nézni és megtapizni. Nem okoz pattanást, nem okoz irritációt. A folthalványítást nem igazán veszem észre. Én arcra és dekoltázsra használom esténként. Most nyáron lehet leállok fele a fényérzékenyítés miatt, de már előre aggódok, hogy amivel kiváltom (a TonyMoly ChokChok Green Tea-re gondoltam) lesz-e ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

mzsuzs91

2019. január 9.

Testre használom striák ellen, eddig ez az első termék aminél látom, hogy halványítja és húzza össze őket. Minden este kenni kell vele és meghálálja a bőr, könnyen beszívódik és szuperpuha lesz utána. :) Spatuláját eleinte használtam, de testnél sokkal egyszerűbb kézzel elintézni a dolgokat. Ebayről szereztem be 4270 Ft volt. Érdemes kipróbálni annak, aki már régóta küzd a striákkal, szóval 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

vadvirag919

2018. június 28.

Tavasszal vadásztam le, szó szerint, mert elég kevés helyen kapni. Szerettem volna egy retinolos testápolót a lábamra. Önmagában nem drága, pláne a mennyiséget nézve, de a szállítási költség elég húzós, ha csak ezt a krémet vesszük. Gyanús, hogy megszüntették/tik. Ami nagy kár lenne, mert tök jó kis krém.
Párszor használtam a melegebb idő előtt, jót tett a lábamnak, az arcomnak is. Így nyáron nem kísérletezek vele.
Nyúlós a fecskenyál miatt, könnyű, folyós krém, ami jól beszívódik pár perc alatt. Kevés kell belőle, naaaaaagyon sokáig elég lesz az a 100 ml még ha testápolónak használom is.
A csomagolása haláli, a kis spatulája meg irtó cuki és higiénikus. Elsőre mondjuk alig bírtam leszedni a kupakot, ami a krémet fedi közvetlenül, és soha nem is tudom visszatenni rendesen, de ennyit elnézek neki.
Szerintem kezdő retinolos terméknek nagyon jó, kis mennyiség van benne (jó sokat kell guglizni, és őszintén már nem emlékszem az adatokra), nekem a hozzászokás miatt ideális, illetve ki akartam próbálni egy fecskenyálkás cuccot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Betaine, Propylene Glycol
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Retinol, Tocopheryl Acetate

A fecske (általában a szalangána és a fényes szalangána) fészkéből nyert kivonat. E szerint a kutatás szerint a fecskenyál természetes forrása az EGF-nek, vagyis az epidermális növekedési faktornak. A hatóanyag egyik gyártója szerint a fecskefészek kivonat támogatja a bőr barrier funkcióját, felgyorsítja a sebgyógyulást, és segít abban, hogy a bőr rugalmas, egészséges és fiatalos maradjon.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Retinol a I v

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0