Eon Productions

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: heartagram, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyek: bergamott, fekete bors, rózsatej, gardénia, jázmin, szeder, fehér pézsma, fekete vanília, cédrus

Ár: 3500 , Eladó: eternity
Állapot: 30/20 mo, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Előre utalás után küldöm, a postat a vevő allja
James Bond 007 for Women csere vagy eladó
Ár: 2900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ----, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

beautyguru99

2020. május 18.

Évek óta örök kedvenc, egyszerűen nem tudom megunni, imádom. Kellőképp tartós, az árához képest jól bírja, nálam egy teljes napon át érezni lehet az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

Melani01

2020. február 28.

Legnagyobb kedvencem, ha jól emlékszem már 4-szer újra vettem! Tartóssága szempontjából nem a legjobb, bár vannak alkalmak amikor este is érzem magamon. De ettől eltekinte az illata verhetetlen nekem megéri az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Aanyta

2019. szeptember 9.

Nagyon-nagyon szeretem. Egyetlen csillagot viszont amiatt vonok le, mert nem tartós az illata. Nem az, hogy még este is érződik, hanem két-három óra múlva szinte semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Mosizso

2019. május 23.

Igazából azt hiszem három éve van nálam a porondon top 1 illat, mint a tezenis saját márkása. Nekem megunhatatlan, no meg már annyira össze vagyunk nőve, hogy mindenki megszokta már, ezt érzik rajtam, ez is igazán én vagyok. :))
Nekem nagyon bevált, tartós. Napvégén is lehet érezni, igaz az intenzitás már nincs meg, de szerintem nem is kell egész nap illat felhőben lebegni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Bhajdu

2018. november 22.

Hihetetlen jó fűszeres illata van. Nem túl tartós viszont nagyon egyedi mások is sokat dicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

beresregina95930

2018. július 17.

IMÁDOM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

IMÁDOM!

csemezb

2018. június 14.

Először nagyon vele voltam szerelmesedve ebbe az illatba, kevés volt a vanília illat, meg a jázmin, szeder, túl sok a fekete bors... Mostanra már enyült a "szerelem", és még mindig túl sok a bors. El fogom használni, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

noemi1990

2018. május 27.

Nagyon jó illat, én télen szoktam használni. Szeretem, ahogy körülölel ez a borsos-vaníliás-szedres finomság. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

unicornlady

2018. május 8.

Mikor utoljára hazamentem Sopronba természetesen be kellett mennem a dm-be parfümöt szaglászgatni. A leértékelt soron volt ő is. Emlékeztem az illatra még régebbről,egy középsulis osztálytársam használta. Akkoriban még szerintem tinikék voltunk ehhez a fűszeres illathoz. Igen,szóval az illat. Fűszeres,rajtam édes,de nem cukrosan vagy gyümisen és annyira de annyira dominál a bors benne. Nekem a rózsabors az első amit érzek,és végig ez érződik legjobban,akkor is ha elvileg nincs benne :D Borsos! de a vanília és a jázmin tesz bele egy kis szexi puhaságot. Szerelemillatnak nem mondanám,nem is egy túlvariált kompozíció,de mellette szól,hogy nem éreztem még másokon a sulis barátnőm leszámítva.
Mindent összevetve jó kis illat,nem csábító,nem is irodai...nem is éppen nyári(mikor tesztelte is a meleggel nem akart kijönni,szerintem ősszel leszünk jók együtt),de különleges,fűszeres,finom,ott van de nem tolakodó.
Tartóssága jó,reggeli két fújást este is éreztem mikor hazafele meglibbent a szellő :).
Őszi-téli esti illatnak bátran ajánlom ha kedveled a borsot,és a karakteres,mégis nőies illatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

born86

2018. január 29.

Nem tudom ....még barátkoznunk el.
Első kifújásra :víz borssal,döbbenten állok: lehet fel van vizezve?? :))))
Aztán elő jönnek a virágos jegyek belőle,kis vaníliával.
Most barátkozunk ,banális vásárlásom következményével.

Update:Sajnos nem ,nem lettünk jóba,annyira semmit mondó.Tartóssága nulla max egy óra,és még mindig semmit nem leltem fel benne amit szeretek.
Sajnos egy csillagot elveszek,és a parfümöt pedig tovább adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Nem tudom ....még barátkoznunk el.
Első kifújásra :víz borssal,döbbenten állok: lehet fel van vizezve?? :))))
Aztán elő jönnek a virágos jegyek belőle,kis vaníliával.
Most barátkozunk ,banális vásárlásom következményével.

Sajnos egy csillagot elveszek,és a parfümöt pedig tovább adom.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.