Elmex

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 30.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• elmex® kutatás, azonnali és tartós hatás, Pro-Argin® formulával, klinikai tesztekkel igazolt hatékonyság.
  • elmex® Sensitive Professional™ egyedi Pro-Argin® technológiával, melyet a fogorvosok is alkalmaznak a fogérzékenységtől szenvedő pácienseiknél.
  • Aktív összetevő: arginin 8%.
  • Fogkrém a fogérzékenység okozta fájdalom azonnali enyhítésére. Nátirum-monofluorofoszfátot tartalmaz (1450 ppm).

Audrey80

2020. augusztus 14.

Ez legalább nem ígéri, hogy fehérít, de jól tisztít, kellemes az íze. Nem érzékeny tőle a fogam, szóval jó fogkrém. Némi izomerő kell hozzá, mert alig lehet kinyomni a tubusból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

wildrose

2020. január 6.

Nagyon kellemes ízű, jó állagú fogkrém, jól habzik, szépen tisztít, és abszolút segít a fogérzékenységen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 6.

albyn

2020. január 4.

Igaz, hogy intenzívebben frissít, mint a narancssárga társa, de én ezt nem használom még egyszer, mert olyan íze van, mintha pisivel mosnék fogat. Nagyon vártam, hogy kipróbáljam, és ezért ez nagy csalódás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Lylien

2019. április 7.

Ez a legjobb Elmex fogkrém érzékeny fogakra. Kevésbé krémes, mint a többi zöld Elmex, mégis jól habzik, szuperul tisztít.
Az érzékenységet csökkenti, az íny egészséges és szép rózsaszín lesz tőle.
Nem írják, hogy fehérítene, de én mégis világosabbnak, fényesebbnek látom a fogaimat, ha ezt használom (pedig a Whitening változatot is próbáltam).
Az ára egy kicsit magas, ezért mínusz egy csillag, de nagyon jó fogkrém. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Az érzékenységet csökkenti, az íny egészséges és szép rózsaszín lesz tőle.
Az ára egy kicsit magas, ezért mínusz egy csillag, de nagyon jó fogkrém. :)

foxfox

2018. július 9.

Jól tisztít és emellett segített a fogaim érzékenységén is. Kicsit drágának tartom, de én nem találtam még jobb fogkrémet ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Erika80

2017. december 23.

Fogorvosom ajánlatára kezdtem el használni évekkel ezelőtt és valóban bevált. Nagyon jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

katalinmester13

2017. december 23.

Évek óta érzékenyek a fogaim. Más termékeket is próbáltam, de nem váltak be. A zöld Elmex oldotta meg a problémát. Azóta nem is próbálkozom más fogkrémmel. Csak zöld legyen és Elmex. Kicsit drága, de mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 23.

mazloildi

2017. november 16.

Fogfehérítés után vettem meg a fogorvos javaslatára. Nagyon bejött, szinte már másnapra elmúlt a fogaim érzékenysége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

marcellveno2

2017. augusztus 31.

Fogorvos ajánlotta. KLassz, de drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Fogorvos ajánlotta. KLassz, de drága.

Hajni22

2017. május 13.

A fogorvosom ajánlotta az érzékeny fogaimra. Fogmosás után ha van időm-kedvem akkor még kb öt percig tartom a számban és csak utána öblítem ki. Szerintem nagyon hatásos, már első használat után csökkentette az érzékenységet. Ha váltok más fogkrémre akkor az érzékenység visszatér... szóval maradok ennél. nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.