Elmex

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kaplare, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Védi az érzékeny fogakat, enyhíti a fájdalmat és segít megerősíteni a fogínyt. Cink tartalma megelőzi az ínybetegségek kialakulását.

keralexa

2021. szeptember 20.

Szuper fogkrém. Néhány fogam érzékeny volt a hidegre, melegre és néha kicsit fájt is. Ez a fogkrém elmulasztott minden problémát. Már két használat után éreztem a hatását. Kár, hogy nem előbb találtam rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

natasa

2021. augusztus 16.

Kicsit félve vettem meg, mert úgy emlékszem, hogy a sima zöld Elmextől érzékenyek voltak a fogaim (annak ellenére, hogy az is érzékeny fogakra való).
De 40 felett nem árt az ínyt is erősíteni, mert jönnek a kis tasakok, illetve gyengül az íny is stb. Szóval megvettem, mert a cinktartalom és ínyerősítés jól hangzik.
Nagyon alaposan, jól tisztít, nem okozott fogérzékenységet sem. Kellemes szájíz marad utána. Nem vettem észre, hogy szárítana. Tehát összességében eddig elégedett vagyok. Bízom benne, hogy a fogkő képződését is akadályozza, vagy legalább csökkenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

rtunde

2021. augusztus 14.

Elkötelezett elmex fogkrém használó révén kb. 1,5 éve reggelente ezt a fogkrémet használom fogínyérzékenységem leküzdése és megelőzés céljából is. Nagyon szeretem, tudja amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Yumechan

2021. augusztus 2.

A legjobb, én esküszöm erre a fogkrémre. Sajnálom, hogy ezt nem lehet annyi helyen venni, mint a sima érzékeny változatát. Fájdogált a fogam, érzékeny volt már hidegre-melegre, de mióta ezt használom, ennek vége. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Honeyhair

2021. április 17.

A legjobb fogkrém érzékeny fogakra! Szó szerint azonnal hat, és hosszú távon is érezhető a hatása. A fogorvosom már azt hiszi, hipochonder vagyok, mert szinte mindenre érzékeny a fogam (hideg, meleg, édes, sós, szénsavas), ő pedig nem talál kezelni való problémát. Valószínűleg mikrosérülések vannak a fogzománcomon, ami több okra is visszavezethető (de ez nem egy egészségügyi blog, úgyhogy nem untatlak titeket a részletekkel). Már nem emlékszem, hogyan találtam rá erre a termékre, de végül ez hozott megoldást. Előbb egy kis mennyiséget elkenek a fogaim felszínén, majd úgy egy perc múlva nyomok még a fogkefére és azzal alaposan fogat mosok. Ez a módszer vált be a legjobban. És mindezt még tetézi, hogy jól habzik, jól tisztít, az íze frissítő, mentolos. A megmentőm!

Update: beletörődtem, hogy a fogzománcom védelme érdekében le kell mondanom a fehérítő hatású fogkrémekről, pedig a kávé okozta elszíneződések miatt mindig használtam ilyeneket is. Legnagyobb meglepetésemre azonban azt vettem észre, hogy ennek az Elmexnek világosító hatása is van! Nyilván nem fehérít extrém módon, de a kávés sárgulást hatékonyan kezeli, nagyon szép, természetes eredményt ad. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 17.

katalinmester13

2020. október 4.

Szokásos zöld Elmex hatás: érzékeny foggal rendelkezők megmentője. Annyiban tér el a többi Elmextől, melyek zöldek, hogy jobban hasonlít a már megszokott, hagyományos fogkrémekhez: mentolosabb és jobban habzik zöld társainál. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 4.

miko02

2020. augusztus 7.

Évek óta Elmex fogkrémet használok, erre a típusra kb. 1,5 éve váltottam. Szeretem, azóta fehérebbek a fogaim, és egészségesebbek is. A fogkő ellen is hatékony, és sokáig friss a leheletem a használata után. Erősített a fogaimon is, mert sokáig érzékeny volt a hideg-meleg hatásokra, de ez is elmúlt. Sűrű, fehér krém, ami egy kis vízzel jól felhabzik. Használtam, manuális és elektromos fogkefével is, mindegyikkel szépen teszi a dolgát. Valóban drágább, mint a drogériában kapható fogkrémek nagy többsége, de fényévekkel jobb is azoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

Drogériás szinten a legdrágább kategória. Viszont nagyon jó és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Drogériás szinten a legdrágább kategória. Viszont nagyon jó és hatásos.

Lillus96

2019. július 19.

Akciósan vásároltam, egyébként elég drága, talán az Elmex fogkrémek közül a legdrágább, viszont cserébe a legtöbb hatékony összetevőt is ez tartalmazza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

senskin

2019. május 18.

Jó fogkrém, de nekem a sensitive professional jobban bevált. Ez sokkal töményebb, surubb, fehérebb, krémesebb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.