Elode

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zs.hencsi, az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2013. február 21.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 400 Ft

Ár: 2 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
nita99kasler

2018. március 21.

Enyhén virágos, nagyon nőies illat. Nekem ez a termékcsalád kedvenc illata, egy üveggel már el is használtam belőle. Sajnos mint a többi ez sem túl tartós, viszont elég kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

nikki91

2017. szeptember 29.

Én nagyon szeretem, nekem ő a tavaszi illatom. Teljese egymásra találtunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Én nagyon szeretem, nekem ő a tavaszi illatom. Teljese egymásra találtunk :)

Lory

2015. április 11.

Az Elode illatok közül nálam ő a befutó.A virágokból egyértelműen a liliom és a jázmin érződik egy finom édeskés szantálos alaponAz idő múlásával a jázmin kicsit csitul és egy bőrközeli édes-virágos,amolyan igazi lila illattá válik.Ha valaki nem akar sokat parfümre költeni de mégis egy nőies,finom illatra vágyik akkor tökéletes választás.A tartósságával sincs semmi baj,több órát kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

angeltear

2013. február 8.

Imádom, nálam most ez a sláger illat. :D Ajándékba kaptam, kissé tartottam tőle, hogy milyen illata lesz de teljesen lenyűgözött. Édeskés illata van (amiért én bolondulok), mégis nőies, karakteres. Ha reggel fújok magamra az tuti, hogy este is érződik szóval nagyon tartós, az üvege is tetszetős. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.