Elode

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zs.hencsi, Módosítva: 2013. január 18.

Lelőhely:   Rossmann
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 400 Ft

Ár: 2 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

csyngo

2019. augusztus 4.

Nagyon szeretem az illatát, nem túl tartós de ebben az árkategóriában ez elfogadható. Akciósan 700 forintért vettem először azóta újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

zayrra

2019. március 12.

Random parfüm szaglászás közben akadtam rá. Nagy meglepődéssel tapasztaltam, hogy egyáltalán nincs az a tipikus pacsulis "olcsó" parfüm illata. Mikor beazonosítottam az árát azt hittem biztos elírták vagy valami ilyesmi ... de nem, úgyhogy jött is velem haza. Nagyon szeretem, kellemes, lágy illata van.
Ilyen árkategóriában a tartósságával sincs probléma szerintem. Egy csillagot azért vonok le mert a csomagolás nem túl biztonságos, gondolok itt arra, hogy mikor már egy ideje a táskámban volt, szivárgást tapasztaltam, de az is lehet, hogy én fogtam ki hibás terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Betti22

2018. október 25.

A kedvencem és a csomagolása is nagyon szép. Nekem a tartósságával sincs bajom és mindenki kérdezi mi ez a finom virágillat, ha rajtam van. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Bergamo1

2018. augusztus 10.

Meglepődve olvasom, hogy mennyien panaszkodnak a tartósság hiányára, rajtam viszont két fújás is fél nap után is határozottan érződik. Egyébként, amikor először szagoltam a szívillatát, azt hittem, hogy teljesen egyezik az Avon narancssárga üveges parfümjével (Summer Sunset, vagy ilyesmi), de szerencsére nem, annál frissebb, harmonikusabb. Fantasztikus, hogy 2000 Ft-ért vettem egy 100 ml-es parfümöt, ami tényleg EDP, rajtam úgy is viselkedik, és ráadásul nem egy tucatillat. Szerintem tartós lesz a kapcsolat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

nita99kasler

2018. március 21.

Az elode parfümök közül nálam ő vitte el a kedvenc üveg díjat. Valami meseszép.:) az illat sem rossz, tavaszias, virágos talán picit fás, friss illat, viszont picit orrfacsaró. Ez sem túl tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

ginger20

2017. október 2.

A doboza és az üvege az valami meseszép :)
Az illata is nagyon finom, az ára és a mennyisége miatt megéri megvenni.
Egyedül a tartósságával van negatív tapasztalatom.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

A doboza és az üvege az valami meseszép :)
Az illata is nagyon finom, az ára és a mennyisége miatt megéri megvenni.
Egyedül a tartósságával van negatív tapasztalatom.. :/

mancus2

2017. augusztus 16.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem tartós. Ennek ellenére a második üveg feléig jutottam, csak utána untam meg, de lehet idővel megint megkívánom és újra veszem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Kendralinx

2017. augusztus 15.

Megvettem ma dmben nekem hamar elillan de szeretem az illatát.. Elodénak Blossot próbáltam még kicsit amúgy emlékeztet a bi-es egyik illatára.. nagyon nem tartós de ennyi pénzért mit várok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Aprilla

2017. július 30.

Egyike a kedvenc parfümjeimnek. Pozitívum: ár-érték aránya tökéletes, nagyon jó az illata (virágosnak tartom), a csomagolása is szép. Negatívuma: szerintem sajnos nem annyira tartós,de ezt próbálom azzal kompenzálni,hogy többet fújok ki belőle. De ettől függetlenül megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

nikuci

2017. június 13.

Olyan kis semmiségnek tünik mégis szívesen nyúlok hozzá mert van egy elbűvölő bája! Az ára verhetetlen, ès tartós is! Ajándékba vettem tesómnak, de én is beszereztem egyett mert nem birtam kiverni a fejemből az illatát! :D hétköznapokra tökéletes, de egy buliba azért nem ezt választanám inkább valami karakteresebbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)