eos

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pilotgirl, Módosítva: 2020. február 24.

Kategória:   Ajakápolók

Természetes, ápoló, gyümölcskivonattal hidratál a puha és szép ajkakért.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, gluténmentes, 100% természetes összetevők.

kisbobitas

2020. október 25.

Szép csomagolás, jó íz és illat, de ezek ellenére nekem kevés volt :( A tekerője egy borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

GoldenJasmine

2020. október 12.

Az illata, íze nagyon tetszik. Alapjáraton egész jól hidratál, de télre szerintem nekem nem lesz elég. A tekerője lehetne jobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Enne

2020. szeptember 2.

Update
Nagyon hamar tönkrement a tekerője, visszafelé nem működik sajnos. Levonok egy csillagot. Nem szeretem, ha egy termék rögtön az elején szinte használhatatlanná válik a csomagolás miatt, mert utána hónapokig bosszantja az embert.

2020. 08. 07.
Évek óta ettől a márkától veszek ajakápolót, időnként ki-kikacsingatok egy-egy labello-ra vagy katalógusos ajakbalzsamra, de mindig rájövök, hogy ég és föld a különbség. Ez nem szárít szét, mint a többiek, és nem mellesleg természetes összetevőket tartalmaz. Általában a gömb formájút vásárolom, és bár drágább, mint a versenytársai, megtévesztő, mert ez kerek egy évig elég nekem mindig, míg azok néhány hónap alatt elfogynak. Most nagy akció volt egy drogériában, így ez is hazajött velem. Azonnal ki is próbáltam és imádom! Ananászos csoda! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Update

2020. 08. 07.

Christinel

2020. május 14.

Ez az első Eos ajakápolóm. Az illata isteni, telesen nyarat idéző, de sajnos engem a hatása nem győzött meg. Gyorsan beszívódik (?), eltűnik, mégis hamar utána kell kenni. A Carmex meggyes ízű ajakápolójával nem tudta felvenni a versenyt nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

bogikaaa

2020. április 21.

Ez is egy tipikus nyári ajakápoló. Az illata, az íze, mindene. Én szerettem, nem szárít, napközben jól teljesít, mint a többi eos, amit próbáltam eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

ddorcsii

2020. március 27.

Ez borzalmas :( az illatán kívül ami nagyon fincsi pont használhatatlan. Évek óta carmexes vagyok és mindig nézem, látom a nagy hájpot ekörül a márka körül, gondoltam egye fene kipróbálom. Kár volt :( Nem értettem napokig mi baja a számnak, hogy egész éjjelre be van kenve és úgy ébredek szinte szétesik olyan száraz. Csak kentem, csak kentem mintha nem lenne holnap egy héten át mire rájöttem, hogy ez a csoda cucc a bibi.....kukában landolt mielőtt szoborrá szárad a szám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

matyasflora

2020. március 4.

Ez az első EOS ajakápoló, amit kipróbáltam és nekem nagyon bejött. Finom illata van és a hidratáló hatásával is elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol