Elizavecca

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Sheilagold, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Elizavecca hell-pore clean up mask egy tökéletes termék a tiszta pórusok eléréséért és szennyeződések eltávolítására. 4% szenet tartalmaz ami elősegíti a tiszta pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket és elősegíti a bőr metabolizmusát az erős felszívó képességre, igy hagy tökéletesen tiszta össze húzódott bőrt. Elizavecca hell-pore clean up mask tartalmaz engedélyezett fermentációs adalék anyagokat amik könnyű effektív pórus tisztító termékké teszik.

Ad-Namah

2019. június 11.

Szőrteleníteni azt tud, ha a szemöldökömbe engedném, hogy belemenjen, azt is lekapná (+ az arcon lévő pihéket). Nekem nem szokott kihozni sokat, talán amikor megvettem és tágabb pórusok voltak az orromon, akkor hozott ki szemetet, homokból egyáltalán nem, állról sem. Lehet régebben más volt az összetevő lista és ha jól emlékszem fekete színe volt, nem szürke, de a jelenlegi termék eléggé használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Momiji

2018. április 11.

Egyáltalán semmit nem ér, pedig gőzöltem is előtte.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Egyáltalán semmit nem ér, pedig gőzöltem is előtte.:(

maruani

2017. szeptember 16.

Nekem jól bevált. Nem, tényleg nem fáj lehúzáskor. Legjobb eredményt akkor kapom, ha előzőleg lemarok az arcomról minden zsírt (a cosrx hámlasztó arclemosója remekül bevált). Néhány miteszer egyben kijött (juhé) és soknak leszedte a tetejét, amitől máris simább, szebb a bőr. Közvetlenül a maszk után BHA hámlasztót használok (szintén cosrx) ami úgy érzem így jobban hat (mondjuk ez lehet hogy csak placebó). Mindenesetre a darabos kiszerelésű lehúzható miteszereltávólító cuccokhoz képest sokkal jobban teljesít, és ha azt nézem hány használat jön ki egy tubusból, akkor jóval olcsóbb. Én néhány kísérlet után kimondottan vékonyan kenem, úgyis le lehet húzni egybe, csak egy kicsit ügyeskedni kell, és így egyrészt gyorsabban szárad, másrészt (nekem) jobban ragaszkodik és több randaságot kiszed. Nem csodaszer, de az árát bőven megéri, és utána őrülten tisztának érzem a bőröm, ami önmagában is nagy előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

nusi96

2017. augusztus 1.

Egy bő 25perc kell neki mire megszárad. Gyönyörűen egyben lehúzható az egész maszk. Egyáltalán nem okozott fájdalmat a lehúzása. Irritációt sem okozott szerencsére. Nem kezdett túl sok mindent a miteszerekkel, de az biztos, hogy jóval mattabbnak és simábnak tűnt a bőröm a használata után. Elhasználtam, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

dabole

2017. január 5.

Vártam tőle a sokaknál tapasztalt "letépi az arcomat" érzést, de nem annyira átütő. Kellemes az illata, engem erősen mattít, ami nagy pozitívum, és a bőrömet is megnyugtatja. A mitesszerekkel önmagában nem sokat kezd, de ha zuhanyzás után használom, és utána nyomkodok, akkor minden remekül távozik, nem is fáj, és utána nem gyullad be. Gondolom megnyitja, letépi a pórusokban meggyűlt dolgok tetejét. Összességében nagyon szeretem, azért egy csillagot megvonok amiért nem olyan ragaszkodó, mint vártam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

_zsulu_

2016. december 28.

Az itt feltüntetett összetevők erősen nem fedik a valóságot (Nem tudja valaki hogy lehet javítani? Csak a hiba az oldalon fülnél? Itt megtekinthető amúgy: http://cosdna.com/eng/cosmetic_39df205135.html).
Na de a termékről: Kamaszkorom lehúzható arcmaszkjaira emlékeztet, akkor sem értek semmit és most sem :D Próbáltam egyből fürdés után, a márka bubble clay maszkja után, gőzölés után, semmi... Egy-két miteszert kiszed, de többnyire amiteszerek helyén marad egy kis lyuk a maszkban. Elvileg 15 percig kell fennhagyni, nekem annyi idő alatt nem szokott megszáradni, mert ahhoz hogy le lehessen húzni picit vastagabban kell felkenni. A leszedése picit fáj, de nem vészes, tényleg egyetlen pozitívum, hogy az apró pihéket kitépkedi :D Az alkoholtól (harmadik összetevője) felkenéskor csíp, de az hamar elmúlik. Összességében picit simább utána az arcom, de nem tisztít megfelelően, úgyhogy én biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

gingerbloo

2016. november 29.

Megvettem. Mindent úgy csináltam ahogy kell. Mivel én borotválom az egész arcom minden héten, nincs rajta semmilyen peach fuzz, ezért nekem az ilyen peeling maszkok nem fájnak. Alapvetően lószart nem csinál a bőrrel, nem fogja mágikusan kivarázsolni a miteszereket a bőrödből. Azért elhasználom, utánna simábbnak érzem a bőröm felülelét, jobban ül rajta a smink, de magával a miteszerekkel semmit nem kezd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Sheilagold

2016. október 13.

Több 'review' olvasása/nézése után rendeltem meg és nem csalódtam egyáltalán.

Nyilván nem egy komplett kozmetikai tisztítást helyettesít, de ez az eddig leghatékonyabb lehúzható maszk amit valaha próbáltam. Vicces állaga és színe van a széntől. Illata alig van, talán egy kis alkoholos szag csapott meg amikor megnyomtam a tubust erősebben. Kellemes hűsítő érzést ad de egyáltalán nem csípi a bőröm, szépen kitisztítja a pórusokat és eltávolítja a pici zavaró szőrszálakat, ami miatt extrán hasznosnak találom.
Könnyen egybe lejött, igaz eléggé erősen kapaszkodik a bőrhöz, de nem kimondottan fájdalmas. Nagyon hamar megszárad, max 10 perc, bár én több ideig hagyom fent. Lehúzás után friss nyugodt bőrt hagyott, nagyon kellemes érzése volt a bőrömnek. Érdemes hosszú zuhanyzás vagy fürdés után feltenni.

Mióta megvan rendszeresen használom és veszem újra amint kifogyóban lesz! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Több 'review' olvasása/nézése után rendeltem meg és nem csalódtam egyáltalán.

Mióta megvan rendszeresen használom és veszem újra amint kifogyóban lesz! :)

Antioxidánsok: Saccharomyces/Caragana Sinica Root Ferment Extract
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.