Emoji

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Tusfürdők

Édes cukorka illat az érett gyümölcsök aromájával. A hidratáló formula táplálja a bőrt és észrevehetően lágy bőrérzetet kelt.

Ásványi olajoktól, szilikonoktól és állati alapanyagoktól mentes, 100% vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Noyko

2019. szeptember 29.

Összességében jó termék, nagy előnye a vegánság és a sok mentesség.( kivéve a parfümöt) Viszont drága. Az Original Source termékcsalád ugyanezeket a vegán jellemzőket hozza plusz még a tubusa is újrahasznosítható és olcsóbb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Neyerdua

2019. szeptember 6.

Mostmár kidobom. Kell a hely a fürdőszobában... :)

Annyira azért nem rossz, de az árát szerintem nem éri meg. Semmivel sem jobb, mint egy DM-es vagy FA tusfürdő.

Nem tudom, hogy kapható-e még egyáltalán, nem figyeltem... A lányom kapta hónapokkal ezelőtt, és valahogy nem akart elfogyni az utolsó harmada...

Oké, mindig több flakon tusfürdő van egy időben forgalomban nálunk - kell a változatosság, ugye! :) de azért ki szoktak ürülni. Ő érte valamiért nem nagyon kapdostunk...

Ma este azért még utoljára bevetettem. :) Az a gyümölcs(pálinkás) tutti-frutti cukorka szag szerencsére a fürdőszobában maradt, a bőrömön nyoma sincs. De legalább tudom, miért hanyagoltuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Mostmár kidobom. Kell a hely a fürdőszobában... :)

Luna1024

2018. március 24.

Az illata miatt vettem le a polcról, az ugyanis valami fantasztikus, nagyon-nagyon finom, édeskés, igazi cukorkaillat! Ez az illat van a legközelebb ahhoz, ami az édességekről az én fejemben él, sose éreztem még ilyen megfogalmazásban cukorkaillatot. :) Kicsit infantilis amúgy, a csomagolástól kezdve az illatán át mindene, de kell néha egy kicsit gyereknek lenni. :D Esti fürdésnél használom, és bár azt írtam, szeretem azt illatát - ami így is van -, azt hiszem, egy flakon egyelőre elég volt belőle... Persze nem rossz, vagy ilyenek, csak kicsit ráuntam. :) Amúgy zselés/közepesen folyékony állagú, sötétrózsaszín/lilás-rózsaszín termék, ami viszonylag könnyen felhabzik, selymes habot képez, és kevés kell belőle, szóval sokáig elég. Bőrön sajnos nem nagyon marad meg az illata, viszont a fürdőben igen. :) Egy egészen kicsit szárít, viszont engem kb. minden tusfürdő szárít, ezért nem pontozom le nagyon, plusz levonom a konklúziót, hogy muszáj lesz most már egy értékelhető testápolót szerezzek, ha nem szeretném minden fürdés után lekaparni a bőrömet...
Összességében szerettem ezt a tusfürdőt, megérte kipróbálnom, és valószínű az is, hogy veszek egy más illatút is a márkától - a dinnyéssel szemeztem még nagyon -, bár az árát kissé sokallom, mert 800 Ft, viszont semmivel sem nagyobb, mint más tusfürdők a drogériák polcain, plusz a minősége is csak kicsivel átlag feletti... A vidám koncepció miatt 4 csillag, de nem tartom amúgy kihagyhatatlan darabnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Lilás piros.