Eon Productions

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: heartagram, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyek: bergamott, fekete bors, rózsatej, gardénia, jázmin, szeder, fehér pézsma, fekete vanília, cédrus

Ár: 3500 , Eladó: eternity
Állapot: 30/20 mo, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Előre utalás után küldöm, a postat a vevő allja

bernadettrea

2021. április 14.

Ajándékba kaptam pár évvel ezelőtt. Nekem nagyon tetszik az illata. Erőteljes fűszeres virág illata van. Nem mindenkinek való. Szerintem ár érték arányban nagyon jó kis parfüm. Angliában fújtam el a végét. Ha megérzem az illatát mindig a jó emlékek jutnak eszembe róla. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Serpentina

2021. április 1.

Bevallom, vakvásárlás volt 2 másik testvérével együtt (a pandémia alatt mi más lenne).
Alapvetően nem zárkózom el az olcsóbb, édesebb illatoktól, hiszen számos Ariana és Britney illatot tudhatok a kollekciómban.
Rengeteg véleményt elolvastam, az összetevői láttán is kíváncsi voltam rá.
Régóta izgatja a fantáziámat a Givenchy Hot Couture illata, amit már sehol nem kapni, sokan hasonlították hozzá, így már ezért is érdekelt, milyen lehet egy olcsóbb alternatívája.
Úgy gondoltam, nem állhat távol attól a vonaltól, amit egy ideje oly nagyon kedvelek, és lehet, hogy találok egy új kedvencet, mert ez alapján abszolút álomillat lehetett volna... VOLNA...
Papírra fújva még viszonylag finom szederkés-vaníliás illata volt ... De rajtam ez nagyon rossz! 😖 Az Avon Attraction-re hasonlít. Műanyag feketeszeder illat, - nem az a finom, karamellizált komponens, mint az Ariana és a Viva La Juicy illatokban, - hanem vizes és RETTENTŐ GEJL egyben. Nem csak az a probléma vele, hogy nem realisztikus. Hanem az, hogy büdös. Ezt pedig a szintén műanyag vanília méginkább felkorbácsolja.
Ha ez még nem lenne elég, mindehhez társul egy idegesítő, “fémes” vonal, - mintha rézdrótot szagolgatna az ember - , ami végig ott vibrál a háttérben. 😰
A hatósugara is elég bőrközeli. Ha véletlenszerűen megcsap egy pillanatra, akkor sem kellemes. Ne haragudjon meg senki, de ez rajtam nagyon kis gyenge és hatalmas csalódás.
Azért egy Bond girl ihlette illattól többet vártam. Valami különleges, szexi csavarral. De ez “tisztább”, gyerekesebb és egydimenziósabb ennél a képnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Rengeteg véleményt elolvastam, az összetevői láttán is kíváncsi voltam rá.

andiv208

2020. november 25.

Nálam mind az illat, mind a csomagolás 5*. Annak ellenére, hogy a Bond névtől és a kis 'gránáttól' teljesen más illatot vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

Domica

2020. szeptember 24.

2015 szeptemberében először nyaraltunk Horvátországban. Ha parfüméria közelébe kerülök, nem tudok ellenállni, hogy ne "illatozzak" meg néhány parfümöt.Egy bevásárlóközpontban pillantottam meg Őt! Szerelem volt első látásra az üvegcse, azután az illat. Szinte semmit nem tudtam róla, persze ezek után utánanéztem. Nem is ismerhettem, hisz ebben az évben jelent meg a piacon. Már nem számolom hanyadik üveggel fogyasztom kb 6-7. Fantasztikus illat, semmihez nem hasonló. Mivel a bőrömön nagyon sok parfüm "elnehezedik" és büdös lesz, elég kritikus vagyok. Ami máson bejön, nem mindig használható számomra. Ez a parfüm örök csoda! Talán egy picivel lehetne tartósabb, de mindent visz az illat és a csomagolás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

beautyguru99

2020. május 18.

Évek óta örök kedvenc, egyszerűen nem tudom megunni, imádom. Kellőképp tartós, az árához képest jól bírja, nálam egy teljes napon át érezni lehet az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

Melani01

2020. február 28.

Legnagyobb kedvencem, ha jól emlékszem már 4-szer újra vettem! Tartóssága szempontjából nem a legjobb, bár vannak alkalmak amikor este is érzem magamon. De ettől eltekinte az illata verhetetlen nekem megéri az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Aanyta

2019. szeptember 9.

Nagyon-nagyon szeretem. Egyetlen csillagot viszont amiatt vonok le, mert nem tartós az illata. Nem az, hogy még este is érződik, hanem két-három óra múlva szinte semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Mosizso

2019. május 23.

Igazából azt hiszem három éve van nálam a porondon top 1 illat, mint a tezenis saját márkása. Nekem megunhatatlan, no meg már annyira össze vagyunk nőve, hogy mindenki megszokta már, ezt érzik rajtam, ez is igazán én vagyok. :))
Nekem nagyon bevált, tartós. Napvégén is lehet érezni, igaz az intenzitás már nincs meg, de szerintem nem is kell egész nap illat felhőben lebegni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Bhajdu

2018. november 22.

Hihetetlen jó fűszeres illata van. Nem túl tartós viszont nagyon egyedi mások is sokat dicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

beresregina95930

2018. július 17.

IMÁDOM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

IMÁDOM!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.