Equilibra

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nabi, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hidratáló és nyugtató hatású Equilibra® Aloe arckrém nagy mennyiségben (40%) tartalmaz aloe verát.

Gyorsan a bőrbe szívódik zsíros hatás nélkül. Válogatott növényi összetevőket tartalmaz, paraffin- és ásványi olaj származékoktól mentes. Összetételének köszönhetően gyengéden hidratálja és védi az arcbőrt és visszaállítja annak egyensúlyát. Segít megelőzni a fotoöregedést. Fő összetevők: Aloe Vera, Mandulaolaj, E-vitamin

Parabénmentes, vazelinmentes, parfümmentes, PEG-mentes.

zsu80

2019. április 13.

Furcsa hogy csak nekem okozott problémát. Szeretem az aloe verát és a természetes kozmetikumokat, ezért vettem meg. Bár vegyes a bőröm, fénylik sokszor, télen elég száraz. Nekem kissé nehéz, túl sűrű állagú. Használat után reggelre volt 1-2 kicsi pattanásom, ami egyébként szinte soha. Gondoltam véletlen lehet. De legközelebbi használatnál is előjött egy. Így inkább óvatosan, ritkán használom, ha nincs másnap fontos programom. Egyébként várható is volt, a benne levő mandula olaj nekem lehet hogy eltömíti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

szirimiri

2018. május 8.

Pár napja megláttam a tescoban és lekaptam a polcról. utolsó darabosak között volt, kb 1200 ft körül. gondoltam valami sima aloe krém sebre, égésre stb... otthon láttam, hogy arckrém. rögvest jöttem ide fel rákeresni, és nagyon megörültem a pozitív értékeléseknek. mivel nekem van bontva arckrémem, így tesómnak ajándékoztam, akinek problémás a bőre, épp kifogyott a krémekből. 2 napja használja, teljesen lemattítja a bőrét, szinte teljesen elmúltak a hámló és gyulladásban lévő foltok, elképesztő. most próbálok belőle még beszerezni, a tesco honlapján nem találom a terméklistán, csak a tonikját, sminktörlő kendőjét stb. esetleg van valami tippetek, hogy hol találom meg?

UP.: megvettem a legutolsó 2 darabot is. már én is ezt használom. hamar beszívódik, illata nem sok van, kicsit gyógyszertári krémhez hasonló, de nem marad meg. rugalmas, telt érzetet hagy maga után, egységsít. nagyon szeretni a bőröm :) sokáig elég egy tubus, külön jó, hogy nem kell belenyúlni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

eo

2017. október 6.

Szuper kis arckrém ez, nagyon örülök, hogy rátaláltam - a márka sminklemosó kendőjének köszönhetően. Alig hittem a szememnek, hogy az első helyen nem víz, hanem aloe vera áll! Ilyen arckrémmel még nem találkoztam. Azért csodaszernek nem mondanám, de nem áll tőle távol, nagyon korrekt módon rendben tartja a bőrömet. Elsősorban nyáron ideális, most, hogy kezd beköszönteni a hidegebb idő, az arcom szárazabb részeinek azért kevés, így néha rásegítek ezeken a területeken egy-egy gazdagabb krémmel és/vagy szérummal. Normál vagy akár zsíros bőrre viszont szerintem remek választás lehet, de mondom, egyébként szárazra is, csak akkor kell(het) még némi plusz hidratálás. Ez a márka meg valami csoda, biztos, hogy ki fogom próbálni az Equilibra többi termékét is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Meluzina

2017. április 13.

Ez a krém egy csoda.
Úgy használom,hogy éjszakára felviszek egy adag aloe vera gélt az arcomra és utána kenem be ezzel.Nappalra csak az Equilibrat használom.Kristálytiszta a bőröm tőle,100 %-ban felszívódik,nem hagy zsíros érzetet.Csak sz orromon szoktak lenni mitteszerek,de amióta ezt használom,jelentősen csökkent a számuk.Pont emiatt,még éjszakára sem merek felvinni más krémet,ami eltömítheti a pórusokat.
Csúcs szuper,ha tehetném 100 csillagot adnék.
Egyértelműen újravevős!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Ez a krém egy csoda.
Csúcs szuper,ha tehetném 100 csillagot adnék.
Egyértelműen újravevős!!

s_kitty

2016. augusztus 28.

Dobbenten latom, hogy ehhez a termekhez nem erkezett meg velemeny, pedig egy csoda. :O
En sem ismertem ezt a markat, de a tescoban meglattam egy hatalmas 50%-os cedulat, akkor gondoltam megnezem mi ez. Eloszor azt hittem kezkrem, mert nagyon nagy adag (75ml). Hihetetlen, hogy az osszetevoknel mar az 1. helyen van az alove vera, mivel 40%-ban azt tartalmaz. Zsiros borom van, mitteszerekkel rendszeresen kuzdok, pattanasokkal idokozonkent. Ez a kremecske nagyon jol beszivodik es nagyon jo gyulladascsokkento. En 1000 ftert vettem, de a 2000 ft-os teljes arat is kiadnam erte. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0