Elode

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zs.hencsi, Módosítva: 2013. január 18.

Lelőhely:   Rossmann
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 400 Ft

Ár: 2 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

tátombák

2021. június 11.

Kiárusításon jutott hozzám pofátlanul alacsony áron, gondoltam nyári parfümnek tökéletes lesz. Azt érzem, hogy én a magam 27 évével kinőttem ezt a cukorszirupos-virágos illatot. Nem tudom elviselni magamon, 3 nap után feladtam.
Egyébként el kell ismerni, hogy teljes áron 2500-3000 forint körül olyan parfümöt kapunk, ami nagyon intenzív, nagy hatótávolságú és még tartós is, 100 mililiteres kiszerelésben. Úgyhogy elnézést kérek az illat kedvelőitől, nyilván ízlés kérdése a dolog, de nekem ez túl kislányos. A minőségére viszont egy rossz szavam nincs, ezért 2*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Terru

2021. március 18.

Amikor bemegyek egy drogériába, van az a rossz szokásom, hogy végigszaglászom a parfümöket. :) Ez a drágaság a Women's Secret és a Tom Tailor parfümök között bújt meg, gondoltam ha már ilyen jó társaságban van, de mégsem hallottam a márkáról, egy életem egy halálom én teszek egy próbát. És leesett az állam. Ez az illat a tavasz egy üvegbe zárva. Finom, üde és virágos. Szerelem volt első szaglásra. Megnéztem az árát, akkor ért a második sokk, körülbelül 1500 forint volt. Elmentem megkérdezni a kasszán, hogy hiba-e, hogy csak ennyi. De nem. A doboza és az üvege is gyönyörű. Ja és 100 milis. Jött is velem haza. Nem számítottam, hogy túl tartós lesz márcsak az ára miatt is, de ebben is meglepett, mivel kb 5 órát simán kibír mint mondjuk az átlagos Avon parfüm ami dupla ennyibe kerül és csak 50ml. A hajamon mosásig megmarad, a ruhán is soká illatozik.
A férjem sose szokta direkt megdicsérni a parfümjeim, csak ha megkérdezem tőle tetszik-e neki és akkor dünnyög valamit. De a So Lovely-ra megjegyezte, hogy milyen jó ez az illat.
Tuti biztos beszerzek még belőle. Talán még teszek egy próbát más Elode parfümökkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

csyngo

2019. augusztus 4.

Nagyon szeretem az illatát, nem túl tartós de ebben az árkategóriában ez elfogadható. Akciósan 700 forintért vettem először azóta újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

zayrra

2019. március 12.

Random parfüm szaglászás közben akadtam rá. Nagy meglepődéssel tapasztaltam, hogy egyáltalán nincs az a tipikus pacsulis "olcsó" parfüm illata. Mikor beazonosítottam az árát azt hittem biztos elírták vagy valami ilyesmi ... de nem, úgyhogy jött is velem haza. Nagyon szeretem, kellemes, lágy illata van.
Ilyen árkategóriában a tartósságával sincs probléma szerintem. Egy csillagot azért vonok le mert a csomagolás nem túl biztonságos, gondolok itt arra, hogy mikor már egy ideje a táskámban volt, szivárgást tapasztaltam, de az is lehet, hogy én fogtam ki hibás terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Betti22

2018. október 25.

A kedvencem és a csomagolása is nagyon szép. Nekem a tartósságával sincs bajom és mindenki kérdezi mi ez a finom virágillat, ha rajtam van. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Bergamo1

2018. augusztus 10.

Meglepődve olvasom, hogy mennyien panaszkodnak a tartósság hiányára, rajtam viszont két fújás is fél nap után is határozottan érződik. Egyébként, amikor először szagoltam a szívillatát, azt hittem, hogy teljesen egyezik az Avon narancssárga üveges parfümjével (Summer Sunset, vagy ilyesmi), de szerencsére nem, annál frissebb, harmonikusabb. Fantasztikus, hogy 2000 Ft-ért vettem egy 100 ml-es parfümöt, ami tényleg EDP, rajtam úgy is viselkedik, és ráadásul nem egy tucatillat. Szerintem tartós lesz a kapcsolat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

nita99kasler

2018. március 21.

Az elode parfümök közül nálam ő vitte el a kedvenc üveg díjat. Valami meseszép.:) az illat sem rossz, tavaszias, virágos talán picit fás, friss illat, viszont picit orrfacsaró. Ez sem túl tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

ginger20

2017. október 2.

A doboza és az üvege az valami meseszép :)
Az illata is nagyon finom, az ára és a mennyisége miatt megéri megvenni.
Egyedül a tartósságával van negatív tapasztalatom.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

A doboza és az üvege az valami meseszép :)
Az illata is nagyon finom, az ára és a mennyisége miatt megéri megvenni.
Egyedül a tartósságával van negatív tapasztalatom.. :/

mancus2

2017. augusztus 16.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem tartós. Ennek ellenére a második üveg feléig jutottam, csak utána untam meg, de lehet idővel megint megkívánom és újra veszem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Kendralinx

2017. augusztus 15.

Megvettem ma dmben nekem hamar elillan de szeretem az illatát.. Elodénak Blossot próbáltam még kicsit amúgy emlékeztet a bi-es egyik illatára.. nagyon nem tartós de ennyi pénzért mit várok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)